بدون نظر
 
رییس اداره کار تربت حیدریه خبر داد؛
تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۷ در ۱:۱۱ ب.ظ
 
 رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تربت حیدریه گفت: بر اساس اعلام سامانه رصد، مجموع دستگاه های اجرایی این شهرستان امسال می بایست سه هزار و 264 شغل ایجاد می کردند که تاکنون 2 هزار و 205 شغل ایجاد شده که معادل 68 درصد می باشد. 

به گزارش تابان تربت، علی اکبر اسماعیل پناه صبح امروز در جلسه کارگروه اشتغال افزود: همچنین میزان تعهد بانک های کشاورزی، پست بانک، توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی برای پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری، مبلغ هفده میلیارد و ۶۷۱ میلیون تومان بوده که تاکنون ۱۵میلیارد و ۴۳۹ میلیون تومان این میزان تعهد محقق که معادل ۸۷ درصد بوده و نتیجه آن ایجاد ۴۴۱ نفر اشتغال بوده است.

 

وی در ادامه به حوزه مشاغل خانگی اشاره کرد و گفت: اداره های بهزیستی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و نیز فرهنگ و ارشاد اسلامی، می بایست طی ۲ مرحله سه میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان توسط بانک های ملی، تجارت، رفاه کارگران، کشاورزی و توسعه تعاون پرداخت می شد که تاکنون مبلغ ۲ میلیارد و ۳۹۵ میلیون تومان پرداخت شده است.

 

اسماعیل پناه تعهد بخش طرح کارورزی سالجاری شهرستان را نیز ۹۳ اعلام و اظهار داشت: تاکنون برای ۱۴۶ نفر قرارداد منعقد و جذب شده که این رقم معادل ۱۵۷درصد تحقق می باشد.

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه نیز گفت: این که رتبه جذب تسهیلات بانکی و اشتغالزایی شهرستان از رتبه دوازدهم به رتبه ششم صعود کند، برای ما بسیار ارزشمند و بیانگر عملکرد خوب سیستم بانکی این خطه است، اما هنوز از جایگاه خودمون ۲ درجه پایین تر هستیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه! استمرار انقلاب نیازمند ایجاد بازدارندگی در ابعاد مختلف است ششمین قطار گردشگری خراسان رضوی وارد تربت حیدریه شد گزارش جهرمی از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در حد یک پاورپوینت است/ احتمالا شبکه ملی را با خدمات الکترونیک اشتباه گرفتند! میانجی گری یا عملیات فریب! سياست‌زدگي آفت جدي نظام تعليم و تربيت کشور