بدون نظر
 
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه:
تربت حیدریه رتبه برتر حوزه جوانان هلال احمرخراسان رضوی را کسب کرد
تاریخ انتشار : ۱۱ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۳۱ ب.ظ
 
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت: حوزه ی جوانان و طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی هلال احمر این شهرستان رتبه برتر دربین این جمعیت را درخراسان رضوی کسب کرد.

رضا مومن زاده در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت افزود: جمعیت هلال احمر تربت حیدریه با تلاش اعضای فعال در حوزه جوانان در جهت تحقق اهداف چهارگانه ی این جمعیت ازجمله تلاش برای صلح و دوستی و تفاهم بین انسانها ، تامین سلامت و زندگی انسانها ، تسکین آلام بشری و تامین احترام و کرامت انسانی به عنوان شعبه برتر استان انتخاب شد.


وی گفت: طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی از اهمیت بسزایی برخوردار است و این شعبه همواره تلاش و اهتمام خود را برای فراهم کردن امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی در جهت ارتقا سطح خدمات ارائه شده به مسافرین و زائرین نوروزی فراهم کرده است.

 

رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه اظهار داشت: پیشگیری و ایجاد آمادگی در برابر حادثه و سانحه ، نهادینه کردن مشارکت جوانان در فعالیت های امدادی و عام المنفعه باعث کاهش خطر در سوانح و حوادث در این شهرستان شده است.

 

مومن زاده افزود: امسال در جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه طرح ایمنی و سلامت مسافرین با حضور 600نفر روز جوان و هفت پایگاه ایمنی و سلامت و 10اکیپ سحاب به اجرا در آمده است.

 

هلال احمر تربت حیدریه در کنار فعالیت های امدادی خود با هفت کانون دانشجویی و 60 کانون دانش آموزی در مواقع ضروری و در صورت نیاز در مناطق مختلف شهرستان در تمام حوزه ها به مردم خدمات ارائه می کند.

 

مرکز شهرستان 250 هزار نفری تربت حیدریه در مسیر استانهای واقع در مرکز، جنوب و جنوب شرق کشور به استان خراسان رضوی و در 150 کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست