بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
تنها گزینه روی میز آمریکا پذیرش حق مسلم ملت ایران است/ حاکمان روسیاه کاخ سفید وحشی ترین رژیم دولتی عالم هستند
تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۴۱ ب.ظ
 
خطیب جمعه تربت حیدریه با اشاره به مراحل پایانی مذاکرات هسته ای افزود: تیم مذاکره کننده کشورمان با پشتیبانی رهبری نظام و ملت ذره ای ازحقوق مسلم کشور در برابر زیاده خواهان عالم کوتاه نخواهد آمد.

به گزارش تابان تربت، حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار در خطبه های امروز نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: همه در مذاکرات هسته ای یک تکلیف دارند و ان هم امتحان دوباره سران جبهه استکبار است و نتیجه مذاکرات باید در پرتو حفظ خطوط قرمز نظام و عزت و استقلال ملت حاصل شود.

 

وی بیان داشت: مردم بارها به سران جبهه استکبار اعلام داشته اند که تنها گزینه روی میز ملت ایران د برابر زیاده خواهی آنان حفظ حقوق هسته ای در پرتو اطاعات از رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

 

شریعتی تبار اذعان کرد: تنها گزینه روی میز آمریکا و شرکای جنایتکارش پذیرش حقوق مسلم ایران و کرنش در برابر عزت و اقتدار این کشور است.

 

مدیر عامل بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی در بخشی دیگر از سخنان خود به جنایت های امریکا اشاره کرد و گفت: اگر بخواهیم لیستی از توطئه ها و جنایتهای آمریکا را در دوران قبل و بعد انقلاب اسلامی در ایران و منطقه خاورمیانه تهیه کنیم خوی وحشی گری و سلطه جویی این رژیم به همگان ثابت خواهد شد.

 

وی اظهار کرد: حاکمان روسیاه کاخ سفید آمریکا بعنوان وحشی ترین رژیم دولتی عالم با حمایتهای مالی، تسلیحاتی و اطلاعاتی در تمام توطئه ها بر علیه کشورهای اسلامی نقش مهمی داشتند.

 

شریعتی تبار به سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو آمریکا اشاره کرد و افزود: ناو جنگی آمریکا با علم به اینکه هواهپیمای ایران مسافربری است، اما 298 زن و وکودک را به شهادت رساند تا بار دیگر خوی جنایتکارانه خود را ثابت کند.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه ادامه داد: رونق اقتصادی و اشتغال کشوربا مشارکت تولید کنندگان و سرمایه گذاران بخش خصوصی و حمایت و همراهی مردم محقق می شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسابقات قرآن کریم تیپ ١٧٧ تربت‌حیدریه برگزار شد ظرفیت بیمارستانهای تربت حیدریه تقریبا تکمیل شده است / ۳۲ بستری کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته پاسخگویی سامانه کارت هوشمند سوخت تربت‌حیدریه به ۳۵۰۰ شهروند چرخه معیوب مدیریت پسماند و مافیای طلای کثیف در تربت حیدریه ۳ هزار هکتار از مزارع بخش رخ تربت حیدریه زیر کشت چغندر قند رفته است کسانی که مدیریت اجرایی کشور را عهده دار می شوند از تجربه تلخ دولت دوازدهم استفاده کنند احداث ۲۸۹ واحد مسکن روستایی در تربت حیدریه طرح صیانت آغاز قانونمند شدن فضای مجازی برای حمایت از کاربران است در این دولت معلوم شد اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد/ دیگران از این تجربه استفاده کنند تلاش دولت روحانی برای حذف بودجه زیارت/ هزینه اسکان زائران در مشهد ۴۵ درصد افزایش یافت مرمت و بهسازی ۱۶۰ منزل مسکونی نیازمندان توسط گروههای جهادی بسیج تولید سالانه ۷۰ تن گوشت سفید ماهی در بخش رخ