بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
تمرکز دولت آمریکا همچنان بر ایران، اسلام و خاورمیانه است
تاریخ انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۹ در ۹:۳۱ ق.ظ
 
رستمی گفت: منفعت آمریکا در ایران ضعیف و تشکیل قدرت های جزیره ای است و تمرکز دولت خود را روی ایران، اسلام و خاورمیانه همچنان معطوف کرده و تغییر روسای جمهور تفاوتی در این خصوص ندارد.

به گزارش تابان تربت؛ علی رستمی، معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه ظهر امروز در نشست شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: در شرایط کنونی جمهوری اسلامی که دشمنان زیادی دارد و ائتلاف های منطقه ای و بین المللی برای به چالش کشاندن نظام تشکیل می دهند، رمز برون رفت از این پیچ تاریخی و حساس همبستگی، اتحاد و انسجام است.

وی تصریح کرد: اسرائیل پادگان نظامی و ایالاتی از ایالات های کشور آمریکا در خاورمیانه است و بصورت واضح و آشکار اقدام به ترور و توطئه و فتنه می کند و متاسفانه کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز با این رژیم غاصب نیز در ارتباط هستند.

فرماندار تربت حیدریه با بیان اینکه جنبش ها و تحرکات اجتماعی اساسا دنبال دلیل نیستند، افزود: این گونه فضا ها با یک بی احتیاطی و نابخردی دردسر ساز می شود.

رستمی تاکید کرد: در این شرایط پمپاز ناامیدی، یاس و ناکارآمدی نیز در جامعه بیشتر می شود و باید تلاش کنیم در کنار مردم با رفتار و کردار سنجیده خود مرهمی بر آلام دردهای جامعه باشیم.

وی به اتفاقات اخیر آمریکا اشاره کرد و گفت: این اتفاقات حامل دو پیام مهم است که در مرحله اول خردجمعی و عقل عمومی اساسا به طغیانگری پاسخ نمی دهد، لذا اینکه رییس جمهوری از توافقات و معاهدات بین المللی خاریج می شود هیچ جامعه ای آن را نمی پسندد و از سویی دیگر در مهد دموکراسی و توجه به آرای عمومی وقتی قاعده منفععت در پیش باشد اصول و قاعده را رعایت نمی کنند.

رستمی گفت: منفعت آمریکا در ایران ضعیف و تشکیل قدرت های جزیره ای است و تمرکز دولت خود را روی ایران، اسلام و خاورمیانه همچنان معطوف کرده و تغییر روسای جمهور تفاوتی در این خصوص ندارد.

وی خطر نشان کرد: در این برهه از زمان چاره ای جز مقاومت نداریم، چرا که راه گفتگو، برجام، مذاکرات دوجانبه و چند جانبه را رفتیم و در بسیاری از این برهه ها شالوده و قاعده را غربی ها به هم زده اند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شناسایی ۶ بیمار مشکوک به کرونای جهش یافته در تربت حیدریه درتعظیم شعائرمذهبی اقتضای زمان را درنظر بگیریم راویان دفاع ‌مقدس ذخیره نظام هستند سوء مدیریت جهاد کشاورزی کمبود مقطعی مرغ را رقم زد سند چشم‌انداز توسعه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه نویدبخش تحول در حوزه آموزش است تولید ۳۲۱ تن ماهیان سردآبی و گرمابی در شهرستان تربت حیدریه ارتقاء مسیر جاده ای تربت حیدریه به نیشابور باعث توسعه اقتصادی منطقه می شود زمین دانشگاه فرهنگیان تربت ‌حیدریه در انتظار ردیف اعتبارات مصوب ملی است معرفی نشریه بخارا در کتابخانه شهید بهشتی تربت حیدریه آغاز مرحله دوم واکسیناسیون علیه کرونا در تربت حیدریه ششمین جشنواره ملی عکس زعفران برگزیدگان خود را شناخت تولید ۳۲۰هزار قطعه ماهیان زینتی در شهرستان تربت حیدریه