بدون نظر
 
معاون فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه:
تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود
تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۸ در ۸:۰۲ ق.ظ
 
احسان کریمی، معاون فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه با تاکید بر اینکه در حال حاضر تمام راههای روستایی و محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی تربت حیدریه مسدود است، افزود: بعلت بارش برف طی ۴۸ ساعته گذشته محور تربت حیدریه به مشهد و تمام راههای روستایی نیز همچنان مسدود است.

احسان کریمی، معاون فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ با تاکید بر اینکه در حال حاضر تمام راههای روستایی و محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی تربت حیدریه مسدود است، افزود: بعلت بارش برف طی ۴۸ ساعته گذشته محور تربت حیدریه به مشهد و تمام راههای روستایی نیز همچنان مسدود است.

وی تصریح کرد: پرسنل شهرداری و راهداری از شب گذشته در حال بازگشایی معابر اصلی هستند و بازگشایی تمام معابر زمان برخواهد بود.

کریمی گفت: شهرداری از شب گذشته با شن و نمک و ماشین آلات خود مشغول بازگشایی معابر و در حال حاضر معابر اصلی شهر تربت حیدریه باز، اما تردد با سختی انجام می شود.

وی بیان داشت: با توجه به حجم برف برخی افراد در برخی نقاط شهر که خودرو دارند فعلا نمی توانند از وسیله نقلیه خود استفاده کنند، ازطرفی وسایل نقلیه عمومی و اتوبوس های سازمان اتوبوسرانی از ساعت ۷ صبح مشغول به سرویس دهی هستند.

معاون فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه خاطر نشان کرد: در خصوص ساعت تاخیر حضور کارمندان در ادارات، تصمیم با استانداری است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه