بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
تغییر در قالب استکبار، ماهیت آن را عوض نمی کند/با همه کارشکنی ها هنوز عده ای مذاکره و مراوده با آمریکا را در سر دارند
تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۹ ب.ظ
 
حجت الاسلام محمدرضا عصمتی گفت: قالب استکبار اگر تغییر کرد تفاوتی ندارد که شخصیت فاسد و نابکاری مثل ترامپ یا فاسقی مثل بایدن باشد، ماهیت و خوی استکباری آن عوض نمی شود و لذا چنانچه سعادت دنیا و آخرت و پیشرفت کشور را می خواهیم باید مستقل باشیم.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه اظهار کرد: راه اصولی مبارزه با استکبار این است که بغض انها را در دل داشته باشیم و با ناراحت کردن اهل استکبار و کفار خشنودی خدا را کسب کنیم.

وی تصریح کرد: رغبت باطنی به ظالمان و مستکبران به فرموده خداوند متعال آتش و عذاب الهی است، قرآن نفرموده که نه تنها با آنها مذاکره و لبخند و قدم نزنید، بلکه در قلبتان هم با آنها رابطه نداشته باشید و فکر نکنید روزی بخواهند برای شما مشکلی را حل کنند، چراکه آنها برای منافع خود حاضرند تمام بدعهدی ها و کارشکنی ها را انجام دهند.

حجت الاسلام عصمتی گفت: قالب استکبار اگر تغییر کرد تفاوتی ندارد که شخصیت فاسد و نابکاری مثل ترامپ یا فاسقی مثل بایدن باشد، ماهیت خوی استکباری آنها عوض نمی شود و لذا چنانچه سعادت دنیا و آخرت و پیشرفت کشور را می خواهیم باید مستقل باشیم.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی بیان داشت: با همه کارشکنی های غرب هنوز عده ای مراوده و مذاکره با آنها را در سر دارند، کما اینکه اصل اسلام بر مقابله با استکبار و مستکبران تاکید کرده است.

وی افزود: تقابل با استکبار عامل موفقیت و سعادت امت اسلامی است و امیدواریم خداوند متعال فهم دین و اسلام را به همه عنایت بفرماید.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شناسایی ۶ بیمار مشکوک به کرونای جهش یافته در تربت حیدریه درتعظیم شعائرمذهبی اقتضای زمان را درنظر بگیریم راویان دفاع ‌مقدس ذخیره نظام هستند سوء مدیریت جهاد کشاورزی کمبود مقطعی مرغ را رقم زد سند چشم‌انداز توسعه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه نویدبخش تحول در حوزه آموزش است تولید ۳۲۱ تن ماهیان سردآبی و گرمابی در شهرستان تربت حیدریه ارتقاء مسیر جاده ای تربت حیدریه به نیشابور باعث توسعه اقتصادی منطقه می شود زمین دانشگاه فرهنگیان تربت ‌حیدریه در انتظار ردیف اعتبارات مصوب ملی است معرفی نشریه بخارا در کتابخانه شهید بهشتی تربت حیدریه آغاز مرحله دوم واکسیناسیون علیه کرونا در تربت حیدریه ششمین جشنواره ملی عکس زعفران برگزیدگان خود را شناخت تولید ۳۲۰هزار قطعه ماهیان زینتی در شهرستان تربت حیدریه