بدون نظر
 
نماینده مردم تربت حیدریه:
تربت حیدریه مبداء مقاومت بوده و همچنان هست
تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ در ۷:۵۵ ب.ظ
 
محسن زنگنه، با قدردانی از نگاه انقلابی، با بصیرت و اقدام به موقع مردم نسبت به اظهارات اخیر فرماندار این شهرستان، گفت: تربت حیدریه مبداء مقاومت بوده و همچنان هست، لذا دادستانی استان نسبت به این مواضع اعلام جرم کرده و مراحل قضایی آن در دست اجراست.

به گزارش تابان تربت؛ محسن زنگنه نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی، پنج شنبه شب در ویژه برنامه گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی که در مسجد جامع این شهر برگزار شد، با قدردانی از نگاه انقلابی، با بصیرت و اقدام به موقع مردم نسبت به اظهارالت اخیر فرماندار این شهرستان، گفت: تربت حیدریه مبداء مقاومت بوده و همچنان هست، لذا دادستانی استان نسبت به این مواضع اعلام جرم کرده و مراحل قضایی آن در دست اجراست.

وی تصریح کرد: مردم تربت حیدریه منتظر وعده های داده شده و عکس العمل دستگاه قضایی و دولتمردان هستند، چرا که این شهر یکهزار شهید در کشور به پیشتازی در انقلاب و مقاومت شهره است و این گونه سخنان از زبان مقام عالی دولت در شهرستان در شان مردم نیست.

زنگنه با بیان اینکه موضوع اتفاق افتاده اصلا سیاسی و دعوا بین اصلاحطلب و اصولگرا نیست، افزود: در مورد مسایلی که خط قرمز است ساکت نمی نشینیم، چرا که اسرائیل موضوعی نیست که از کنار آن بگذریم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: قبل از پیروزی انقلاب و از ابتدایی که اسرائیل اعلام موجودیت کرد خط قرمز علما و اسلام و مسلمین مبارزه با اسرائیل بوده و هست، حالا اینکه مقام دولتی که حقوقش، منابعش و میزش به راه است و آدمها را به دلخواه خودش در این شهر جابجا می کند و بعد از تبعات محو اسرائیل می گوید جای بسی تاسف است.

وی افزود: دولت جوان حزب اللهی و انقلابی برای علاج مشکلات کشور راهبردی است که توسط رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ترسیم شده و این قدر باید جسور باشیم که بگوئیم هیچ اتفاقی نمی افتد!

این نماینده مجلس اظهار کرد: برخی ها در رسانه ها به دروغ می گویند که استیضاح شهردار تربت حیدریه از تبعات انتخابات مجلس است و حال انکه چند ماه قبل از انتخابات این موضوع کلید خورده بود.

انقلاب اسلامی اسلام سیاسی و سیاست وری خردمندانه را بر کشور حاکم کرد

نماینده مردم تربت حیدریه در بخشی دیگر از سخنان خود عنوان کرد: انقلاب اسلامی علی رغم اینکه حکومت طاغوت را کنار زد، اسلام ناب سیاسی را در کشور حاکم کرد.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی یک سیره معنوی و سیاسی، با سیاست ورزی مومنانه وخردمندانه وادبیات جدیدی که از زندگی اهل بیت علیه السلام گرفته شده بود توسط امام راحل بنا شد.

زنگنه گفت: در سیاست ورزی غیر مومنانه برای اینکه انسان به جایگاه و یا کرسی برسد اجازه دروغ، نیرنگ و تبلیغات فریب دهنده دارد و در نهایت می تواند متوسل به خشونت شود اما در سیاست ورزی مومنانه امام خمینی(ره) به ما آموخت برای رسیدن به کرسی در نظام اسلامی حق نداریم هر کاری را بکنیم.

هنوز عده ای در این کشور منتظر بایدن و معاون مالی او هستند

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس به یکی از نمونه های اسلام ورزی مومنانه توسط رهبر فرزانه انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: می گویند چراعلی رغم خباثت و بدعهدی آمریکایی ها،  رهبری برای برجام کاری نمی کند، حال آنکه رهبری فرمودند اگر قرار است انرژی هسته ای راه و یا ارتقا یابد باید از طریق بندهای برجام انجام شود.

زنگنه بیان داشت: عده ای در این کشور ظلم 42 ساله آمریکا علیه نظام و انقلاب اسلامی و مردم این کشور را دیدند و متاسفانه هنوز منتظر بایدن و معاون مالی او هستند تا مشکلات ما را حل کند.

کاری که در مجلس انجام شد خوب بود اما دولت آن را اجرا نمی کرد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به این نکته که در جلسات کمیسیون تلفیق، رییس سازمان برنامه و بودجه کشور مکرر اعلام می کند که آنچه مجلس در بودجه تغییرات ایجاد کند آن را می پذیریم، گفت: این در حالی است که رییس جمهور دائم اعلام می کند که آن را اجرا نمی کنیم.

وی به سه دلیل عمده رد بودجه سال آینده نیز اشاره کرد و بیان داشت: در شرایطی که امسال روزانه تنها 800 هزار بشکه می فروشیم اما برای بودجه سال آینده 2.300 هزار بشکه در روز اعمال کردند و این در حالی است که مجموع ظرفیت تولید روزانه 4.700 هزار بشکه و نیاز داخل 2.800 هزار بشکه است.

کشور را معطل بایدن کردند

وی افزود: به فرض اینکه این تولیدات نفتی باشد، حالا با توجه به مجموع سهمیه اوپک برای همه کشورها که 1.400 هزار بشکه است به کجا می خواهیم صادر کنیم،

زنگنه به استدلال دولت در خصوص فروش نفت با این حجم در سال آینده هم اشاره کرد و گفت: آنها می گویند که قرار است بایدن بیاید و محدودیت ها و تحریم ها برداشته شود.

رییس فراکسیون گام دوم انقلاب خاطر نشان کرد: 55 میلیارد دلار ارز 4200 تومانی از پول بیت المال را به چند نفر دادند و اگر قرار بود به اهلش بدهند اکنون قیمت کالاهای اساسی اینگونه نبود.

وی ابراز داشت: اعلام کردیم کسانی که خانه خالی دارند و یا ماشین چندین میلیاردی دارند چرا نباید مالیات بدهند، اما آقایان نارحت شدند، از طرفی 75 درصد حقوق کارمندان را بدون نگاه به قشر کارگر، کارفرما و سایرین افزایش دادند.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شناسایی ۶ بیمار مشکوک به کرونای جهش یافته در تربت حیدریه درتعظیم شعائرمذهبی اقتضای زمان را درنظر بگیریم راویان دفاع ‌مقدس ذخیره نظام هستند سوء مدیریت جهاد کشاورزی کمبود مقطعی مرغ را رقم زد سند چشم‌انداز توسعه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه نویدبخش تحول در حوزه آموزش است تولید ۳۲۱ تن ماهیان سردآبی و گرمابی در شهرستان تربت حیدریه ارتقاء مسیر جاده ای تربت حیدریه به نیشابور باعث توسعه اقتصادی منطقه می شود زمین دانشگاه فرهنگیان تربت ‌حیدریه در انتظار ردیف اعتبارات مصوب ملی است معرفی نشریه بخارا در کتابخانه شهید بهشتی تربت حیدریه آغاز مرحله دوم واکسیناسیون علیه کرونا در تربت حیدریه ششمین جشنواره ملی عکس زعفران برگزیدگان خود را شناخت تولید ۳۲۰هزار قطعه ماهیان زینتی در شهرستان تربت حیدریه