بدون نظر
 
نماینده مردم تربت حیدریه:
تفکر مادی حاکم بر غرب رو به اضمحلال و نابودی است/جائی برای فتنه گران و براندازان در نظام وجود ندارد
تاریخ انتشار : ۱۹ تیر ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۶ ب.ظ
 
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی گفت: تفکر مادی حاکم بر غرب به دور از ارزشهای الهی و انسانی است و به همین دلیل این تفکر رو به اضمحلال و نابودی می رود.

به گزارش تابان تربت، ابوالقاسم خسروی در پایان راهپیمائی روز جهانی قدس در جمع مردم تربت حیدریه افزود: بحرانهای بشری امروز محصول تفکر مادی حاکم بر غرب است که بدلیل دوری از ارزشهای الهی و انسانی هر روز بر این بحرانها افزوده می شود و غرب در نابودی و اضمحلال غوطه ور شده است.

 

وی بیان کرد: بیشترین سلاحهای کشتار جمعی در اختیار مدعیان حقوق بشری است که در یک نقشه و رویکرد جدید با راه اندازی گروههای تکفیری و تروریستی درجهان اسلام و با حمایت تسلیحاتی و اطلاعاتی بدنبال تفرقه و اختلاف بین مسلمان است.

 

خسروی به عوامل موفقیت جبهه مقاومت اشاره کرد و گفت: تفکر بسیجی و مرجعیت دو عامل مهمی است که در پیروزی های شیرین جبهه مقاومت در لبنان و سوریه و عراق نقش بسزایی را ایفا کرده است.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: امروز تربیت یافتگان مکتب روح الله در عراق و سوریه با مقاومت در برابر دشمنان اسلام خط مقاومت جبهه مقاومت اسلامی را رهبری و مدیریت می کنند.

 

نماینده مردم تربت حیدریه در ادامه به مذاکرات هسته ای اشاره کرد و افزود: تیم مذاکره کننده در برابر جبهه استکبار با همان شعار و مقاومت شهدای غواص ضمن حفظ خطوط قرمز نظام در احقاق حقوق مسلم جمهوری اسلامی ایران ذره ای پا عقب نخواهند گذاشت.

 

خسروی بیان کرد: دشمنان انقلاب در فتنه سالهای 78 و 88 تمام امکانات و تجهیزات خود را بسیج کرده بود تا این نظام دموکراسی که بر گرفته از حکومت دینی است را ساقط کند، اما با درایتهای رهبر فرزانه انقلاب و حضور همیشه در صحنه ملت با بصیر ایران این توطئه ها خنثی شد.

 

خسروی در انتها به انتخابات پیش روی کشور اشاره کرد و گفت: رقابت های سیاسی جای خود را دارد اما فتنه گران و براندازان بدانند که نظام دیگر جائی برای آنان باز نخواهد کرد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود