بدون نظر
 
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه:
تربت حیدریه رتبه برتر حوزه جوانان هلال احمرخراسان رضوی را کسب کرد
تاریخ انتشار : ۱۱ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۳۱ ب.ظ
 
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت: حوزه ی جوانان و طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی هلال احمر این شهرستان رتبه برتر دربین این جمعیت را درخراسان رضوی کسب کرد.

رضا مومن زاده در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت افزود: جمعیت هلال احمر تربت حیدریه با تلاش اعضای فعال در حوزه جوانان در جهت تحقق اهداف چهارگانه ی این جمعیت ازجمله تلاش برای صلح و دوستی و تفاهم بین انسانها ، تامین سلامت و زندگی انسانها ، تسکین آلام بشری و تامین احترام و کرامت انسانی به عنوان شعبه برتر استان انتخاب شد.


وی گفت: طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی از اهمیت بسزایی برخوردار است و این شعبه همواره تلاش و اهتمام خود را برای فراهم کردن امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی در جهت ارتقا سطح خدمات ارائه شده به مسافرین و زائرین نوروزی فراهم کرده است.

 

رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه اظهار داشت: پیشگیری و ایجاد آمادگی در برابر حادثه و سانحه ، نهادینه کردن مشارکت جوانان در فعالیت های امدادی و عام المنفعه باعث کاهش خطر در سوانح و حوادث در این شهرستان شده است.

 

مومن زاده افزود: امسال در جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه طرح ایمنی و سلامت مسافرین با حضور 600نفر روز جوان و هفت پایگاه ایمنی و سلامت و 10اکیپ سحاب به اجرا در آمده است.

 

هلال احمر تربت حیدریه در کنار فعالیت های امدادی خود با هفت کانون دانشجویی و 60 کانون دانش آموزی در مواقع ضروری و در صورت نیاز در مناطق مختلف شهرستان در تمام حوزه ها به مردم خدمات ارائه می کند.

 

مرکز شهرستان 250 هزار نفری تربت حیدریه در مسیر استانهای واقع در مرکز، جنوب و جنوب شرق کشور به استان خراسان رضوی و در 150 کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه