بدون نظر
 
عضو سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مطرح کرد؛
تحقیق و تفحص از بزرگترین تخلف مالی کشور در ایستگاه شفاف سازی/از مصلحت سنجی تا فشار لابی های زر و زور
تاریخ انتشار : ۲۱ آذر ۱۳۹۶ در ۷:۴۰ ق.ظ
 
عضو سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: اختلاس در صندوق ذخیره فرهنگیان بعنوان بزرگارین تخلف مالی کشور پس از یک سال تحقیق و تفحص در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس منتظر شفاف سازی است تا از میان پیچ و خم های مصلحت سنجی و فشار لابی های زر و زور نتیجه ای عادلانه حاصل شود.

ابوالقاسم خسروی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: نتیجه حدود یک سال تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان سرانجام در ایستگاه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس منتظر شفاف سازی است تا مطالبه به حق قشر فرهنگی این مملکت که بواسطه اختلاس نصیب عده ای رانت خوار شده به بیت المال برگردد.

وی تصریح کرد: سرانجام نتیجه در ایستگاه کمیسیون آموزش و تحقیقات منتظر شفاف سازی قرار دارد و اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مرحله رسیدگی و در برابر وجدان بیدار فرهنگیان امتحان می شوند.

نماینده سابق مردم تربت حیدریه خاطر نشان کرد: در این آزمون سخت چون عوامل تخلفات صندوق از هم حزبی های اصلاح طلبان و بعضا اعضای فتنه ۸۸ هستند بنابراین فراکسیون امید به ویژه ریاست فرکسیون امید که بخاطر عضویت در کمیسیون آموزش و تحقیقات در جریان جزئیات تخلفات می باشد امتحان سختری در پیش دارد و مردم منتظرند ببینند آیا نتایج تحقیق و تفحص یک ساله با تصویب کمیسیون آموزش و تحقیقات در صحن علنی قرائت خواهد شد یا فدای مصلحت سنجی می شود.

خسروی بیان داشت: سرمایه فرهنگیان کشور نباید در پیچ وخم های مصلحت سنجی یا فشار لابی های زر و زور و تزویر معطل بماند زیرا در چنین روزهای سخت لابی های خطرناک که نتجه سوء مدیریت آنها باعث این رسوائی بزرگ شده بیکار نمی نشینند و تا بتوانند سد راه عدالت و قاطعیت می شوند.

خسروی افزود: برخی از مسئولان در صندوق ذخیره فرهنگیان از دست‌اندرکاران فتنه ۸۸ بوده و همچنین برخی از آنها در بنیاد باران مسئولیت‌هایی داشتند که در نهایت پیگیری اهداف حزبی در این صندوق منجر به اختلاس چند هزار میلیاردی در این صندوق شد.

عضو سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی عصاره فضائل ملت است و قطعا برای احقاق حقوق فرهنگیان با صلابت و شجاعت و قاطعیت اعمال نظارت و قانون خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کشاورزان تربت حیدریه به سمت کشت محصولات باغی و گلخانه ای حرکت کنند هر نقطه ای که انقلاب اسلامی باشد سپاه مقتدرانه حضور دارد لزوم تبیین کارآمدی نظام و بیان دستاوردها در جامعه نقش سپاه در پیروزی جبهه مقاومت بی بدیل است/موشک پرانی اخیر آمریکا اوج ضعف جبهه استکبار را نشان داد حماسه آفرینی پاسداران مظهر عزت و اقتدار ملت ایران است راهبردها و تدابیر ولی فقیه جامعه فصل الخطاب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است اینفوگرافی/شهید زنده انقلاب اسلامی ازنگاه رسانه های خارجی گستردگی چتر سرما بر سر کشاورزی کدکن همچنان خسارت می‌بارد حملات اخیر آمریکا به سوریه برای حمایت از تروریسم انجام گرفت/ائتلاف ضد استقلال آمریکائی در دنیا از بین رفته است احداث ۶۲۰۰ واحد مسکن روستایی در تربت حیدریه رژه ۲۹ فروردین در تربت حیدریه ایران اسلامی تعیین کننده معادلات غرب آسیاست/می رویم تا عصر نابودی مستکبرین و رژیم غاصب صهیونیستی را جشن بگیریم