بدون نظر
 
مدیر آموزش و پرورش تربت‌ حیدریه:
تربت حیدریه ۱۸ مدرسه تخریبی دارد
تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۴۰۰ در ۱:۱۸ ب.ظ
 
قرائتی تربتی گفت: این شهرستان ۱۸ باب مدرسه و ۱۰۳ کلاس درس تخریبی دارد که ضروری است برای حذف آنها و ساخت فضای جایگزین آموزشی اقدام شود.

به گزارش تابان تربت؛ محمدرضا قرایی در آیین واگذاری زمین به آموزش و پرورش توسط تیپ ١٧٧ متحرک هجومی شهید نصر اصفهانی ارتش، برای ساخت مدرسه افزود: امسال هزار نفر به جمعیت دانش‌آموزی شهرستان اضافه شده و اکنون ۳۰ کلاس درس دیگر مورد نیاز است و نوسازی و تجهیز مدارس از نیازهای اصلی آموزش و پرورش شهرستان است.

وی اقدام تیپ ١٧٧ تربت‌ حیدریه برای واگذاری زمین به آموزش و پرورش را قابل تحسین خواند و بیان کرد: خوشبختانه خیران مدرسه‌ساز این شهرستان همیشه یاور ما در امر مدرسه سازی بوده اند و اکنون نیز مذاکره با چند خیر برای پذیرش مسوولیت ساخت فضای آموزشی در این زمین در حال انجام است.

فرمانده تیپ ۱۷۷ متحرک هجومی شهید نصر اصفهانی ارتش در تربت‌ حیدریه نیز در این آیین گفت: رویکرد نیرروی زمینی ارتش کمک به تعلیم و تربیت و ارتقای آن در جامعه است که طرح واگذای زمین نیز در همین چهارچوب صورت گرفته است.

سرهنگ ستاد بختیار کرمی افزود: بر این اساس و با هماهنگی فرماندهی نزاجا یک قطعه زمین به مساحت ۲ هزار و ۵۰۶ متر برای مدرسه سازی در کوی سازمانی تیپ ۱۷۷ به اداره آموزش و پرورش شهرستان واگذار شد.

وی اظهار امیدواری کرد که با ساخت این مدرسه، گام ارزنده‌ای در زمینه تقویت تعلیم و تربیت دانش‌آموزان ساکن در کوی ارتش برداشته شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بیش از ۹۰ درصد تجهیزات پزشکی بیمارستان‌ آموزشی درمانی امام حسین علیه السلام تولید داخل است تمرین مقابله با زلزله آسیب را کاهش می‌دهد پرداخت حقوق معوق پرسنل شهرداری تربت حیدریه/برای اداره امورات جاری باید روزانه ۱۷۰ میلیون تومان درآمد داشته باشیم سفرهای استانی دولت شیوه صحیح حکمرانی اسلامی است اهداف انقلاب اسلامی از ضروریات جهاد تبیین است نخبگان توان رفع تمامی مشکلات کشور را دارند حدود ۱۵۰۰ شهروند مه ولاتی در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند جولان دلالان در سایه چشم انتظاری زعفرانکاران خراسان رضوی/معاون وزیر جهاد؛ هرگونه دخالتی منجر به ضرر زعفرانکاران با ورود دولت همراه خواهد شد علمی که در بسیج تعلیم می شود همراه با عمل است شوراها اقتصاد و اشتغال را راهبرد اصلی برنامه های خود قرار دهند اراده بسیج برای تشکیل تمدن اسلامی/دیپلماسی ایران باید بر اساس تعامل قدرتمندانه باشد سرمایه گذار آداک باید نسبت به جمع آوری سازه اقدام و زمین را تحویل شهرداری دهد/تخلفات متعدد سرمایه گذار در مراجع قضایی در حال پیگیری است