بدون نظر
 
رییس اداره کار تربت حیدریه خبر داد؛
تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۷ در ۱:۱۱ ب.ظ
 
 رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تربت حیدریه گفت: بر اساس اعلام سامانه رصد، مجموع دستگاه های اجرایی این شهرستان امسال می بایست سه هزار و 264 شغل ایجاد می کردند که تاکنون 2 هزار و 205 شغل ایجاد شده که معادل 68 درصد می باشد. 

به گزارش تابان تربت، علی اکبر اسماعیل پناه صبح امروز در جلسه کارگروه اشتغال افزود: همچنین میزان تعهد بانک های کشاورزی، پست بانک، توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی برای پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری، مبلغ هفده میلیارد و ۶۷۱ میلیون تومان بوده که تاکنون ۱۵میلیارد و ۴۳۹ میلیون تومان این میزان تعهد محقق که معادل ۸۷ درصد بوده و نتیجه آن ایجاد ۴۴۱ نفر اشتغال بوده است.

 

وی در ادامه به حوزه مشاغل خانگی اشاره کرد و گفت: اداره های بهزیستی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و نیز فرهنگ و ارشاد اسلامی، می بایست طی ۲ مرحله سه میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان توسط بانک های ملی، تجارت، رفاه کارگران، کشاورزی و توسعه تعاون پرداخت می شد که تاکنون مبلغ ۲ میلیارد و ۳۹۵ میلیون تومان پرداخت شده است.

 

اسماعیل پناه تعهد بخش طرح کارورزی سالجاری شهرستان را نیز ۹۳ اعلام و اظهار داشت: تاکنون برای ۱۴۶ نفر قرارداد منعقد و جذب شده که این رقم معادل ۱۵۷درصد تحقق می باشد.

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه نیز گفت: این که رتبه جذب تسهیلات بانکی و اشتغالزایی شهرستان از رتبه دوازدهم به رتبه ششم صعود کند، برای ما بسیار ارزشمند و بیانگر عملکرد خوب سیستم بانکی این خطه است، اما هنوز از جایگاه خودمون ۲ درجه پایین تر هستیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریه