بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
تشکیل تعاونی ها و کارگاههای تولیدی در روستاها ضروری است
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ در ۶:۲۷ ب.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه گفت: روستائیان باید از حالت تک قطبی و کشاورزی محض خارج شوند و با راه اندازی کارگاههای تولیدی به سمت ایجاد اشتغال و تولید ثروت در روستاها حرکت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حسن فتحی نیا در جمع مردم روستاهای کدکن تربت حیدریه اظهار کرد: ظرفیت و پتانسیل بسیاری خوبی در روستاها برای انجام فعالیتهای تولیدی و دانش بنیان مهیا می باشد، اما به دلیل کشاورزی مطلق روستائیان و نگاه تک قطبی جوانان این امر مهم بر زمین مانده است.

 

وی با اشاره به حمایت دولت از تولید  و کار آفرینی اذعان کرد: دولت طرحهای حمایتی خوبی برای تولید و سرمایه گذاری در روستا ها برای روستائیان مهیا کرده و مردم می توانند برای بهبود وضعیت اقتصادی و تولید داخلی حداکثر استفاده را ببرند.

 

فتحی نیا افزود: مشکل اساسی در روستاهای تربت حیدریه و بسیاری از روستاهای کشور کمبود آب است و باید از قطره قطره این آب نهایت استفاده صحیح و مناسب را برای انجام فعالیتهای کشاورزی، دامداری و تولید  و بهره وری داشته باشیم.

 

فرماندار تربت حیدریه با اشاره به اینکه میزان زیادی از آب موجود در بخش کشاورزی مصرف می شود گفت : برای استفاده بهینه از این آب باید به سمت کشت گلخانه ای و آبیاری قطره ای و بارانی برویم .

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اختصاص هزینه جشن های نیمه شعبان به معیشت محرومان در تربت حیدریه مطالبات زعفرانکاران تا پایان اردیبهشت پرداخت می شود بیش از ۱۷ هزار جعبه تخم نوغان در استانهای خراسان توزیع می شود تولید ماسک های دولایه استریل در جلگه رخ تربت حیدریه تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز و رفع تصرف اراضی دولتی در تربت حیدریه تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن