بدون نظر
 
معاون عمرانی فرماندار تربت حیدریه خبر داد؛
تشکیل سازمان حمل و نقل ترافیک در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۶ در ۱:۰۴ ب.ظ
 
معاون عمرانی فرماندار تربت حیدریه گفت: به منظور کاهش هزینه ها و بهره وری بالا سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تربت حیدریه با ادغام چهار سازمان ترافیک، پایانه ها، اتوبوسرانی و تاکسیرانی آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، رجبعلی علی نیا صبح امروز در نخستین جلسه توجیهی کمیسیون ماده ۹۹ اظهار داشت: به منظور کاهش هزینه ها و بهره وری بالا سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تربت حیدریه با ادغام چهار سازمان ترافیک، پایانه ها، اتوبوسرانی و تاکسیرانی آغاز به کار کرد.

 

معاون فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه همچنین  از آغاز فعالیت کمیسیون ماده ۹۹ که پیشتر به عهده استانداری بود و از تاریخ ۱۵ ماه جاری به شهرستان ها تفیض اختیار شده است، خبر داد.

 

علی نیا به تشریح مفاد کمیسیون پرداخت و گفت: به منظور جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و نیز رسیدگی به تخلفات صورت گرفته در داخل روستاها و خارج از حریم مصوب شهرها، کمیسیون با حضور نمایندگان وزارت کشور، قوه قضاییه و نیز وزارت راه و شهرسازی در این کمیسیون در فرمانداری ها تشکیل شده است.

 

وی گفت: کلیه دستگاه ها و به خصوص جهاد کشاورزی موظف هستند در پیوند با مفاد کمیسیون نظارت ها و گزارشات خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

 

همچنین محسن قندهاری که پیش از این مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تربت حیدریه بود  بعنوان سرپرست سازمان حمل و نقل ترافیک این شهرستان معرفی و از زحمات علی اصغر ایزدی مدیر سابق سازمان اتوبوسرانی نیز تجلیل شد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آغاز عملیات اجرایی فاز نخست فولاد رخ در مردادماه نقشه راه اقتصاد کشور بهبود فضای کسب و کار و مشارکت دادن مردم است/بازارهای منطقه ظرفیت عظیمی برای جهش اقتصادی ایران دارد بلوک زایمان طبیعی «ال دی آر» بیمارستان رازی تربت حیدریه به بهره برداری رسید همایش استانی تکریم امامزادگان و بقاع متبرکه در تربت حیدریه برگزار می شود امسال ۷ هزاز کلاس درس به فضای آموزشی کشور اضافه می شود/مشارکت ۱۰ هزار میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز بیماری خود ایمنی به نام «نمای رومی» اتفاقات بازار سکه و ارز در کشور مصداق سهل انگاری و بی تدبیری بود مرحله استانی رقابت های قرآن کریم در تربت حیدریه برگزار شد برگزاری هفتمین رویداد استارت آپی در تربت حیدریه امروز دشمن بنیان خانواده را هدف قرار داده است اهدای عضو بیمار مرگ مغزی به سه نفر حیات دوباره بخشید