بدون نظر
 
تسلیم الکترونیکی اظهار نامه مالیاتی در تعطیلات
تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۳۹۴ در ۷:۱۸ ب.ظ
 
رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران گفت:‌ مودیان با استفاده از اینترنت می توانند شبانه روزی وارد سامانه سازمان امور مالیاتی شوند و پس از انجام مراحل، کد رهگیری دریافت کنند.
سایت خبری تحلیلی هنگام    Hengamnews.com:

حسین بنی صفار گفت:‌ تا روز پنجشنبه تعداد اظهارنامه های دریافت شده در سامانه الکترونیکی به 2 میلیون و 800 هزار اظهارنامه رسید و این تعداد تا پایان مهلت باید به 5 میلیون افزایش یابد.
رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران با اشاره به اینکه به طور میانگین روزانه 200 هزار مودی در سامانه الکترونیکی ثبت نام و مراحل ارائه اظهارنامه را  تکمیل می کنند، گفت: این تعداد در روزهای پایانی سه تا چهار برابر افزایش خواهد یافت.
وی تاکید کرد: ارائه اظهارنامه ها در 24 ساعت با استفاده از اینترنت امکان پذیر است اما برای پاسخ به پرسش ها و رفع مشکلات مردم؛ همه ادارات امور مالیاتی، کافی نت ها و دفاتر پیشخوان دولت در استان تهران و کشور به جز روز عید فطر؛ فعالیت می کنند همچنین پس از عید فطر و در سه روز پایانی مهلت تسلیم اظهارنامه ها، همه ادارات امور مالیاتی در کشور تا ساعت 21  آماده ارائه خدمت به مردم هستند.
بنی صفار با تاکید بر اینکه آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی ساعت 24  سی و یکم تیر و به استناد قانون غیر قابل تمدید است، گفت: با توجه به اینکه در روزهای پایانی شاهد ازدحام و شلوغی مراجعه ها به سامانه خواهیم بود؛ مودیان کار را به ساعت پایانی موکول نکنند.
رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران با اشاره به اینکه تا ساعت 24  چهارشنبه 31 تیر مودیان فرصت ورود و انجام امور ثبت نام و پر کردن برگه ها را در سامانه الکترونیکی دارند، گفت: توصیه می شود مودیان زودتر به سامانه مراجعه کنند و برگه های خود را ثبت کنند.
وی افزود: ایام تعطیل با توجه به سبک بودن بار ترافیکی در شبکه اینترنت بهترین زمان برای ورود به سامانه الکترونیکی سازمان امور مالیاتی برای تسلیم اظهارنامه هاست.
رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران همچنین به مودیان مشمول مشاغل بند “ج”  توصیه کرد: از توافق سازمان امور مالیاتی با اتحادیه ها و صنوف استفاده و اظهارنامه های خود را طبق این توافق ارائه کنند.
بنی صفار افزود: این  صنوف در مهلت باقیمانده صورتحساب های مالی را به استناد مدارک به درستی تنظیم کنند تا در هنگام رسیدگی دچار مشکل نشوند و به سرعت تکلیف مالیات آنها مشخص شود .
سازمان امور مالیاتی در اجرای طرح جامع مالیات امسال مراجعه حضوری مودیان به ادارات مالیات را حذف و امکان تسلیم اظهارنامه ها را با ثبت نام و دریافت کدرهگیری در سامانه WWW.TAX.GOV.IR  فراهم کرده است .
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر