بدون نظر
 
رئیس شورای شهر تربت حیدریه:
تحقق بودجه و اهداف شهرداری تربت حیدریه در گرو در آمدزایی پایدار
تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۶ ق.ظ
 
رئیس شورای شهر تربت حیدریه با بیان اینکه بودجه امسال شهرداری 580 میلیارد ریال پیش بینی شده، افزود: برای تحقق اهدافی که در بودجه امسال برنامه ریزی شده، شهرداری تربت حیدریه باید روزانه 2 ملیارد ریال در آمد داشته باشد.

به گزارش تابان تربت، نادر سلیمانی اظهار کرد: شورای شهر بعنوان یک پارلمان محلی همه تلاش خود را برای توسعه و آبادانی شهر بکار گرفته و از طرفی شهر آباد، نیازمند مشارکت همگانی است.

 

وی افزود : مشکل بزرگی که گریبانگیر شورای شهر و شهرداری است بدهی های معوق به خصوص در بافت فرسوده و نیز معوقات کارگران وکارمندان شهرداری است.

 

رئیس شورای اسلامی شهر با بیان اینکه این مشکلات به خاطر عدم برنامه ریزی و مدیریت صحیح در سالهای گذشته به وجود آمده گفت : درحال حاضراگر شهرداری بخواهد فقط بدهی های خود و نیز حقوق پرسنل را پرداخت کند باید مبلغ ۳۰میلیارد ریال در ماه درآمد داشته باشد.

 

وی با بیان اینکه بودجه امسال شهرداری ۵۸۰ میلیارد ریال پیش بینی شده، افزود: برای تحقق اهدافی که در بودجه امسال برنامه ریزی شده، شهرداری تربت حیدریه باید روزانه ۲ ملیارد ریال در آمد داشته باشد.

 

سلیمانی میزان بدهی شهرداری تربت حیدریه به بافت فرسوده را حدود ۸۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: با احتساب املاک شهرداری در این منطقه و همچنین با احتساب تسویه حساب بدهی بافت فرسوده به بانک شهر، شهرداری تربت حیدریه همچنان ۶۴۰ میلیارد ریال بدهی دارد.

 

وی افزود: از آنجایی که مهمترین منبع تامین مالی شهرداری ها بدهی های ملکی و عوارضاتی است که شهروندان با وظیفه شناسی نسبت به پرداخت آنها طبق قانون، اقدام می کنند لذا از همه شهروندان تقاضا دارم تا ما را یاری رسانده و آینده خود و فرزندانشان را بسازند

 

رئیس شورای شهر به انتخاب شهردار اشاره کرد وگفت : دغدغه اصلی شورای شهر از همان آغازین روزهای بعد از انتخابات انتخاب شهردار بوده و تا کنون ۲۵ گزینه برای تصدی این پست شناسایی و سوابق ۹ نفر مورد بررسی قرار گرفته است.

 

سلیمانی تصریح کرد: بومی بودن شهردار یکی از مهمترین ملاک های انتخاب برای شورای شهر بوده و همچنین تعهد، تخصص، تجربه، دلسوزی و مردم داری نیز از دیگر ملاک ها برای انتخاب شهردار است که شورای شهر با دقت نظر خاصی و با در نظر گرفتن همه جوانب در پی انتخاب بهترین گزینه می باشد و بزودی نتیجه قطعی اعلام می شود.
انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آغاز دوره باز آموزی طرح نوروزی جنوب خراسان رضوی در تربت حیدریه بالغ بر چهار هزار نجاتگر در طرح نوروزی خراسان رضوی حضور دارند فعالیت های ستاد خدمات سفر بر قابلیت های گردشگری روستایی متمرکز شده است حرکت در گام دوم انقلاب نیازمند ولایت پذیری است/هرکس پای ولایت می ایستد باید هزینه بدهد اقتدار امروز جبهه مقاومت مرهون بصیرت امت اسلامی و خون مطهر شهداست/مادران شهدا پرچمداران معرفت و بصیرت مجموعه عکس نوشته بیانات مهم رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان شرقی حملات تروریستی اخیر ناشی از ناکامی دشمن بود/نظام باید راهبرد دفاعی خود را به استراتژی پیشگیرانه تغییر دهد/بیانیه گام دوم انقلاب رهبری راهبردی عملیاتی نسبت به آینده انقلاب است آغاز مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۱۷ سال کشور در تربت حیدریه پایان رقابتهای سنگ نوردی خراسان رضوی در تربت حیدریه حضور حماسی ملت ایران در ۲۲ بهمن دشمنان انقلاب را ناامید کرد/حملات تروریستی حاکی از ضعف دشمنان و عصبانیت از نظام اسلامی است دست های آلوده آمریکا و همپیمانانش در حمله تروریستی شرق کشور دخیل است/داعیه داران مبارزه با تروریسم میزبان تروریست ها هستند بزرگترین واحدفراوری زعفران خاورمیانه در تربت حیدریه بلااستفاده مانده است