بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
تعاون روستایی شناسنامه اقتصادی روستاها را تهیه کند
تاریخ انتشار : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۸ ق.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه گفت: کمک به تهیه شناسنامه اقتصادی روستایی و تعیین معین های اقتصادی دهستانی دو وظیفه اصلی اداره تعاون روستایی در توسعه اقتصادی منطقه تربت حیدریه می باشد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی رستمی صبح امروز در جلسه کارگروه اشتغال تربت حیدریه اظهار کرد: معاونت استاندار و فرماندار تربت حیدریه در جلسه کارگروه اشتغال بیان کرد: اولین اقدام مهمی که اخیرا در دستور کار قرار گرفته، شناسایی دقیق توانایی های اقتصادی مناطق مختلف روستایی و تهیه شناسنامه اقتصادی مناطق هدف است که نقش اداره تعاون روستایی در تبیین صحیح و دقیق این طرح بسیار قابل اهمیت است.

 

وی از ریاست این اداره خواست تا با کمک به معین های اقتصادی ۵ گانه با توجه به نوع سرمایه گذاری ها و تخصص هر کدام از معین ها به تعیین معین های اقتصادی دهستانی پرداخته و همه توان به صورت متمرکز بکار گرفته شود.

 

رستمی تشکیل صندوق های خرد روستایی را با کمک از ظرفیت تعاونی های روستایی در بخش های مختلف جهت تمرکز توان اقتصادی را لازمه رشد و توسعه بهتر اقتصادی هر منطقه دانست.

 

وی بیان داشت: نقش و کارکرد تعاون روستایی در توسعه اقتصادی و کمک به معین های اقتصادی بسیار مهم است و انتظار ما تحقق این وظایف است.

 

رستمی با خطاب قرار دادن ریاست اداره تعاون روستایی افزود: اگر روزی شما مدیر تعاونی روستایی در شهرستان می بودید حتما آن زمان مستقلا یکی از معین های اقتصادی در منطقه می شدید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه ارائه تسهیلات بانکی نیازمند سند راهبردی است/پرداخت ۸۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی خراسان رضوی حکم جالب قاضی برای صیاد پرندگان وحشی در تربت حیدریه هنرمندان با ابتکار عمل خود، مردم را به سمت کار و تلاش و رونق تولید هدایت کنند وضعیت نا بسامان یک اثر ملی در تربت حیدریه