بدون نظر
 
معاون عمرانی فرماندار تربت حیدریه خبر داد؛
تشکیل سازمان حمل و نقل ترافیک در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۶ در ۱:۰۴ ب.ظ
 
معاون عمرانی فرماندار تربت حیدریه گفت: به منظور کاهش هزینه ها و بهره وری بالا سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تربت حیدریه با ادغام چهار سازمان ترافیک، پایانه ها، اتوبوسرانی و تاکسیرانی آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، رجبعلی علی نیا صبح امروز در نخستین جلسه توجیهی کمیسیون ماده ۹۹ اظهار داشت: به منظور کاهش هزینه ها و بهره وری بالا سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تربت حیدریه با ادغام چهار سازمان ترافیک، پایانه ها، اتوبوسرانی و تاکسیرانی آغاز به کار کرد.

 

معاون فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه همچنین  از آغاز فعالیت کمیسیون ماده ۹۹ که پیشتر به عهده استانداری بود و از تاریخ ۱۵ ماه جاری به شهرستان ها تفیض اختیار شده است، خبر داد.

 

علی نیا به تشریح مفاد کمیسیون پرداخت و گفت: به منظور جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و نیز رسیدگی به تخلفات صورت گرفته در داخل روستاها و خارج از حریم مصوب شهرها، کمیسیون با حضور نمایندگان وزارت کشور، قوه قضاییه و نیز وزارت راه و شهرسازی در این کمیسیون در فرمانداری ها تشکیل شده است.

 

وی گفت: کلیه دستگاه ها و به خصوص جهاد کشاورزی موظف هستند در پیوند با مفاد کمیسیون نظارت ها و گزارشات خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

 

همچنین محسن قندهاری که پیش از این مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تربت حیدریه بود  بعنوان سرپرست سازمان حمل و نقل ترافیک این شهرستان معرفی و از زحمات علی اصغر ایزدی مدیر سابق سازمان اتوبوسرانی نیز تجلیل شد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
یادواره های شهدا باید سبک زندگی شهدا را در جامعه نهادینه کند/به زودی شاهد فروپاشی نظام های مزدور و ادم کش خواهیم بود نخستین المپیاد ورزشی محلات تربت حیدریه برگزار می شود نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد