بدون نظر
 
خطیب جمعه موقت تربت حیدریه:
تصمیم گیری های کلان توسط رهبری ترسیم می شود/ملت ایران سر مسایل ناموسی خود با دشمن مذاکره نخواهد کرد
تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ در ۱:۴۹ ب.ظ
 
خطیب جمعه موقت تربت حیدریه گفت: حربه تطمیع در برخی مسوولان مایه تاسف شده، جرا که معتقدند اگر آمریکاییها مودبانه سخن بگویند می توان دوباره سر میز مداکره نشست و این در شرایطی است که دشمن از مذاکره بعنوان ابزار و اهرم فشار علیه ملت و کشور استفاده می کند که قبلا این تجربه تلخ را کسب کردیم.

 

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمد کازری در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: تاکید رهبری بر آرایش جتگی ملت و مسوولان با احساس مسوولیت و آمادگی کامل یک نکته مهم و استراتژی است و زمانی که دشمن در ابعاد مختلف ارایش جنگی گرفته به خصوص در حوزه اقتصادی، به میدان امدن مسوولان و مردم در کنار هم با روحیه جهادی و انقلابی نیاز ضروری است.

 

وی تصریح کرد: توجه به مسایل معیشتی اولویت نخست کشور است و همچتانکه دشمن با ابزار خود روی این حوزه تمرکز کرده تا به نتیجه برسد ملت و مسوولان هم باید با تمام توان در این جنگ اقتصادی به میدان بیایند.

 

کازری بیان کرد: حربه تطمیع در برخی مسوولان مایه تاسف شده جرا که معتقدند اگر آمریکاییها مودبانه سخن بگویند می توان دوباره سر میز مداکره نشست و این در شرایطی است که آنها از مذاکره بعنوان ابزار و اهرم فشار علیه ملت و کشور استفاده می کنند که قبلا این تجربه تلخ را کسب کردیم.

 

وی افزود: محور تصمیم گیری های کلان توسط رهبری نظام ترسیم می شود و قابل پذیرش نیست برخی افراد از روی موضع ضعف به دشمن گرا بدهند تا فشار بیشتری بر مردم وارد شود.

 

خطیب موقت جمعه تربت حیدریه گفت: اگر شرایط را به خوبی درک کنیم موقعیت دشمن برجسته نیست و لذا با بررسی شرایط جهانی و متطقه ای و نگاه به واقعیت های بالفعل و بیداری ملتها و سلطه ناپذیری ملت ها در جاهای مختلف دنیا و از همه مهمتر تغییر عوامل موثر قدرت در جهان به این نتیجه خواهیم رسید که نظام اسلامی در اوج اقتدار و صلابت است.

 

وی خاطر نشان کرد: امروز تهدیدات آمریکا در دنیا کم اثر شده و با بررسی قدرت نظامی در جمهوری اسلامی و وضعیت برتر کشور که باعث شده آمریکا آینده خود و مزدوران متطقه ای را در خطر ببیند به دنبال مذاکره برای برد موشک ها و نفوذ منطقه ای است، لذا هیچ انسان با شعوری بر سر ناموس خودش با دشمن مذاکره نمی کند.

 

انتهای پیام/

الببب!

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رسالت اجتماعی روحانیت بُریدگی از جامعه نیست/طلبه باید خطوط و جریان های سیاسی جامعه و نظام بین الملل را بشناسد/روحیه انقلابی گری باید در حوزه های علمیه تقویت شود شفافیت، قربانی مصلحت اندیشی شورای شهر تربت حیدریه! کاهش تعهدات برجامی نباید دشمن را جسورتر کند/سیاست اروپایی ها با ایالات متحده هماهنگ است تیر نفاق بر پیکر بی جان دختر آبی آئین دسته بنی اسد با قدمت بیش از نیم قرن در تربت حیدریه+تصاویر پردیس سینمایی تربت حیدریه در شهرک ولی عصر(عج) ساخته می شود آئین نخل‌ گردانی عصر عاشورا در شهر کدکن برگزار شد+تصاویر حال و هوای عاشورای حسینی در قطب زعفران جهان تربت حیدریه در تاسوعای حسینی غرق در حزن و ماتم+ تصاویر صادرات ۱۲۵ هزار تن سیمان به کشورهای آسیای میانه وقتی قلم پزشک با جوهر عشق به سیدالشهدا(ع) نسخه شفا می نویسد تربت حیدریه قهرمان دهمین دوره رقابتهای ووشوی خراسان رضوی شد