بدون نظر
 
یکی با جانش یکی هم با اموالش؛
تقدیر خیر تربت حیدریه از کادر درمانی تربت حیدریه و مشهد با اختصاص یک میلیارد تومان
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ در ۲:۳۰ ب.ظ
 
مهدی مروج تربتی خیر نیک اندیش تربت حیدریه با اختصاص مبلغ یک میلیارد تومان از کادر درمانی تربت حیدریه و مشهد بمنظور مبارزه با ویروس کرونا تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ مهدی مروج تربتی عضو هیات امنا بنیاد خیرین حامی دانشگاه تربت حیدریه و از خیرین نیک اندیش شهرستان تربت حیدریه و استان خراسان رضوی و از مبارزان خط مقدم با ویروس کرونا با اختصاص یک میلیارد تومان از 2 هزار کادر درمانی تربت حیدریه و مشهد تقدیر کرد.

وی در این خصوص اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا شرایط بسیار خاصی را در کشور ما رقم زده و در این روزها پرستاران و کادر درمانی برای حفظ سلامت و بهبود بیماران بدون هیچ چشم‌ داشتی، شبانه‌روزی تلاش می‌کنند.

این خیر نیک اتدیش اظهار کرد: این روزها شرایط به نحوی است که حتی فرصت دیدار و عرض خداقوت به آنها نیز فراهم نبوده ولی با این حال هرکسی به قدر وسع و توان خود تلاش می‌کند تا بگوید در کنار آنان است.

وی بیان داشت: بر همین اساس حدود یک میلیارد تومان برای تقدیر از 2 هزار نفر از کادر درمانی و پزشکی بیمارستان‌های تربت حیدریه و مشهد که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند، اختصاص یافت.

وی طی یکسال گذشته برای دانش آموزان خراسان رضوی ۸ مجموعه ورزشی چند منظوره به ارزش ۴۰ میلیارد تومان احداث و به بهره برداری رسانده که ۶ مجموعه آن در مشهد مقدس و دو مجموعه دیگر در شهرستان تربت حیدریه(دانشگاه دولتی و پارک جنگلی پیشکوه)واقع شده است.

مهدی مروج تربتی یکی از صنعتگران خراسان رضوی و اهل تربت حیدریه است که در یک سال گذشته با احداث 8 سالن ورزشی استاندارد ویژه مسابقات بین المللی برای دانش اموزان در سطح این استان فضای ورزشی نظام تعلیم و تربیت را 6 درصد افزایش داده است.

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد فرهنگ دفاع مقدس باید در قالب های مختلف به نسل های آینده منتقل شود