بدون نظر
 
در اختتامیه جشنواره کتابخوانی:
تقدیر از ۱۳ برگزیده جشنواره کتابخوانی رضوی در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ در ۲:۰۰ ب.ظ
 
در آئین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان تربت حیدریه از 13 برگزیده این جشنواره تقدیر بعمل آمد.

به گزارش تابان تربت؛  آیین اختتامیه و تقدیر از13 برگزیده جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور جمعی از مسئولان شهرستان صبح امروز دردر محل بقعه بی بی حسنیه شهرستان تربت حیدریه برگزار و از 13 برگزیده این جشنواره تقدیر بعمل آمد.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت حیدریه دراین مراسم با اشاره به ایام عزاداری ابا عبدالله الحسین(ع) از مشارکت مردم در نهمین جشنواره کتابخوانی تمجید کرد و گفت: مطالعه کتاب به عنوان یک میراث ارزشمند و ماندگار از بزرگان دین به ما توصیه شده که باید این توصیه را برای ساختن زندگی بهتر به کار بگیریم.

 

محمد حسن زاده خاطر نشان کرد: :تعامل بسیار خوبی بین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کتابخانه ها عمومی شهرستان برقرار شده و امیدواریم این هماهنگی در جهت اشتیاق مردم به عرصه کتاب خوانی مثمر ثمر باشد.

 

رییس کتابخانه های عمومی تربت حیدریه افزود: در این شهرستان هشت کتابخانه با 120 هزار نسخه  در شهرهای تربت حیدریه، بایگ، کدکن و روستای نسر وجود دارد که از این تعداد یک کتابخانه مشارکتی در زندان دایر شده است.

 

رضا حاتمی گفت: تمامی کتابخانه های شهرستان تربت حیدریه به اینترنت پرسرعت و نرم افزار تحت شبکه مجهز هستند.

 

حاتمی از کسب رتبه سوم مشارکت در جشنواره کتابخوانی رضوی توسط تربت حیدریه  خبر داد و افزود:  هر سال برای دانش آموزان کارگاه آموزشی مطالعه برگزار می شود تا آنان ضمن آشنایی با مهارتهای مطالعه و کتابخوانی، با راههای پرورش خلاقیت و تقویت اعتماد به نفس نیز آشنا شوند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شهردار تربت حیدریه انتخاب شد تشدید نظارت ها در تربت حیدریه/ادامه سهل انگاری ها ما را ناچار به اعمال محدودیت های بیشتری خواهد کرد خودسازی عملی و علمی مهمترین هدف تحصیل علوم حوزوی است بازگشت محدودیت های کرونایی به تربت حیدریه/هسته مرکزی شهر مسدود شد تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود