بدون نظر
 
معاون سیاسی فرماندار تربت حیدریه خبر داد؛
تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۴ دی ۱۳۹۷ در ۱۲:۲۳ ب.ظ
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار تربت حیدریه گفت: در راستای بررسی چهار آسیب اولویت دار رتبه بندی شده توسط کارشناسان حوزه آسیب های اجتماعی در شهرستان بدنبال سند چشم انداز پیشگیری از آسیب اجتماعی در جامعه تربت حیدریه هستیم.

به گزارش تابان تربت؛ محمد ابراهیم داودیان صبح امروز در جمع اعضای شورای اجتماعی گفت: بسیاری از آسیب های اجتماعی که در جامعه شاهد آن هستیم اگر مدیریت نشود با چالش های زیادی روبرو خواهیم بود.

 

وی با تاکید بر اینکه انجام یک کار به تمام معنا پژوهش محور مبتنی بر تحقیقات علمیِ میدانی وکتابخانه ای در تهیه این سند افزود: باید از کارهای سطح انگارانه در تهیه نقشه راه پیشگیری از آسیب اعتیاد دوری کرد.

 

داودیان گفت: امروز متاسفانه شاهد وجود راه های بسیار زیاد نفوذ در افکار جوانان هستیم که عوامل مختلف نظیر مشکلات خانوادگی، بیکاری علت گرایش این قشر به مواد مخدر شده است.

 

وی ضمن اشاره به اینکه نباید برای برخورد با این معضل قهری عمل کرد؛ گفت: امروز معتاد یک بیمار است نه مجرم و بایستی به کمک همه دستگاههای ذیربط با انجام کارهای زیربنایی و فرهنگی بصورت برنامه ریزی شده در کوتاه مدت و بلند مدت شاهد نتایج قابل اعتنایی در پیشگیری از این آسیب باشیم.

 

معاون سیاسی،امنیتی واجتماعی فرماندار با تقدیر از اقدامات صورت گرفته در حوزه آموزش در سطح مدارس و دانشگاههای تربت حیدریه افزود: اقدامات خوبی جهت آگاهی بخشی به نوجوانان و جوانان در سطح مدارس و آموزش عالی شهرستان آغاز کرده ایم و در تلاش هستیم تا روز به روز این آگاهی که نقش مهمی در پیشگیری از اعتیاد در بین دانش آموزان و دانشجویان را میتواند ایفا نماید؛افزایش پیدا کند.

 

داودیان نقش سمن های مردمی را در پیشبرد اهداف این شورا بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: دست یاری به سوی همه سازمان های مردم نهاد جهت تهیه و تدوین سند چشم اندازِ حوزه اعتیاد دراز می کنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
Enjoyable What to Neutralize An individual’s Leisure Instance that Price Virtually Very little The Ugly Side of games How can you gauge members’entertainment? Concepts Meant for The Free of cost Effort The Little-Known Tips For games Greatest Activity Pertaining to You will Guidelines With regard to An individual’s Totally free Moment بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور به بهره برداری رسید سریعترین مرد ایران سهمیه المپیک توکیو را کسب کرد افتتاح و کلنگ زنی ۹۲ پروژه در هفته دولت/ مرکز تعمیر لکوموتیو و ریل شرق کشور به زودی در تربت حیدریه راه اندازی می شود گلزار شهدای بهشت عسکری تربت حیدریه عطرافشانی شد اما و اگرهای ساخت پردیس سینمایی در باغملی تربت حیدریه /تربتی ها صاحب پردیس سینمایی می شوند؟