بدون نظر
 
معاون عمرانی فرماندار تربت حیدریه خبر داد؛
تشکیل سازمان حمل و نقل ترافیک در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۶ در ۱:۰۴ ب.ظ
 
معاون عمرانی فرماندار تربت حیدریه گفت: به منظور کاهش هزینه ها و بهره وری بالا سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تربت حیدریه با ادغام چهار سازمان ترافیک، پایانه ها، اتوبوسرانی و تاکسیرانی آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، رجبعلی علی نیا صبح امروز در نخستین جلسه توجیهی کمیسیون ماده ۹۹ اظهار داشت: به منظور کاهش هزینه ها و بهره وری بالا سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تربت حیدریه با ادغام چهار سازمان ترافیک، پایانه ها، اتوبوسرانی و تاکسیرانی آغاز به کار کرد.

 

معاون فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه همچنین  از آغاز فعالیت کمیسیون ماده ۹۹ که پیشتر به عهده استانداری بود و از تاریخ ۱۵ ماه جاری به شهرستان ها تفیض اختیار شده است، خبر داد.

 

علی نیا به تشریح مفاد کمیسیون پرداخت و گفت: به منظور جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و نیز رسیدگی به تخلفات صورت گرفته در داخل روستاها و خارج از حریم مصوب شهرها، کمیسیون با حضور نمایندگان وزارت کشور، قوه قضاییه و نیز وزارت راه و شهرسازی در این کمیسیون در فرمانداری ها تشکیل شده است.

 

وی گفت: کلیه دستگاه ها و به خصوص جهاد کشاورزی موظف هستند در پیوند با مفاد کمیسیون نظارت ها و گزارشات خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

 

همچنین محسن قندهاری که پیش از این مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تربت حیدریه بود  بعنوان سرپرست سازمان حمل و نقل ترافیک این شهرستان معرفی و از زحمات علی اصغر ایزدی مدیر سابق سازمان اتوبوسرانی نیز تجلیل شد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است