بدون نظر
 
نماینده مردم تربت حیدریه:
تفکر مادی حاکم بر غرب رو به اضمحلال و نابودی است/جائی برای فتنه گران و براندازان در نظام وجود ندارد
تاریخ انتشار : ۱۹ تیر ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۶ ب.ظ
 
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی گفت: تفکر مادی حاکم بر غرب به دور از ارزشهای الهی و انسانی است و به همین دلیل این تفکر رو به اضمحلال و نابودی می رود.

به گزارش تابان تربت، ابوالقاسم خسروی در پایان راهپیمائی روز جهانی قدس در جمع مردم تربت حیدریه افزود: بحرانهای بشری امروز محصول تفکر مادی حاکم بر غرب است که بدلیل دوری از ارزشهای الهی و انسانی هر روز بر این بحرانها افزوده می شود و غرب در نابودی و اضمحلال غوطه ور شده است.

 

وی بیان کرد: بیشترین سلاحهای کشتار جمعی در اختیار مدعیان حقوق بشری است که در یک نقشه و رویکرد جدید با راه اندازی گروههای تکفیری و تروریستی درجهان اسلام و با حمایت تسلیحاتی و اطلاعاتی بدنبال تفرقه و اختلاف بین مسلمان است.

 

خسروی به عوامل موفقیت جبهه مقاومت اشاره کرد و گفت: تفکر بسیجی و مرجعیت دو عامل مهمی است که در پیروزی های شیرین جبهه مقاومت در لبنان و سوریه و عراق نقش بسزایی را ایفا کرده است.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: امروز تربیت یافتگان مکتب روح الله در عراق و سوریه با مقاومت در برابر دشمنان اسلام خط مقاومت جبهه مقاومت اسلامی را رهبری و مدیریت می کنند.

 

نماینده مردم تربت حیدریه در ادامه به مذاکرات هسته ای اشاره کرد و افزود: تیم مذاکره کننده در برابر جبهه استکبار با همان شعار و مقاومت شهدای غواص ضمن حفظ خطوط قرمز نظام در احقاق حقوق مسلم جمهوری اسلامی ایران ذره ای پا عقب نخواهند گذاشت.

 

خسروی بیان کرد: دشمنان انقلاب در فتنه سالهای 78 و 88 تمام امکانات و تجهیزات خود را بسیج کرده بود تا این نظام دموکراسی که بر گرفته از حکومت دینی است را ساقط کند، اما با درایتهای رهبر فرزانه انقلاب و حضور همیشه در صحنه ملت با بصیر ایران این توطئه ها خنثی شد.

 

خسروی در انتها به انتخابات پیش روی کشور اشاره کرد و گفت: رقابت های سیاسی جای خود را دارد اما فتنه گران و براندازان بدانند که نظام دیگر جائی برای آنان باز نخواهد کرد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین المپیاد ورزش محلات تربت حیدریه برگزار می شود بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است