بدون نظر
 
تهدید عمره گذاران توسط عربستان
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ در ۶:۵۸ ب.ظ
 
اداره كل گذرنامه عربستان از اجراي طرحي با شعار "عمره بدون تخلف" خبر داد و درباره تخلف از قوانين عربستان در خصوص عمره هشدار داد.

به گزارش «شیعه نیوز»، الریاض نوشت اداره کل گذرنامه سعودی طرحی اطلاع رسانی موسم عمره امسال را با شعار “عمره بدون تخلف” اجرا می کند.

سرلشگر سلیمان بن عبدالعزیز الیحیی مدیرکل اداره گذرنامه سعودی از رسانه ها خواست از این طرح برای رسیدن به اهداف مد نظر از طریق انتشار پیامهای اطلاع رسانی آگاهی بخشی حمایت کنند.

عبارت های اطلاع رسانی با این مضمون است :” زائران بیت الله الحرام از پایبندی شما به قوانین و دستورالعمل های سعودی تشکر می کنیم، برادر عمره گزار در صورتی که پس از پایان مهلت اعتبار روادید عمره در کشور عربستان باقی بمانید(به موقع خارج نشوید) در معرض بازخواست قرار می گیرید.

زائران بیت الله الحرام به کشور دوم خود خوش آمدید، خدا طاعت شما را قبول کند.

برادر عمره گزار در خصوص آشنایی با قوانین عربستان ودستورالعمل های آن تردید نکن. زائران بیت الله الحرام، تاخیر شما در خروج پس از پایان مهلت اعتبار روادید عمره، بر خلاف قوانین پادشاهی سعودی است،

برادر عمره گزار در صورتی که پس از ادای عمره از بازگشت به موقع خودداری کنی، در معرض بازخواست قرار می گیری، پایبندی به قوانین و مقررات سعودی، ضامن حقوق شماست.”

اداره گذرنامه سعودی همچنین به شهروندان عربستان و افراد مقیم این کشور هشدار داد در صورتی که به عمره گزاران متخلف کمک کنند، با مجازات روبرو خواهند شد.

انتهای پیام/ ص . خ

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد