بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
تعاون روستایی شناسنامه اقتصادی روستاها را تهیه کند
تاریخ انتشار : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۸ ق.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه گفت: کمک به تهیه شناسنامه اقتصادی روستایی و تعیین معین های اقتصادی دهستانی دو وظیفه اصلی اداره تعاون روستایی در توسعه اقتصادی منطقه تربت حیدریه می باشد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی رستمی صبح امروز در جلسه کارگروه اشتغال تربت حیدریه اظهار کرد: معاونت استاندار و فرماندار تربت حیدریه در جلسه کارگروه اشتغال بیان کرد: اولین اقدام مهمی که اخیرا در دستور کار قرار گرفته، شناسایی دقیق توانایی های اقتصادی مناطق مختلف روستایی و تهیه شناسنامه اقتصادی مناطق هدف است که نقش اداره تعاون روستایی در تبیین صحیح و دقیق این طرح بسیار قابل اهمیت است.

 

وی از ریاست این اداره خواست تا با کمک به معین های اقتصادی ۵ گانه با توجه به نوع سرمایه گذاری ها و تخصص هر کدام از معین ها به تعیین معین های اقتصادی دهستانی پرداخته و همه توان به صورت متمرکز بکار گرفته شود.

 

رستمی تشکیل صندوق های خرد روستایی را با کمک از ظرفیت تعاونی های روستایی در بخش های مختلف جهت تمرکز توان اقتصادی را لازمه رشد و توسعه بهتر اقتصادی هر منطقه دانست.

 

وی بیان داشت: نقش و کارکرد تعاون روستایی در توسعه اقتصادی و کمک به معین های اقتصادی بسیار مهم است و انتظار ما تحقق این وظایف است.

 

رستمی با خطاب قرار دادن ریاست اداره تعاون روستایی افزود: اگر روزی شما مدیر تعاونی روستایی در شهرستان می بودید حتما آن زمان مستقلا یکی از معین های اقتصادی در منطقه می شدید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام کلیدواژه ضدصهیونیستی ترند سوم توئیتر جهانی شد دست روی دست نتیجه کلنگ زنی های بی نتیجه در تربت حیدریه عطر دل انگیز مواسات و کمک مومنانه در روستاهای مرزی شرق کشور