بدون نظر
 
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات تربت حیدریه:
تعهد ستاد بازسازی عتبات عالیات تربت حیدریه هزار و ۲۲۶ خشت طلاست
تاریخ انتشار : ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۳ ب.ظ
 
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات تربت حیدریه گفت: تعهد این نهاد در بازسازی حرم ائمه اطهار(ع) درعراق یکهزار و226 خشت طلا معادل 3 میلیارد و 700 میلیون ریال می باشد.

نادر سلیمانی روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: تعهد ستاد بازسازی عتبات عالیات تربت حیدریه در سالجاری 60 خشت طلا و مبلغ 3 میلیارد و 500 میلیون ریال را شامل می شود.

 

وی افزود: در سال گذشته مردم ولایتمدار شهرستان تربت حیدریه دو میلیارد و 100 میلیون ریال جهت بازسازی حرم ائمه معصومین(ع) درعراق کمک کردند.

 

سلیمانی تعهد سال 93 این ستاد را 18 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: با عنایت خداوند متعال و حضورهمیشه در صحنه مردم و جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی 120 درصد تعهد ستاد بازسازی عتبات عالیات در تربت حیدریه انجام گرفت.

 

عضو شورای شهر تربت حیدریه یادآورشد: ستاد بازسازی عتبات عالیات تربت حیدریه سه سال متوالی در جمع اوری کمک های نقدی و غیر نقدی مقام نخست خراسان رضوی را کسب کرده است.

 

وی قیمت هر خشت طلا را سه میلیون ریال عنوان کرد و گفت: خانواد ها می توانند با خرید یک خشت طلا ضمن کمک به اماکن متبرکه ائمه معصومین(ع) توشه ای برای اخرت خود ذخیره کنند.

 

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات تربت حیدریه اظهار کرد: کمک های نقدی و غیر نقدی مردم دراحداث صحن امام رضا(ع) و بازسازی ایوانهای حرمین جوادین در کاظمین، احداث صحن حرم حضرت زهرا(س) در نجف اشرف و همچنین حرم امام حسین(ع) و حضرت ابالفضل العباس(ع) در کربلای معلی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

وی افزود: هر کدام از موارد ذکر شده دارای کد مخصوص می باشد و مردم می توانند با دریافت کد مربوطه نسبت به احداث و بازسازی در عتبات عالیات کمک کنند.

 

سلیمانی اذعان کرد: شماره حساب سیبا 120.200.000.000 نزد بانک ملی ایران و همچنین ستاد بازسازی عتبات عالیات، بین کاشانی 20 و 22 اماده دریافت کمکهای نقدی و غیر نقدی مردم شهرستان تربت حیدریه می باشد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است