بدون نظر
 
تقدیر اینستاگرامی نوه امام از ظریف
تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۳۹ ب.ظ
 
مرتضی اشراقی نوه امام خمینی با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود از محمد جواد ظریف تشکر کرد.

ناطقان: مرتضی اشراقی نوه بنیانگذار انقلاب اسلامی در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکس مشترکی با محمدجواد ظریف بعد از به سرانجام رساندن مذاکرات هسته ای به ظریف خسته نباشید گفت.

در کامنت های این عکس، از ظریف به عنوان «پیرو خط امام خمینی» و «یاور رهبر انقلاب» یاد شده است. کاربر دیگری هم نوشته است: باید به صلح طلبی و آگاهی و توانایی جناب ظریف احسنت گفت.

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود