بدون نظر
 
رئیس شورای شهر تربت حیدریه:
تحقق بودجه و اهداف شهرداری تربت حیدریه در گرو در آمدزایی پایدار
تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۶ ق.ظ
 
رئیس شورای شهر تربت حیدریه با بیان اینکه بودجه امسال شهرداری 580 میلیارد ریال پیش بینی شده، افزود: برای تحقق اهدافی که در بودجه امسال برنامه ریزی شده، شهرداری تربت حیدریه باید روزانه 2 ملیارد ریال در آمد داشته باشد.

به گزارش تابان تربت، نادر سلیمانی اظهار کرد: شورای شهر بعنوان یک پارلمان محلی همه تلاش خود را برای توسعه و آبادانی شهر بکار گرفته و از طرفی شهر آباد، نیازمند مشارکت همگانی است.

 

وی افزود : مشکل بزرگی که گریبانگیر شورای شهر و شهرداری است بدهی های معوق به خصوص در بافت فرسوده و نیز معوقات کارگران وکارمندان شهرداری است.

 

رئیس شورای اسلامی شهر با بیان اینکه این مشکلات به خاطر عدم برنامه ریزی و مدیریت صحیح در سالهای گذشته به وجود آمده گفت : درحال حاضراگر شهرداری بخواهد فقط بدهی های خود و نیز حقوق پرسنل را پرداخت کند باید مبلغ ۳۰میلیارد ریال در ماه درآمد داشته باشد.

 

وی با بیان اینکه بودجه امسال شهرداری ۵۸۰ میلیارد ریال پیش بینی شده، افزود: برای تحقق اهدافی که در بودجه امسال برنامه ریزی شده، شهرداری تربت حیدریه باید روزانه ۲ ملیارد ریال در آمد داشته باشد.

 

سلیمانی میزان بدهی شهرداری تربت حیدریه به بافت فرسوده را حدود ۸۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: با احتساب املاک شهرداری در این منطقه و همچنین با احتساب تسویه حساب بدهی بافت فرسوده به بانک شهر، شهرداری تربت حیدریه همچنان ۶۴۰ میلیارد ریال بدهی دارد.

 

وی افزود: از آنجایی که مهمترین منبع تامین مالی شهرداری ها بدهی های ملکی و عوارضاتی است که شهروندان با وظیفه شناسی نسبت به پرداخت آنها طبق قانون، اقدام می کنند لذا از همه شهروندان تقاضا دارم تا ما را یاری رسانده و آینده خود و فرزندانشان را بسازند

 

رئیس شورای شهر به انتخاب شهردار اشاره کرد وگفت : دغدغه اصلی شورای شهر از همان آغازین روزهای بعد از انتخابات انتخاب شهردار بوده و تا کنون ۲۵ گزینه برای تصدی این پست شناسایی و سوابق ۹ نفر مورد بررسی قرار گرفته است.

 

سلیمانی تصریح کرد: بومی بودن شهردار یکی از مهمترین ملاک های انتخاب برای شورای شهر بوده و همچنین تعهد، تخصص، تجربه، دلسوزی و مردم داری نیز از دیگر ملاک ها برای انتخاب شهردار است که شورای شهر با دقت نظر خاصی و با در نظر گرفتن همه جوانب در پی انتخاب بهترین گزینه می باشد و بزودی نتیجه قطعی اعلام می شود.
انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظارت استصوابی شورای نگهبان حافظ جمهوریت و اسلامیت نظام اسلامی است صنعت نوغانداری تربت حیدریه قربانی تصمیمات جزیره ای شده است سیاست گذاری صحیح در صنعت نوغانداری باعث تولید ثروت و اشتغال می شود در جنگ اقتصادی اطاعت تحت پرچم ولایت فقیه منجر به پیروزی می شود آغاز عملیات اجرایی فاز نخست فولاد رخ در مردادماه نقشه راه اقتصاد کشور بهبود فضای کسب و کار و مشارکت دادن مردم است/بازارهای منطقه ظرفیت عظیمی برای جهش اقتصادی ایران دارد بلوک زایمان طبیعی «ال دی آر» بیمارستان رازی تربت حیدریه به بهره برداری رسید همایش استانی تکریم امامزادگان و بقاع متبرکه در تربت حیدریه برگزار می شود امسال ۷ هزاز کلاس درس به فضای آموزشی کشور اضافه می شود/مشارکت ۱۰ هزار میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز بیماری خود ایمنی به نام «نمای رومی» اتفاقات بازار سکه و ارز در کشور مصداق سهل انگاری و بی تدبیری بود