بدون نظر
 
در اختتامیه جشنواره کتابخوانی:
تقدیر از ۱۳ برگزیده جشنواره کتابخوانی رضوی در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ در ۲:۰۰ ب.ظ
 
در آئین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان تربت حیدریه از 13 برگزیده این جشنواره تقدیر بعمل آمد.

به گزارش تابان تربت؛  آیین اختتامیه و تقدیر از13 برگزیده جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور جمعی از مسئولان شهرستان صبح امروز دردر محل بقعه بی بی حسنیه شهرستان تربت حیدریه برگزار و از 13 برگزیده این جشنواره تقدیر بعمل آمد.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت حیدریه دراین مراسم با اشاره به ایام عزاداری ابا عبدالله الحسین(ع) از مشارکت مردم در نهمین جشنواره کتابخوانی تمجید کرد و گفت: مطالعه کتاب به عنوان یک میراث ارزشمند و ماندگار از بزرگان دین به ما توصیه شده که باید این توصیه را برای ساختن زندگی بهتر به کار بگیریم.

 

محمد حسن زاده خاطر نشان کرد: :تعامل بسیار خوبی بین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کتابخانه ها عمومی شهرستان برقرار شده و امیدواریم این هماهنگی در جهت اشتیاق مردم به عرصه کتاب خوانی مثمر ثمر باشد.

 

رییس کتابخانه های عمومی تربت حیدریه افزود: در این شهرستان هشت کتابخانه با 120 هزار نسخه  در شهرهای تربت حیدریه، بایگ، کدکن و روستای نسر وجود دارد که از این تعداد یک کتابخانه مشارکتی در زندان دایر شده است.

 

رضا حاتمی گفت: تمامی کتابخانه های شهرستان تربت حیدریه به اینترنت پرسرعت و نرم افزار تحت شبکه مجهز هستند.

 

حاتمی از کسب رتبه سوم مشارکت در جشنواره کتابخوانی رضوی توسط تربت حیدریه  خبر داد و افزود:  هر سال برای دانش آموزان کارگاه آموزشی مطالعه برگزار می شود تا آنان ضمن آشنایی با مهارتهای مطالعه و کتابخوانی، با راههای پرورش خلاقیت و تقویت اعتماد به نفس نیز آشنا شوند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث لزوم بومی سازی سیاست ها در خصوص کرونا کشتارگاه قدیمی تربت حیدریه بر لبه‌ تیغ وضعیت مطلوب بهداشتی شمار مبتلایان به کرونا در تربت حیدریه به ۵۷ نفر رسید تقدیر خیر تربت حیدریه از کادر درمانی تربت حیدریه و مشهد با اختصاص یک میلیارد تومان