بدون نظر
 
معاون عمرانی فرماندار تربت حیدریه خبر داد؛
تشکیل سازمان حمل و نقل ترافیک در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۶ در ۱:۰۴ ب.ظ
 
معاون عمرانی فرماندار تربت حیدریه گفت: به منظور کاهش هزینه ها و بهره وری بالا سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تربت حیدریه با ادغام چهار سازمان ترافیک، پایانه ها، اتوبوسرانی و تاکسیرانی آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، رجبعلی علی نیا صبح امروز در نخستین جلسه توجیهی کمیسیون ماده ۹۹ اظهار داشت: به منظور کاهش هزینه ها و بهره وری بالا سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تربت حیدریه با ادغام چهار سازمان ترافیک، پایانه ها، اتوبوسرانی و تاکسیرانی آغاز به کار کرد.

 

معاون فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه همچنین  از آغاز فعالیت کمیسیون ماده ۹۹ که پیشتر به عهده استانداری بود و از تاریخ ۱۵ ماه جاری به شهرستان ها تفیض اختیار شده است، خبر داد.

 

علی نیا به تشریح مفاد کمیسیون پرداخت و گفت: به منظور جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و نیز رسیدگی به تخلفات صورت گرفته در داخل روستاها و خارج از حریم مصوب شهرها، کمیسیون با حضور نمایندگان وزارت کشور، قوه قضاییه و نیز وزارت راه و شهرسازی در این کمیسیون در فرمانداری ها تشکیل شده است.

 

وی گفت: کلیه دستگاه ها و به خصوص جهاد کشاورزی موظف هستند در پیوند با مفاد کمیسیون نظارت ها و گزارشات خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

 

همچنین محسن قندهاری که پیش از این مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تربت حیدریه بود  بعنوان سرپرست سازمان حمل و نقل ترافیک این شهرستان معرفی و از زحمات علی اصغر ایزدی مدیر سابق سازمان اتوبوسرانی نیز تجلیل شد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پروژه نیمه تمام فاضلاب شهری تربت حیدریه به بخش خصوصی واگذار شد/۲۱۱ کیلومتر شبکه آبرسانی شهری فرسوده است کشاورزان تربت حیدریه به سمت کشت محصولات باغی و گلخانه ای حرکت کنند هر نقطه ای که انقلاب اسلامی باشد سپاه مقتدرانه حضور دارد لزوم تبیین کارآمدی نظام و بیان دستاوردها در جامعه نقش سپاه در پیروزی جبهه مقاومت بی بدیل است/موشک پرانی اخیر آمریکا اوج ضعف جبهه استکبار را نشان داد حماسه آفرینی پاسداران مظهر عزت و اقتدار ملت ایران است راهبردها و تدابیر ولی فقیه جامعه فصل الخطاب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است اینفوگرافی/شهید زنده انقلاب اسلامی ازنگاه رسانه های خارجی گستردگی چتر سرما بر سر کشاورزی کدکن همچنان خسارت می‌بارد حملات اخیر آمریکا به سوریه برای حمایت از تروریسم انجام گرفت/ائتلاف ضد استقلال آمریکائی در دنیا از بین رفته است احداث ۶۲۰۰ واحد مسکن روستایی در تربت حیدریه رژه ۲۹ فروردین در تربت حیدریه