بدون نظر
 
مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه عنوان کرد؛
تحصیل ۳۷ هزار دانش آموز در مدارس تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۱ مهر ۱۳۹۷ در ۱:۰۰ ب.ظ
 
 معاون مدیرکل و رییس آموزش و پرورش تربت حیدریه گفت: در سال تحصیلی جدید 37 هزار و 169 نفر دانش آموز گاهشمار دانش افزایی خود را آغاز کردند که از این تعداد سه هزار و 591 نفرشان کلاس اولی هستند.

به گزارش تابان تربت؛  سعید نیرویی روز یکشنبه در آیین بازگشایی مدارس شهرستان که به صورت نمادین در دبیرستان تیزهوشان شهید بهشتی تربت حیدریه برگزار شد، افزود: این دانش آموزان در ۲۷۲ آموزشگاه و هزار و ۶۳۷ کلاس که ۱۳۰ باب کلاس به دانش آموزان کلاس اولی اختصاص دارد و با کمک ۲ هزار و ۵۰۰ نفر نیروی فرهنگی، تحصیل خود را آغاز کردند.

 

وی با بیان اینکه بهترین درس معلمان به فعلیت رساندن استعدادهای بالقوه است، گفت: به فعلیت رساندن توانمندی ها و استعدادهای بالقوه و اتکای به خود و توکل به خداوند بهترین راهبرد آموزشی است که معلمان می توانند در کلاس ها دنبال کنند.

 

نیروی از “مدرسه زندگی، پویایی، نشاط و عدالت آموزشی” به عنوان شعار امسال آموزش و پرورش خراسان رضوی یاد کرد و گفت: موفقیت کنونی جامعه ما مرهون تلاش های بی وقفه و شبانه روزی معلمان است و باید این مجاهدت ها را پاس بداریم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه! استمرار انقلاب نیازمند ایجاد بازدارندگی در ابعاد مختلف است ششمین قطار گردشگری خراسان رضوی وارد تربت حیدریه شد گزارش جهرمی از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در حد یک پاورپوینت است/ احتمالا شبکه ملی را با خدمات الکترونیک اشتباه گرفتند! میانجی گری یا عملیات فریب! سياست‌زدگي آفت جدي نظام تعليم و تربيت کشور