بدون نظر
 
تهدید عمره گذاران توسط عربستان
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ در ۶:۵۸ ب.ظ
 
اداره كل گذرنامه عربستان از اجراي طرحي با شعار "عمره بدون تخلف" خبر داد و درباره تخلف از قوانين عربستان در خصوص عمره هشدار داد.

به گزارش «شیعه نیوز»، الریاض نوشت اداره کل گذرنامه سعودی طرحی اطلاع رسانی موسم عمره امسال را با شعار “عمره بدون تخلف” اجرا می کند.

سرلشگر سلیمان بن عبدالعزیز الیحیی مدیرکل اداره گذرنامه سعودی از رسانه ها خواست از این طرح برای رسیدن به اهداف مد نظر از طریق انتشار پیامهای اطلاع رسانی آگاهی بخشی حمایت کنند.

عبارت های اطلاع رسانی با این مضمون است :” زائران بیت الله الحرام از پایبندی شما به قوانین و دستورالعمل های سعودی تشکر می کنیم، برادر عمره گزار در صورتی که پس از پایان مهلت اعتبار روادید عمره در کشور عربستان باقی بمانید(به موقع خارج نشوید) در معرض بازخواست قرار می گیرید.

زائران بیت الله الحرام به کشور دوم خود خوش آمدید، خدا طاعت شما را قبول کند.

برادر عمره گزار در خصوص آشنایی با قوانین عربستان ودستورالعمل های آن تردید نکن. زائران بیت الله الحرام، تاخیر شما در خروج پس از پایان مهلت اعتبار روادید عمره، بر خلاف قوانین پادشاهی سعودی است،

برادر عمره گزار در صورتی که پس از ادای عمره از بازگشت به موقع خودداری کنی، در معرض بازخواست قرار می گیری، پایبندی به قوانین و مقررات سعودی، ضامن حقوق شماست.”

اداره گذرنامه سعودی همچنین به شهروندان عربستان و افراد مقیم این کشور هشدار داد در صورتی که به عمره گزاران متخلف کمک کنند، با مجازات روبرو خواهند شد.

انتهای پیام/ ص . خ

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بلاتکلیفی باغداران کامه ادامه دارد! نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود