بدون نظر
 
فرمانده انتظامی تربت حیدریه خبر داد
تشکیل مثلث پلیسی برای انهدام باند بزرگ سرقت گاو صندوق و طلا در تربت حیدریه/دستگیری سرکرده باند سرقت های زنجیره ای در خراسان رضوی
تاریخ انتشار : ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ در ۶:۵۸ ب.ظ
 
فرمانده انتظامی تربت حیدریه از دستگیری دو گرداننده باند بزرگ سرقت های زنجیره ای گاو صندوق و طلا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، به نقل از معاونت اجتماعی انتظامی تربت حیدریه، سرهنگ اکبر آقابیگی در تشریح این خبر افزود: گزارش چند فقره سرقت طلا و جواهرات و گاو صندوق از منازل مسکونی در تربت حیدریه، پلیس را بر آن داشت برای پیگیری علمی و ضربتی این پرونده به طور ویژه وارد شود و در این رابطه دستورات لازم به کارآگاهان اداره اطلاعات جنایی پلیس آگاهی استان صادر شد.

 

وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس تربت حیدریه و پلیس آگاهی استان با بررسی های اولیه در شگرد سارقان در یافتند با یک باند حرفه ای که طراحی خاص برای ارتکاب جرایم خود دارند مواجه هستند.

 

آقابیگی گفت: بررسی های بعدی این پرونده حاکی از آن بود که سرقت های مشابهی نیز در شهرستان سبزوار به فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شده است که با کسب این اطلاعات مثلث پلیسی با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی استان، پلیس تربت حیدریه و سبزوار تشکیل شد.

 

فرمانده انتظامی تربت حیدریه اظهار داشت: بررسی های دقیق و علمی نشان می داد سارقان قبل از سرقت در دو شهرستان سبزوار و تربت حیدریه اقدام به سرقت پلاک خودرو کرده و پس از عمل کردن نقشه خود در میدان خروجی شهر  پلاک سرقتی را با پلاک اصلی تعویض کرده  به راه خود ادامه می دادند.

 

سرهنگ آقابیگی ادامه داد: پلیس در گام بعدی رد زنی این سرقت های حرفه ای دو تن از گرداننندگان اصلی باند را چهره زنی و مورد شناسائی قرار دادند.

 

وی افزود: این افراد که اهل استان لرستان بودند تحت تعقیب پلیس قرار گرفته و کاراگاهان با اخذ نیابت قضایی به شهرستان خرم آباد اعزام شدند.

 

فرمانده انتظامی تربت حیدریه بیان کرد: کارآگاهان پلیس خراسان رضوی در این عملیات ضربتی که با هماهنگی پلیس لرستان انجام شد، سرکرده اصلی باند که جوان ۲۷ ساله بود در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند، در مرحله بعد یکی دیگر از گردانندگان باند سرقت به همراه مالخر اموال مسروقه دستگیر شد.

 

وی گفت: جستجو های پلیسی برای دستگیری ۳ متهم و یک نفر مالخر فراری اموال مسروقه در حالی ادامه دارد که فرضیه سرقت های اعضای این باند در دیگر استانها و شهرستانهای مختلف کشور از غرب به شرق وجود دارد و پلیس با دستور مقام قضایی بازجوئی های علمی خود را از متهمان آغاز کرده است.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری ار دو پاسگاه پلیس راه خراسان رضوی ۸۴ درصد منابع آبی خراسان رضوی در بخش کشاورزی است/جهاد کشاورزی فعالیت خاصی برای کنترل منابع آبی ندارد/طرح های جهاد کشاورزی باید الزام آور شود ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در تربت حیدریه بودجه شهرداری تربت حیدریه ۷۱۰ میلیارد ریال برآورد شد بازسازی کاروانسرای لاری تربت حیدریه به بخش خصوصی واگذار می شود رفتار مناسب با معتادان بهبود یافته برگشت موفقیت آمیز به آغوش جامعه را بهمراه دارد «منوچهر امینیان» افسر انقلابی تیپ ۱۷۷ ارتش در تربت حیدریه برگزاری جشنواره منطقه ای خاتون خورشید در تربت حیدریه روایتی از پروژه های نیمه تمام تربت حیدریه/ از زخم کلنگ های یادگاری بر زمین مانده دولتها تا چشم انتظاری بودجه برای تکمیل پروژه ها حضور تماشایی ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن، پیام اقتدار ملی و مبارزه با نظام سلطه را به جهان مخابره کرد جبهه استکبار از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی عصبانی است/دشمن جایگاه رهبری و القای ناامیدی در بین جامعه را هدف قرار داده است جودوی کشور نیازمند بروز رسانی است