بدون نظر
 
فرمانده انتظامی تربت حیدریه خبر داد
تشکیل مثلث پلیسی برای انهدام باند بزرگ سرقت گاو صندوق و طلا در تربت حیدریه/دستگیری سرکرده باند سرقت های زنجیره ای در خراسان رضوی
تاریخ انتشار : ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ در ۶:۵۸ ب.ظ
 
فرمانده انتظامی تربت حیدریه از دستگیری دو گرداننده باند بزرگ سرقت های زنجیره ای گاو صندوق و طلا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، به نقل از معاونت اجتماعی انتظامی تربت حیدریه، سرهنگ اکبر آقابیگی در تشریح این خبر افزود: گزارش چند فقره سرقت طلا و جواهرات و گاو صندوق از منازل مسکونی در تربت حیدریه، پلیس را بر آن داشت برای پیگیری علمی و ضربتی این پرونده به طور ویژه وارد شود و در این رابطه دستورات لازم به کارآگاهان اداره اطلاعات جنایی پلیس آگاهی استان صادر شد.

 

وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس تربت حیدریه و پلیس آگاهی استان با بررسی های اولیه در شگرد سارقان در یافتند با یک باند حرفه ای که طراحی خاص برای ارتکاب جرایم خود دارند مواجه هستند.

 

آقابیگی گفت: بررسی های بعدی این پرونده حاکی از آن بود که سرقت های مشابهی نیز در شهرستان سبزوار به فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شده است که با کسب این اطلاعات مثلث پلیسی با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی استان، پلیس تربت حیدریه و سبزوار تشکیل شد.

 

فرمانده انتظامی تربت حیدریه اظهار داشت: بررسی های دقیق و علمی نشان می داد سارقان قبل از سرقت در دو شهرستان سبزوار و تربت حیدریه اقدام به سرقت پلاک خودرو کرده و پس از عمل کردن نقشه خود در میدان خروجی شهر  پلاک سرقتی را با پلاک اصلی تعویض کرده  به راه خود ادامه می دادند.

 

سرهنگ آقابیگی ادامه داد: پلیس در گام بعدی رد زنی این سرقت های حرفه ای دو تن از گرداننندگان اصلی باند را چهره زنی و مورد شناسائی قرار دادند.

 

وی افزود: این افراد که اهل استان لرستان بودند تحت تعقیب پلیس قرار گرفته و کاراگاهان با اخذ نیابت قضایی به شهرستان خرم آباد اعزام شدند.

 

فرمانده انتظامی تربت حیدریه بیان کرد: کارآگاهان پلیس خراسان رضوی در این عملیات ضربتی که با هماهنگی پلیس لرستان انجام شد، سرکرده اصلی باند که جوان ۲۷ ساله بود در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند، در مرحله بعد یکی دیگر از گردانندگان باند سرقت به همراه مالخر اموال مسروقه دستگیر شد.

 

وی گفت: جستجو های پلیسی برای دستگیری ۳ متهم و یک نفر مالخر فراری اموال مسروقه در حالی ادامه دارد که فرضیه سرقت های اعضای این باند در دیگر استانها و شهرستانهای مختلف کشور از غرب به شرق وجود دارد و پلیس با دستور مقام قضایی بازجوئی های علمی خود را از متهمان آغاز کرده است.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دشمن با جنگ روانی بدنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام است ورودی ۶۰ هزار پرونده به حوزه قضایی تربت حیدریه نماز عید سعید فطر تربت حیدریه در محل مسجد جامع برگزار می شود فسیل های ۶۵ میلیون ساله در تربت حیدریه رونمایی شدتد مجمع مشورتی نماد برون سپاری و مشارکت جوانان در تصمیم گیری و تصمیم سازی های کشور است محوطه تاریخی تازه کشف شده در تربت حیدریه به سایت گردشگری تبدیل می شود راه بلدان محلی تربت حیدریه آموزش می بینند امت اسلامی در آینده ای نزدیک نابودی رژیم غاصب صهیونیستی را جشن خواهد گرفت/جریان مقاومت آمال نظام سلطه را در هم پیچیده است وحدت امت اسلامی و اعلام تشکیل جریان مقاومت در جهان مهمترین پیام روز جهانی قدس است/شعار نیل تا فرات به بقای صهیونیست ها تنزل یافت/شلیک چندین موشک تن نتانیاهو را به لرزه انداخت راهپیمایی روز جهانی قدس، دفاع از امنیت و منافع ملی است امام خمینی(ره) مسیر تاریخ را تغییر داد تراز بازرگانی خارجی گمرکات خراسان رضوی ۲۷۸ میلیون دلار اعلام شد