بدون نظر
 
معاون عمرانی فرماندار تربت حیدریه خبر داد؛
تشکیل سازمان حمل و نقل ترافیک در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۶ در ۱:۰۴ ب.ظ
 
معاون عمرانی فرماندار تربت حیدریه گفت: به منظور کاهش هزینه ها و بهره وری بالا سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تربت حیدریه با ادغام چهار سازمان ترافیک، پایانه ها، اتوبوسرانی و تاکسیرانی آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، رجبعلی علی نیا صبح امروز در نخستین جلسه توجیهی کمیسیون ماده ۹۹ اظهار داشت: به منظور کاهش هزینه ها و بهره وری بالا سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تربت حیدریه با ادغام چهار سازمان ترافیک، پایانه ها، اتوبوسرانی و تاکسیرانی آغاز به کار کرد.

 

معاون فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه همچنین  از آغاز فعالیت کمیسیون ماده ۹۹ که پیشتر به عهده استانداری بود و از تاریخ ۱۵ ماه جاری به شهرستان ها تفیض اختیار شده است، خبر داد.

 

علی نیا به تشریح مفاد کمیسیون پرداخت و گفت: به منظور جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و نیز رسیدگی به تخلفات صورت گرفته در داخل روستاها و خارج از حریم مصوب شهرها، کمیسیون با حضور نمایندگان وزارت کشور، قوه قضاییه و نیز وزارت راه و شهرسازی در این کمیسیون در فرمانداری ها تشکیل شده است.

 

وی گفت: کلیه دستگاه ها و به خصوص جهاد کشاورزی موظف هستند در پیوند با مفاد کمیسیون نظارت ها و گزارشات خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

 

همچنین محسن قندهاری که پیش از این مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تربت حیدریه بود  بعنوان سرپرست سازمان حمل و نقل ترافیک این شهرستان معرفی و از زحمات علی اصغر ایزدی مدیر سابق سازمان اتوبوسرانی نیز تجلیل شد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
«هلیا باغبانی» مشعلدار المپیک زمستانی۲۰۱۸ از تربت حیدریه مردم تربت حیدریه به دنبال یک وجب پارکینگ! حضرت زینب (س) اسوه صبر و ایثار است برگزاری نخستین المپیاد ورزش همگانی در تربت حیدریه مشکلات باید تفکیک شده و در کارگروههای تخصصی بررسی شود ادامه اجرای تبصره ۳ به صلاح مدیریت شهری نیست عبور اصلاح طلبان از دولت، بازی سیاسی و رسانه ای است/جریان اصلاحات انتخابات آینده را هدف قرار داده است دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در شناسائی و رفع آسیب های اجتماعی حضور کم رنگ دارند عوامل پیروزی انقلاب اسلامی و آفاتی که این نهضت الهی را تهدید می کند انتقاد معاون برنامه ریزی فرماندار تربت حیدریه از حرکت لاک پشتی بانک ها در پرداخت تسهیلات بانکی وعده سرخرمن برای تسویه حساب زعفرانکاران درآمد ۱۳ هزار میلیارد تومانی خراسان رضوی از بخش کشاورزی/تنها راه نجات بخش کشاورزی تجمیع خرده مالکان و تشکیل شرکت های تعاونی است