بدون نظر
 
در اختتامیه جشنواره کتابخوانی:
تقدیر از ۱۳ برگزیده جشنواره کتابخوانی رضوی در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ در ۲:۰۰ ب.ظ
 
در آئین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان تربت حیدریه از 13 برگزیده این جشنواره تقدیر بعمل آمد.

به گزارش تابان تربت؛  آیین اختتامیه و تقدیر از13 برگزیده جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور جمعی از مسئولان شهرستان صبح امروز دردر محل بقعه بی بی حسنیه شهرستان تربت حیدریه برگزار و از 13 برگزیده این جشنواره تقدیر بعمل آمد.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت حیدریه دراین مراسم با اشاره به ایام عزاداری ابا عبدالله الحسین(ع) از مشارکت مردم در نهمین جشنواره کتابخوانی تمجید کرد و گفت: مطالعه کتاب به عنوان یک میراث ارزشمند و ماندگار از بزرگان دین به ما توصیه شده که باید این توصیه را برای ساختن زندگی بهتر به کار بگیریم.

 

محمد حسن زاده خاطر نشان کرد: :تعامل بسیار خوبی بین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کتابخانه ها عمومی شهرستان برقرار شده و امیدواریم این هماهنگی در جهت اشتیاق مردم به عرصه کتاب خوانی مثمر ثمر باشد.

 

رییس کتابخانه های عمومی تربت حیدریه افزود: در این شهرستان هشت کتابخانه با 120 هزار نسخه  در شهرهای تربت حیدریه، بایگ، کدکن و روستای نسر وجود دارد که از این تعداد یک کتابخانه مشارکتی در زندان دایر شده است.

 

رضا حاتمی گفت: تمامی کتابخانه های شهرستان تربت حیدریه به اینترنت پرسرعت و نرم افزار تحت شبکه مجهز هستند.

 

حاتمی از کسب رتبه سوم مشارکت در جشنواره کتابخوانی رضوی توسط تربت حیدریه  خبر داد و افزود:  هر سال برای دانش آموزان کارگاه آموزشی مطالعه برگزار می شود تا آنان ضمن آشنایی با مهارتهای مطالعه و کتابخوانی، با راههای پرورش خلاقیت و تقویت اعتماد به نفس نیز آشنا شوند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه