بدون نظر
 
تراکتورسازی فقط درصدد جام قهرمانی لیگ برتر است
تاریخ انتشار : ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۶:۵۴ ب.ظ
 
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: تیم فوتبال این باشگاه بدون کوچک‌ترین مسئله حاشیه‌ای درون تیمی و حاشیه ساز بیرونی، فقط به دنبال جام قهرمانی لیگ برتر باشگاه‌های کشور است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، سعید عباسی در نشست هماهنگی بازی روز جمعه بین تیم‌های تراکتور و نفت تهران، اظهار داشت: باشگاه امکانات لازم را برای موفقیت تیم در این بازی به کار گرفته و اجازه ورود جزیی ترین مسئله حاشیه‌ای به تیم را نداده‌ایم تا روز جمعه با قهرمانی دل میلیون ها هوادار این تیم را شاد کنیم.

وی گفت: عوامل اجرایی و هواداران در کنار حمایت مسئولان استان مهمترین عوامل این موفقیت بوده که امید است روز جمعه ثمره این تلاش‌ها کسب جام قهرمانی باشد.

عباسی افزودد: شرایط برای کسب جام قهرمانی برای تراکتورسازی در فصل جاری در آخرین هفته رقابت‌ها با حضور پرشور هواداران در ورزشگاه یادگار امام (ره) مهیاست و در صورت قهرمانی، جام متعلق به تمام مردم تبریز و آذربایجان خواهد بود.

وی گفت: نگاه کادر فنی و بازیکنان تراکتورسازی به قهرمانی لیگ برتر بوده و تیم هم اکنون در شرایط ایده آل قرار دارد.

رئیس هیئت فوتبال آذربایجان‌شرقی نیز در این نشست گفت: دیدارهای هفته پایانی به جزء دربی تهران ساعت 19.30 برگزار و مراسم اهدای جام قهرمانی لیگ برتر در تبریز و اصفهان پیش‌بینی شده است.

جواد ششگلانی افزود: تبریز در سال گذشته نیز تجربه برگزاری جشن قهرمانی را دارد و این بار جشن قهرمانی در لیگ برتر را با شکوه تمام برگزار خواهیم کرد.

وی گفت: هواداران در این دیدار علاوه بر حضور پرشور فقط باید به تشویق تیم خود بپردازند تا علاوه بر کاهش استرس به بازیکنان، شاهد برتری در زمین مسابقه و کسب قهرمانی تیم باشیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است