بدون نظر
 
مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه عنوان کرد؛
تحصیل ۳۷ هزار دانش آموز در مدارس تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۱ مهر ۱۳۹۷ در ۱:۰۰ ب.ظ
 
 معاون مدیرکل و رییس آموزش و پرورش تربت حیدریه گفت: در سال تحصیلی جدید 37 هزار و 169 نفر دانش آموز گاهشمار دانش افزایی خود را آغاز کردند که از این تعداد سه هزار و 591 نفرشان کلاس اولی هستند.

به گزارش تابان تربت؛  سعید نیرویی روز یکشنبه در آیین بازگشایی مدارس شهرستان که به صورت نمادین در دبیرستان تیزهوشان شهید بهشتی تربت حیدریه برگزار شد، افزود: این دانش آموزان در ۲۷۲ آموزشگاه و هزار و ۶۳۷ کلاس که ۱۳۰ باب کلاس به دانش آموزان کلاس اولی اختصاص دارد و با کمک ۲ هزار و ۵۰۰ نفر نیروی فرهنگی، تحصیل خود را آغاز کردند.

 

وی با بیان اینکه بهترین درس معلمان به فعلیت رساندن استعدادهای بالقوه است، گفت: به فعلیت رساندن توانمندی ها و استعدادهای بالقوه و اتکای به خود و توکل به خداوند بهترین راهبرد آموزشی است که معلمان می توانند در کلاس ها دنبال کنند.

 

نیروی از “مدرسه زندگی، پویایی، نشاط و عدالت آموزشی” به عنوان شعار امسال آموزش و پرورش خراسان رضوی یاد کرد و گفت: موفقیت کنونی جامعه ما مرهون تلاش های بی وقفه و شبانه روزی معلمان است و باید این مجاهدت ها را پاس بداریم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است