بدون نظر
 
نماینده مردم تربت حیدریه:
تفکر مادی حاکم بر غرب رو به اضمحلال و نابودی است/جائی برای فتنه گران و براندازان در نظام وجود ندارد
تاریخ انتشار : ۱۹ تیر ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۶ ب.ظ
 
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی گفت: تفکر مادی حاکم بر غرب به دور از ارزشهای الهی و انسانی است و به همین دلیل این تفکر رو به اضمحلال و نابودی می رود.

به گزارش تابان تربت، ابوالقاسم خسروی در پایان راهپیمائی روز جهانی قدس در جمع مردم تربت حیدریه افزود: بحرانهای بشری امروز محصول تفکر مادی حاکم بر غرب است که بدلیل دوری از ارزشهای الهی و انسانی هر روز بر این بحرانها افزوده می شود و غرب در نابودی و اضمحلال غوطه ور شده است.

 

وی بیان کرد: بیشترین سلاحهای کشتار جمعی در اختیار مدعیان حقوق بشری است که در یک نقشه و رویکرد جدید با راه اندازی گروههای تکفیری و تروریستی درجهان اسلام و با حمایت تسلیحاتی و اطلاعاتی بدنبال تفرقه و اختلاف بین مسلمان است.

 

خسروی به عوامل موفقیت جبهه مقاومت اشاره کرد و گفت: تفکر بسیجی و مرجعیت دو عامل مهمی است که در پیروزی های شیرین جبهه مقاومت در لبنان و سوریه و عراق نقش بسزایی را ایفا کرده است.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: امروز تربیت یافتگان مکتب روح الله در عراق و سوریه با مقاومت در برابر دشمنان اسلام خط مقاومت جبهه مقاومت اسلامی را رهبری و مدیریت می کنند.

 

نماینده مردم تربت حیدریه در ادامه به مذاکرات هسته ای اشاره کرد و افزود: تیم مذاکره کننده در برابر جبهه استکبار با همان شعار و مقاومت شهدای غواص ضمن حفظ خطوط قرمز نظام در احقاق حقوق مسلم جمهوری اسلامی ایران ذره ای پا عقب نخواهند گذاشت.

 

خسروی بیان کرد: دشمنان انقلاب در فتنه سالهای 78 و 88 تمام امکانات و تجهیزات خود را بسیج کرده بود تا این نظام دموکراسی که بر گرفته از حکومت دینی است را ساقط کند، اما با درایتهای رهبر فرزانه انقلاب و حضور همیشه در صحنه ملت با بصیر ایران این توطئه ها خنثی شد.

 

خسروی در انتها به انتخابات پیش روی کشور اشاره کرد و گفت: رقابت های سیاسی جای خود را دارد اما فتنه گران و براندازان بدانند که نظام دیگر جائی برای آنان باز نخواهد کرد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد