بدون نظر
 
رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه خبر داد؛
تربت حبدریه میزبان مسابقات کشوری والیبال نشسته جانبازان
تاریخ انتشار : ۰۸ دی ۱۳۹۸ در ۱:۴۷ ب.ظ
 
مجید رضایی، رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه گفت: مرحله نخست مسابقات لیگ دسته اول والیبال نشسته جانبازان و معلولان کشور از روز چهارشنبه هفته جاری در سالن شهید جلیلی تربت حیدریه آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ مجید رضایی، رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در این رقابت‌ها هفت تیم از استان‌های خراسان شمالی (بجنورد)، گیلان (لاهیجان)، مازندران (بهشهر)، گلستان (کردکوی) و2 تیم تایباد و پیام ارتباطات تربت‌ حیدریه از خراسان‌رضوی حضور دارند.

وی تصریح کرد: رقابت‌های لیگ دسته‌ یک والیبال نشسته جانبازان و معلولان کشور امسال با حضور 27 تیم، در قالب چهار گروه و در سه مرحله از هفته گذشته به میزبانی استان گلستان آغاز شده که امتیاز میزبانی مرحله نخست در گروه سوم به تربت حیدریه رسیده است.

رضایی با بیان اینکه رقابت‌ها ۳ روز بطول می انجامد، افزود: از هر گروه سه تیم به مرحله بعد صعود می کنند و در نهایت تیم‌ های اول و دوم جواز ورود به لیگ برتر کشور را کسب می کنند.

گفتنی است ۵۰ درصد اعضای تیم پیام ارتباطات تربت‌ حیدریه جانباز هستند که شامل چهار بازیکنان جانبازان بالای ۷۵ درصد و سه بازیکن جانباز بین ۵ تا ۴۵ درصد می باشند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دسترنج یک ساله زعفرانکاران دست مایه دلال بازی ها ۲ هزار تخت به ظرفیت مراکز بستری و مراقبت های ویژه کشور اضافه می شود افتتاح باشگاه سوار کاری در تربت حیدریه نمایشگاه مشترک دستاوردهای نیروی انتظامی و میراث فرهنگی در تربت حیدریه افتتاح شد ظرفیت بخش مراقبت های ویژه بیمارستان نهم دی تربت حیدریه تکمیل شده است فضای مجازی بلای جان کتابخوانی شده/ شاید یکی دو سال دیگر با تریلی کتاب به شهرها سفر کنم برداشت زعفران از اراضی زعفران خیز خراسان رضوی آغاز شد هیچ تغییری در سهمیه و نرخ آرد نانوایی های دولتی و نیمه دولتی اعمال نشده است امنیت زیر بنای توسعه و پیشرفت جامعه است/نیروهای مسلح در اوج اقتدار و بازدارندگی قرار دارند نمک روی دل مجروح مردم نپاشید افزایش ۷ درصدی جرایم مالی و اقتصادی فضای مجازی در تربت حیدریه/کاهش ۴۴ درصدی تصادفات منجر به فوت راه اندازی بزرگترین بازار فروش طلای سرخ کشور در تربت حیدریه