بدون نظر
 
تسلیم الکترونیکی اظهار نامه مالیاتی در تعطیلات
تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۳۹۴ در ۷:۱۸ ب.ظ
 
رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران گفت:‌ مودیان با استفاده از اینترنت می توانند شبانه روزی وارد سامانه سازمان امور مالیاتی شوند و پس از انجام مراحل، کد رهگیری دریافت کنند.
سایت خبری تحلیلی هنگام    Hengamnews.com:

حسین بنی صفار گفت:‌ تا روز پنجشنبه تعداد اظهارنامه های دریافت شده در سامانه الکترونیکی به 2 میلیون و 800 هزار اظهارنامه رسید و این تعداد تا پایان مهلت باید به 5 میلیون افزایش یابد.
رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران با اشاره به اینکه به طور میانگین روزانه 200 هزار مودی در سامانه الکترونیکی ثبت نام و مراحل ارائه اظهارنامه را  تکمیل می کنند، گفت: این تعداد در روزهای پایانی سه تا چهار برابر افزایش خواهد یافت.
وی تاکید کرد: ارائه اظهارنامه ها در 24 ساعت با استفاده از اینترنت امکان پذیر است اما برای پاسخ به پرسش ها و رفع مشکلات مردم؛ همه ادارات امور مالیاتی، کافی نت ها و دفاتر پیشخوان دولت در استان تهران و کشور به جز روز عید فطر؛ فعالیت می کنند همچنین پس از عید فطر و در سه روز پایانی مهلت تسلیم اظهارنامه ها، همه ادارات امور مالیاتی در کشور تا ساعت 21  آماده ارائه خدمت به مردم هستند.
بنی صفار با تاکید بر اینکه آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی ساعت 24  سی و یکم تیر و به استناد قانون غیر قابل تمدید است، گفت: با توجه به اینکه در روزهای پایانی شاهد ازدحام و شلوغی مراجعه ها به سامانه خواهیم بود؛ مودیان کار را به ساعت پایانی موکول نکنند.
رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران با اشاره به اینکه تا ساعت 24  چهارشنبه 31 تیر مودیان فرصت ورود و انجام امور ثبت نام و پر کردن برگه ها را در سامانه الکترونیکی دارند، گفت: توصیه می شود مودیان زودتر به سامانه مراجعه کنند و برگه های خود را ثبت کنند.
وی افزود: ایام تعطیل با توجه به سبک بودن بار ترافیکی در شبکه اینترنت بهترین زمان برای ورود به سامانه الکترونیکی سازمان امور مالیاتی برای تسلیم اظهارنامه هاست.
رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران همچنین به مودیان مشمول مشاغل بند “ج”  توصیه کرد: از توافق سازمان امور مالیاتی با اتحادیه ها و صنوف استفاده و اظهارنامه های خود را طبق این توافق ارائه کنند.
بنی صفار افزود: این  صنوف در مهلت باقیمانده صورتحساب های مالی را به استناد مدارک به درستی تنظیم کنند تا در هنگام رسیدگی دچار مشکل نشوند و به سرعت تکلیف مالیات آنها مشخص شود .
سازمان امور مالیاتی در اجرای طرح جامع مالیات امسال مراجعه حضوری مودیان به ادارات مالیات را حذف و امکان تسلیم اظهارنامه ها را با ثبت نام و دریافت کدرهگیری در سامانه WWW.TAX.GOV.IR  فراهم کرده است .
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود شجاعت صداقت در حادثه تلخ هواپیمای اوکراین/ وقتی بین مردم و حاکمیت پنهان کاری معنا ندارد +اینفوگرافیک بیش از ۵ هزار مسافر گرفتار برف در تربت حیدریه اسکان یافتند/احتمال انسداد جاده طی امشب و فردا محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود است/بارش شدید برف در گردنه های سبز و خماری ادامه دارد/عوامل امدادی در حال هدایت مسافران گرفتار در برف به داخل شهر جاده تربت حیدریه به مشهد مسدود شد/ اسکان اضطراری مسافران گرفتار در برف در محور تربت حیدریه به مشهد مهیاست