بدون نظر
 
کمک مومنانه
تداوم مواسات و همدلی در رزمایش کمک مومنانه بخش کدکن تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱:۰۴ ب.ظ
 
همزمان با ماه مبارک رمضان، خیران نیک اندیش برای دستگیری از نیازمندان و اقشار آسیب پذیر در شهر کدکن صحنه‌های کم نظیری از همدلی، نوع دوستی و مهربانی را به نمایش گذاشته اند و برای کمک به افراد نیازمند و آسیب دیده از کرونا دست به کار شدند.

به گزارش تابان تربت، همزمان با ماه مبارک رمضان، خیران نیک اندیش برای دستگیری از نیازمندان و اقشار آسیب پذیر در شهر کدکن صحنه‌های کم نظیری از همدلی، نوع دوستی و مهربانی را به نمایش گذاشته اند و برای کمک به افراد نیازمند و آسیب دیده از کرونا دست به کار شدند.

در مرحله نخست این رزمایش، بسته های تامین اعتبار شده توسط خیرین و همچنین به همت مرکز نیکوکاری امام حسین علیه السلام، حوزه مقاومت بسیج کربلا و ستاد نماز جمعه کدکن، بین نیازمندان و افراد آسیب دیده از کرونا در شهر کدکن توزیع شد.

در این مرحله حدود 230 بسته کمک معیشتی به ارزش هر بسته دو میلیون و سیصد هزار ریال بین نیازمندان شهر کدکن توزیع شد.

امام جمعه شهرکدکن در خصوص مرحله دوم این رزمایش گفت؛ مرحله دوم این رزمایش در سالروز میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (علیه السلام) برگزار شد.

حجت الاسلام حسین بوژمهرانی در خصوص شناسایی نیازمندان در سطح روستاهای بخش افزود : نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در روستاهای سطح بخش توسط برخی از معتمدین و فرمانده پایگاه های مقاومت بسیج مستقر در روستاها ، شناسایی و توزیع اقلام صورت گرفت.

وی که مسئولیت مرکز نیکوکاری امام حسین (علیه السلام) را عهده دار است،ضمن قدردانی ازحمایت برخی ارگان ها و نهاد های دولتی و غیر دولتی در این رزمایش، اظهار کرد: در این مرحله نیز تعداد ۲۲۰ بسته موادغذایی مجموعا به ارزش ریالی بیش از ۵۰۰ میلیون ریال به همت حوزه مقاومت بسیج کربلای کدکن، کانون خادمیاران آستان قدس رضوی، اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان تربت حیدریه، هیئت امنای آستان مقدس امام زاده عبدالله (علیه السلام) و کمک های مردمی بخش کدکن، تهیه و بین نیازمندان ساکن در روستاهای تابعه بخش کدکن توزیع شد.

بوژمهرانی ضمن با اینکه مجموع هزینه جمع آوری شده در دو مرحله از این رزمایش مبلغ  ۱۱۰۰ میلیون ریال است، افزود : در صورت استمرار کمک های مردمی و تامین اعتبار خرید اقلام معیشتی، مرحله سوم این رزمایش در پایان ماه مبارک رمضان انجام می شود.

بخش کدکن به مرکزیت شهر کدکن، دارای تعداد 17 روستا، جمعیتی حدود 14 هزار نفر و وسعت تقریبی 800 کیلومتر مربع در 65 کیلومتری شمال غربی شهرستان تربت حیدریه واقع است..

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام