بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
تشکیل دولت اسلامی مستلزم تربیت مدیر انقلابی و کارآمد و تحول در ساختار اداری کشور است
تاریخ انتشار : ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ در ۱:۲۹ ب.ظ
 
حجت الاسلام عصمتی گفت: انقلاب اسلامی مراحل مختلف خود را طی و به تثبیت رسانده و اکنون نوبت دولت اسلامی است که تشکیل آن مستلزم تربیت نیروهای انقلابی، مومن و کارآمد و همچنین بازسازی و اصلاح در ساختار اداری کشور است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی، در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه اظهار کرد: یکی از مطالبات مقام معظم رهبری که در اولین دیدار خود با دولت سیزدهم داشتند تاکید بر بازسازی انقلابی و عقلانی و فکورانه در همه عرصه های مدیریتی بود.

وی تصریح کرد: حرکت بر روی ریل انقلاب در بخش های اقتصادی، سازندگی و فرهنگی و اجنماعی سیاسی که در همه این بخش ها باید یک تحرک انقلای بوجود آید تا همه دلدادگان انقلاب و نظام اسلامی خوشحال و به ارمانهای انقلاب دست یابیم.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی تربت حیدریه بیان کرد: مراحل مختلف را باید طی کنیم تا به تمدن بزرگ اسلامی دست یابیم، لذا ملت، انقلاب اسلامی را ایجاد و نظام اسلامی تشکیل و دو گام بنیادی برداشته شده و اکنون نوبت به تشکیل دولت اسلامی رسیده است.

وی گفت: انقلاب اسلامی مراحل مختلف خود را طی و به تثبیت رسانده و اکنون نوبت دولت اسلامی است که تشکیل آن مستلزم تربیت نیروهای انقلابی، مومن و کارآمد و همچنین بازسازی و اصلاح در ساختار اداری کشور است.

خطیب جمعه تربت حیدریه افزود: باید در دولت اسلامی تربیت مدیر انقلابی و کارامد و بازسازی ساختار اداری کشور انجام و جامعه اسلامی با تشکیل دولت اسلامی به سمت تمدن بزرگ اسلامی حرکت کنیم و یقینا فرهنگ سازی و حضور مردم بسیار حائز اهمبت است و در ادامه قوه مقننه و مجریه با قانون های مفید و موثر برای شکستن همه چالش ها جهادی کار کنند تا این مردم شابسته خدمت به اهداف خود برسند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیوست عدالت در وزارت بهداشت خدمت رسانی به مناطق محروم است واردات واکسن طی دو هفته آینده به ۱۶۰ میلیون دز می رسد / ۷۶ میلیون جمعیت کشور واکسینه شده اند بیمارستان ۲۷۲ تختخوابی امام حسین علیه السلام تربت حیدریه افتتاح شد وزیر بهداشت وارد تربت حیدریه شد مرزبانی از دین مهمترین میثاق طلاب و روحانیون است خرید حمایتی زعفران در خراسان رضوی آغاز شد پسته‌کاران پسته خندان نیستند مهمترین دستاورد سفرهای استانی دولت محرومیت زدایی از مناطق محروم است پروژه های نیمه تمام ورزشی تربت حیدریه معطل ۱۸ میلیارد تومان اعتبار پیکر شهید محمد محمدی در تربت‌حیدریه تشییع شد بهره برداری از ۴ مینی چمن ورزشی در منطقه تربت حیدریه پارک جنگلی شهید حجتی تربت حیدریه فرصت مناسب برای تقویت گردشگری