بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
تعاون روستایی شناسنامه اقتصادی روستاها را تهیه کند
تاریخ انتشار : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۸ ق.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه گفت: کمک به تهیه شناسنامه اقتصادی روستایی و تعیین معین های اقتصادی دهستانی دو وظیفه اصلی اداره تعاون روستایی در توسعه اقتصادی منطقه تربت حیدریه می باشد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی رستمی صبح امروز در جلسه کارگروه اشتغال تربت حیدریه اظهار کرد: معاونت استاندار و فرماندار تربت حیدریه در جلسه کارگروه اشتغال بیان کرد: اولین اقدام مهمی که اخیرا در دستور کار قرار گرفته، شناسایی دقیق توانایی های اقتصادی مناطق مختلف روستایی و تهیه شناسنامه اقتصادی مناطق هدف است که نقش اداره تعاون روستایی در تبیین صحیح و دقیق این طرح بسیار قابل اهمیت است.

 

وی از ریاست این اداره خواست تا با کمک به معین های اقتصادی ۵ گانه با توجه به نوع سرمایه گذاری ها و تخصص هر کدام از معین ها به تعیین معین های اقتصادی دهستانی پرداخته و همه توان به صورت متمرکز بکار گرفته شود.

 

رستمی تشکیل صندوق های خرد روستایی را با کمک از ظرفیت تعاونی های روستایی در بخش های مختلف جهت تمرکز توان اقتصادی را لازمه رشد و توسعه بهتر اقتصادی هر منطقه دانست.

 

وی بیان داشت: نقش و کارکرد تعاون روستایی در توسعه اقتصادی و کمک به معین های اقتصادی بسیار مهم است و انتظار ما تحقق این وظایف است.

 

رستمی با خطاب قرار دادن ریاست اداره تعاون روستایی افزود: اگر روزی شما مدیر تعاونی روستایی در شهرستان می بودید حتما آن زمان مستقلا یکی از معین های اقتصادی در منطقه می شدید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند توزیع ۷۳۰ بسته کمک معیشتی در جلگه رخ تربت حیدریه سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد