بدون نظر
 
خطیب جمعه موقت تربت حیدریه:
تحقق بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند ساختار قانونی است
تاریخ انتشار : ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ در ۱:۱۱ ب.ظ
 
خطیب جمعه موقت تربت حیدریه گفت: تحقق بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند ساختار قانونی است و در ادامه مناصب این ساختار باید مدت دار باشد تا بعد از اینکه توان فیزیکی افراد برای ادامه کار وجود ندارد در اتاقهای فکر از آتان استفاده شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمد کازری در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: جوانانی که در دوران ۸ سال دفاع مقدس با مدیریت حهادی و روحیه ایثار و مقاومت و شجاعت به میدان آمدند نباید امروز به گونه ای عمل شود که از این ظرفیت انسانی عظیم در حوزه های مختلف کشور استفاده نشود.

وی تصریح کرد: کسانی که در خط مقدم منویات رهبری هستند بستر حضور نیروهای جوان، متخصص و با تجربه را فراهم کنند تا شتاب بیشتر و بهتری در پیشرفت کشور حاصل شود.

استاد حوزه و دانشگاه خاطر نشان کرد: ساختار در عرصه های قانون گذاری، راهبرد سازی استفاده و نیروی متخصص وارد عمل شود و قطعا با انجام این کار پیش بینی عالمانه رهبری محقق خواهد شد اما اگر از این سرمایه ها در حد شعار و گفتگو و همایش ها مانند بسیاری دیگر از مطالبات مشمول مرور زمان کنیم جرمی نابخشودنی مرتکب شدیم.

وی بیان کرد: برای استفاده بهینه باید این بیانه تبدیل به درس شود، درسی که روی آن کار شود و به مرحله اجرا برسد و اگر چنین انجام دادیم دین خود را نسبت به ولایت عمل کردیم.

خطیب جمعه موقت تربت حیدریه گفت: دشمن پیام خود را از راهپیمایی ۲۲ بهمن ملت ایران گرفته است حالا باید ببینیم دوستان در داخل این پیام را درک کرده اند که امروز با تهدیدات غلطی که غلط بودن آن به منصه ظهور رسیده تجربه گذشته را با بوسه بر پنجه گرگ تکرار کنند!

کازری افزود: با توجه به اعترافاتی که خود اروپایی ها دارند و بقول مرکل صدر اعظم آلمان که اذعان کرده اروپا و آمریکا یک هدف دارند و در تاکتیک ها با هم اختلاف نظر دارند و قطعا بدنبال این هستند که این اختلاف نظرات را برای رسیدن به اهداف از بین ببرند.

خطیب جمعه موقت تربت حیدریه تاکید کرد: قوانین fatf که امروز در مجمع مورد بررسی قرار گرفته یکی از موضوعات مورد اشاره اروپایی ها این است که مباحث موشکی را تعدیل و یتا تعطیل کنیم و موضوع بعدی آنها حوزه نفوذ جمهوری اسلامی ایران است که حاضر نیستند تحمل کنند که ایران در کشورهای منطقه حضور دارند لذا امیدواریم مجمع بگونه ای عمل کند که دشمن برای همیشه از ایران ناامید شوند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری از چهارمین پایگاه شهری اورژانس در تربت حیدریه «کوه شصت دره» صنوبر تفرجگاه بهاری تربت حیدریه جبهه مقاومت محاسبات آمریکا در منطقه را برهم زد/موشک های نقطه زن انقلاب اسلامی تن آمریکا و اسرائیل را می لرزاند/بخش مهمی از مشکلات کشور نتیجه سوء مدیریت هاست مدارس تربت حیدریه آماده اسکان زائران و مسافران نوروزی اصحاب رسانه مطالبه گری از مدیران شهری را در دستور کار خود قرار دهند حاشیه نشینی بزرگترین معضل مدیریت شهری تربت حیدریه/شورای شهر به جای مجری گری باید به تصمیم سازی ها و سیاست گذاری های کلان ورود کنند ویژه برنامه جشن نوروزگاه در تربت حیدریه اجرا می شود آمادگی ۳ پایگاه در طرح نوروزی امداد و نجات جاده ای اخذ مجوز پایگاه امداد هوایی در تربت حیدریه/کاهش ۲۴ درصدی تلفات جاده ای در تربت حیدریه سپید پایتخت ایران روایتی متفاوت از روستای ابریشمیِ بسک تربت حیدریه اعزام ۱۰۰۰ زائر از تربت حیدریه به مناطق عملیاتی دفاع مقدس