بدون نظر
 
رئیس کمیسیون محلات شورای شهر تربت حیدریه خبرداد؛
قرارگاه رهایی و نجات در تربت حیدریه تشکیل شد
تاریخ انتشار : ۰۶ مهر ۱۳۹۹ در ۲:۲۵ ب.ظ
 
رامین مصطفوی عضو شورای اسلامی شهر تربت حیدریه از تشکیل قرارگاه رهایی و نجات با محوریت کارتن خواب ها و معتادین متجاهر در این شهر خبر داد.

رامین مصطفوی، عضو شورای شهر تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار داشت: با تشکیل این قرارگاه در تلاش هستیم تا وضعیت معتادین متجاهر در شهر را ساماندهی کنیم، لذا روز گذشته با تشکیل این قرارگاه در کمیسیون محلات شورای شهر به دنبال رفع موانع و مشکلات راه اندازی کمپ ماده ۱۶ به همت همه مسئولان مرتبط با این موضوع هستیم.

این عضو شورا بیان کرد: مجوز راه اندازی کمپ ماده ۱۶ اسفند ۹۸ با امضا وتفاهم نامه سه جانبه بین استانداری، بهزیستی و علوم پزشکی در تربت حیدریه صادر شده و اکنون محل کمپ ماده ۱۶ مکان یابی شده است.

وی افزود: با توجه به گزارش اداره بهزیستی ظاهرا برای رفع مشکلاتی زیرساختی مانند گاز و برق این کمپ نیاز به پیگیری برای راه اندازی دارد و این سوله بعد از آن می تواند بحث ساماندهی معتادین متجاهر را به نتیجه برساند.

مصطفوی این را هم گفت که اراده خوبی برای رفع این معضل اجتماعی در شهرستان به وجود آمده و امیدواریم به زودی با جمع آوری معتادین متجاهر از سطح شهر و ساماندهی آنها در کمپ ماده ۱۶ به بازپروری و برگشت آنان به جامعه قدم های خوبی برداریم.

عضو شورای شهر تربت حیدریه اضافه کرد: هدف اصلی از راه اندازی این قرارگاه در مرحله نخست، نجات معتادان متجاهر و در ادامه برگشت به خانواده و جامعه با فراهم کردن اشتغال برای آنان است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم اتخاذ تصمیمهای قاطع، اقناع افکار عمومی و همکاری همگانی/ کار برخی افراد در هتک حرمت رئیس‌جمهور غلط بود؛ انتقاد متفاوت از اهانت است دسترنج یک ساله زعفرانکاران دست مایه دلال بازی ها ۲ هزار تخت به ظرفیت مراکز بستری و مراقبت های ویژه کشور اضافه می شود افتتاح باشگاه سوار کاری در تربت حیدریه نمایشگاه مشترک دستاوردهای نیروی انتظامی و میراث فرهنگی در تربت حیدریه افتتاح شد ظرفیت بخش مراقبت های ویژه بیمارستان نهم دی تربت حیدریه تکمیل شده است فضای مجازی بلای جان کتابخوانی شده/ شاید یکی دو سال دیگر با تریلی کتاب به شهرها سفر کنم برداشت زعفران از اراضی زعفران خیز خراسان رضوی آغاز شد هیچ تغییری در سهمیه و نرخ آرد نانوایی های دولتی و نیمه دولتی اعمال نشده است امنیت زیر بنای توسعه و پیشرفت جامعه است/نیروهای مسلح در اوج اقتدار و بازدارندگی قرار دارند نمک روی دل مجروح مردم نپاشید افزایش ۷ درصدی جرایم مالی و اقتصادی فضای مجازی در تربت حیدریه/کاهش ۴۴ درصدی تصادفات منجر به فوت