بدون نظر
 
فرمانده انتظامی تربت حیدریه خبر داد
تشکیل مثلث پلیسی برای انهدام باند بزرگ سرقت گاو صندوق و طلا در تربت حیدریه/دستگیری سرکرده باند سرقت های زنجیره ای در خراسان رضوی
تاریخ انتشار : ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ در ۶:۵۸ ب.ظ
 
فرمانده انتظامی تربت حیدریه از دستگیری دو گرداننده باند بزرگ سرقت های زنجیره ای گاو صندوق و طلا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، به نقل از معاونت اجتماعی انتظامی تربت حیدریه، سرهنگ اکبر آقابیگی در تشریح این خبر افزود: گزارش چند فقره سرقت طلا و جواهرات و گاو صندوق از منازل مسکونی در تربت حیدریه، پلیس را بر آن داشت برای پیگیری علمی و ضربتی این پرونده به طور ویژه وارد شود و در این رابطه دستورات لازم به کارآگاهان اداره اطلاعات جنایی پلیس آگاهی استان صادر شد.

 

وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس تربت حیدریه و پلیس آگاهی استان با بررسی های اولیه در شگرد سارقان در یافتند با یک باند حرفه ای که طراحی خاص برای ارتکاب جرایم خود دارند مواجه هستند.

 

آقابیگی گفت: بررسی های بعدی این پرونده حاکی از آن بود که سرقت های مشابهی نیز در شهرستان سبزوار به فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شده است که با کسب این اطلاعات مثلث پلیسی با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی استان، پلیس تربت حیدریه و سبزوار تشکیل شد.

 

فرمانده انتظامی تربت حیدریه اظهار داشت: بررسی های دقیق و علمی نشان می داد سارقان قبل از سرقت در دو شهرستان سبزوار و تربت حیدریه اقدام به سرقت پلاک خودرو کرده و پس از عمل کردن نقشه خود در میدان خروجی شهر  پلاک سرقتی را با پلاک اصلی تعویض کرده  به راه خود ادامه می دادند.

 

سرهنگ آقابیگی ادامه داد: پلیس در گام بعدی رد زنی این سرقت های حرفه ای دو تن از گرداننندگان اصلی باند را چهره زنی و مورد شناسائی قرار دادند.

 

وی افزود: این افراد که اهل استان لرستان بودند تحت تعقیب پلیس قرار گرفته و کاراگاهان با اخذ نیابت قضایی به شهرستان خرم آباد اعزام شدند.

 

فرمانده انتظامی تربت حیدریه بیان کرد: کارآگاهان پلیس خراسان رضوی در این عملیات ضربتی که با هماهنگی پلیس لرستان انجام شد، سرکرده اصلی باند که جوان ۲۷ ساله بود در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند، در مرحله بعد یکی دیگر از گردانندگان باند سرقت به همراه مالخر اموال مسروقه دستگیر شد.

 

وی گفت: جستجو های پلیسی برای دستگیری ۳ متهم و یک نفر مالخر فراری اموال مسروقه در حالی ادامه دارد که فرضیه سرقت های اعضای این باند در دیگر استانها و شهرستانهای مختلف کشور از غرب به شرق وجود دارد و پلیس با دستور مقام قضایی بازجوئی های علمی خود را از متهمان آغاز کرده است.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
موفقیت رزمندگان اسلام در دفاع مقدس مرهون تبعیت از فرهنگ عاشورا جبهه استکبار با هجوم به اعتقادات و باورهای دینی در صدد براندازی نظام اسلامی است/ پاسخ به یاوه گویی رئیس جمهور آمریکا با حضور در میدان عمل و استقلال همه جانبه برگزاری آزمون تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی در تربت حیدریه سهم تربت حیدریه از اشتغال در حوزه بازار مجازی تقریبا هیچ! افزایش ۷ تا ۱۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه از تولید بذر سیب زمینی در رقابت با هلندی ها تا چند قلوزایی دامهای سبک حسن تفتیان بر بام قاره کهن آسیا دوران دفاع مقدس برگرفته از نهضت عاشورا بود/اجرای بیش از ۸۰ عنوان برنامه در تربت حیدریه اختصاص بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال به بخش کشاورزی خراسان رضوی نمایشگاه «اقتصاد منهای نفت» در تربت حیدریه گشایش یافت تعدیل تبصره ۳ با موافقت وزارت نیرو امکان پذیر است آیت الله معصومی قاطعانه از گفتمان انقلاب اسلامی دفاع کرد