بدون نظر
 
رئیس اداره راه و شهرسازی تربت حیدریه خبر داد؛
تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز و رفع تصرف اراضی دولتی در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ در ۱۲:۱۵ ب.ظ
 
محمدرضا یوسفی مقدم از تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز و رفع تصرف اراضی دولتی طی ایام نوروز در تربت حیدریه خبر داد.

محمدرضا یوسفی مقدم، رئیس اداره راه و شهرسازی تربت حیدریه در گفتگو با تابان تربت؛ گفت: تعدادی افراد سود جو در ایام تعطیلات نوروزی سال جدید اقدام به ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی دولتی این اداره واقع در محلات کوی صدف و رباط بالا کرده بودند که با اخذ دستور قضایی، ساخت و ساز های انجام شده تخریب و اراضی دولتی رفع تصرف شد.

وی تعداد ساخت و سازهای تخریب شده را ۳ مورد و ارزش تقریبی اراضی رفع تصرف شده را ۶ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: گشت حفاظت اراضی اداره در همان مراحل ابتدائی ساخت به متصرفین اخطار کتبی داده بود ولی متاسفانه متصرفین اقدام به ادامه ساخت کرده بودند.

یوسفی مقدم با تشکر از دادستان محترم شهرستان جهت برخورد قاطع با متصرفین اراضی دولتی، از شهروندان خواست قبل از هر گونه خرید زمین از مالکیت فروشنده مطمئن شوند تا توسط کلاهبرداران مورد سوء استفاده قرار نگیرند و دچار ضرر و زیان نشوند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام