بدون نظر
 
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه:
تربت حیدریه رتبه برتر حوزه جوانان هلال احمرخراسان رضوی را کسب کرد
تاریخ انتشار : ۱۱ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۳۱ ب.ظ
 
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت: حوزه ی جوانان و طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی هلال احمر این شهرستان رتبه برتر دربین این جمعیت را درخراسان رضوی کسب کرد.

رضا مومن زاده در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت افزود: جمعیت هلال احمر تربت حیدریه با تلاش اعضای فعال در حوزه جوانان در جهت تحقق اهداف چهارگانه ی این جمعیت ازجمله تلاش برای صلح و دوستی و تفاهم بین انسانها ، تامین سلامت و زندگی انسانها ، تسکین آلام بشری و تامین احترام و کرامت انسانی به عنوان شعبه برتر استان انتخاب شد.


وی گفت: طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی از اهمیت بسزایی برخوردار است و این شعبه همواره تلاش و اهتمام خود را برای فراهم کردن امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی در جهت ارتقا سطح خدمات ارائه شده به مسافرین و زائرین نوروزی فراهم کرده است.

 

رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه اظهار داشت: پیشگیری و ایجاد آمادگی در برابر حادثه و سانحه ، نهادینه کردن مشارکت جوانان در فعالیت های امدادی و عام المنفعه باعث کاهش خطر در سوانح و حوادث در این شهرستان شده است.

 

مومن زاده افزود: امسال در جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه طرح ایمنی و سلامت مسافرین با حضور 600نفر روز جوان و هفت پایگاه ایمنی و سلامت و 10اکیپ سحاب به اجرا در آمده است.

 

هلال احمر تربت حیدریه در کنار فعالیت های امدادی خود با هفت کانون دانشجویی و 60 کانون دانش آموزی در مواقع ضروری و در صورت نیاز در مناطق مختلف شهرستان در تمام حوزه ها به مردم خدمات ارائه می کند.

 

مرکز شهرستان 250 هزار نفری تربت حیدریه در مسیر استانهای واقع در مرکز، جنوب و جنوب شرق کشور به استان خراسان رضوی و در 150 کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود