بدون نظر
 
انتصاب جدید
تغییرات مدیریتی در شهرستان زاوه
تاریخ انتشار : ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۸ ق.ظ
 
روسای ادارات آب و فاضلاب و جهاد کشاورزی شهرستان زاوه صندلی خدمت خود را به افراد جدیدی واگذار کردند.

محمود صادقی فرماندار زاوه، در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: بر اساس ادغام ادارات آب و فاضلاب روستایی و شهری در شهرستان ها؛ کیوان حاجی باقران پس از چندین سال حضور در این پست جای خود را به قاسمی مدیریت سابق آب و فاضلاب روستایی شهرستان سرخس داد.

وی افزود: از طرفی ایزدی که مدتی مدیریت جهاد کشاورزی زاوه را عهده دار بود هم صندلی مسئولیتی خود را به محمدپور که تا قبل از این رئیس مرکز خدمات جهاد کشاورزی کاریزک ناگهانی بود واگذار کرد.

فرماندار زاوه گفت: تغییر و تحولات در پست های مدیریتی طبیعی و هر تغییری قطعا منشاء تحول و شکوفایی سازمان خواهد شد.

وی بیان داشت: مسئولین باید بر اساس برنامه ها و سیاست های سازمان متبوع خود در استان باشند و امیداوریم نیروهای تازه نفسی که به مجموعه اداری ملحق شدند با کار و تلاش مضاعف برنامه ها و ریل گذاری مدیران قبلی را با قوت و جدیت دنبال و با خلاقیت و ابتکارات مدیریتی خود کارهای جدیدی را شروع تا بتوانیم خدمات بهتر و مناسب تری را به مردم عزیز ارائه کنیم.

صادقی از خواسته خود از مدیران کل استان مبنی بر انتصاب مدیران بدون درنظر گرفتن جناح بندی های سیاسی گفت و افزود: از افراد لایق و توانمند حمایت خواهیم کرد و هر کس با سیاست های دولت همراهی داشته باشد و توان مدیریتی و کار را شبانه روزی انجام دهد از وجودش در جهت خدمت مضاعف به مردم این شهرستان استفاده خواهیم کرد.

دولت آباد مرکز شهرستان 80 هزار نفری زاوه در فاصله 174 کیلومتری جنوب مشهد قرار دارد که مرکب از دو بخش مرکزی و سلیمان و 72 روستا دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام