بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
تفکری که با جبهه استکبار تعامل می کند غرب گرایانه و باطل است
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ در ۳:۲۳ ب.ظ
 
حجت الاسلام عصمتی گفت: کسی که گمان می کند اگر دولت، رییس دولت یا تفکر و جناحی در کشور می تواند با جبهه استکبار تعامل داشته باشد این تفکر واقع بینانه نیست، بلکه غرب گرایانه و باطل است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی یکشنبه شب در نخستین ویژه برنامه شب های دهه فجر در مسجد جامع تربت حیدریه به گفتمان امام و انقلاب اسلامی اشاره و اظهار داشت: جمهوری اسلامی بعنی رای مردم بر اساس موازین دینی که انتخابشان و منتخبشان باید دینی باشد و این از اصول و شعارهای انقلاب است و نظام بر اساس آن بوجود آمده است.

وی تصریح کرد: گفتمان دیگری که امام و رهبری بر آن تاکید دارند وحدت کلمه امت اسلامی است که حاصل آن عزت و اقتدار کشور را به همراه دارد، لذا باید از هر رفتار تفرقه آمیز در جامعه پرهیز و حول محور ولایت وحدت داشته باشیم.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی از استکبار ستیزی بعنوان گفتمان دیگر انقلاب یاد کرد و افزود: استکبار ستیزی از اصول اساسی انقلاب است و نظام سلطه تا زمانی که هویت استکباری داشته باشد ارتباط با آن منافع ما را که تامین نمی کند، حتی به زیان ما هم خواهد بود، حالا می خواهد سردمدار آن فردی وحشی چون ترامپ یا حیله گری همچون بایدن باشد.

عصمتی بیان داشت: اکر کسی گمان می کند ترامپ رفته و بایدن آمده و منافع و رفاه مردم بهتر می شود این تفکر باطلی است، چراکه هرکجا با روحیه انقلابی و جهادی عمل کردیم منافعمان بیشتر تامین شد و هر کجا هم که از آرمانهایمان کوتاه آمدیم متضرر شدیم.

وی گفت: کسی هم که گمان می کند اگر دولت، رییس دولت یا جناحی در کشور می تواند با جبهه استکبار تعامل داشته باشد این تفکر واقع بینانه نیست، بلکه غرب گرایانه و باطل است.

امام جمعه تربت حیدریه ادامه داد: هر دولتی که وادادگی به نظام استکباری داشته، برای نظام اسلامی مضر بوده و حرکت انقلاب را کُند کرده است.

وی بیان کرد: به گفته کارشناسان کمتر از ۳۰ درصد مشکلات کشور به تحریم ها بستگی دارد و بقیه معضلات و بی تدبیری ها به سوء مدیریت ها و ناکارآمدی برخی مسوولان بر می گردد.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی گفت: اینکه اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود یا اسرائیل ۲۵ سال آینده را نمی بیند سخن امام و رهبری است و جزء مطالب مهم و استراتژیک انقلاب اسلامی است.

وی اظهار کرد: تفکری که گمان می کند بیان این مطالب که اسرائیل از بین برود تبعات دارد اسلامی نیست و برگرفته از غرور واداده به استکبار و غرب است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شناسایی ۶ بیمار مشکوک به کرونای جهش یافته در تربت حیدریه درتعظیم شعائرمذهبی اقتضای زمان را درنظر بگیریم راویان دفاع ‌مقدس ذخیره نظام هستند سوء مدیریت جهاد کشاورزی کمبود مقطعی مرغ را رقم زد سند چشم‌انداز توسعه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه نویدبخش تحول در حوزه آموزش است تولید ۳۲۱ تن ماهیان سردآبی و گرمابی در شهرستان تربت حیدریه ارتقاء مسیر جاده ای تربت حیدریه به نیشابور باعث توسعه اقتصادی منطقه می شود زمین دانشگاه فرهنگیان تربت ‌حیدریه در انتظار ردیف اعتبارات مصوب ملی است معرفی نشریه بخارا در کتابخانه شهید بهشتی تربت حیدریه آغاز مرحله دوم واکسیناسیون علیه کرونا در تربت حیدریه ششمین جشنواره ملی عکس زعفران برگزیدگان خود را شناخت تولید ۳۲۰هزار قطعه ماهیان زینتی در شهرستان تربت حیدریه