بدون نظر
 
هانی زاده:
تحریم های جدید آمریکا خوی قانون گریزی ترامپ را نشان داد/ قرار دادن کشورهای مسلمان در لیست ممنوعیت ورود به آمریکا نماد کامل نژاد پرستی است
تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۲ ب.ظ
 
کارشناس مسائل سیاسی گفت: تحریم های اخیر آمریکا بیانگر خوی قانون گریزی دونالد ترامپ است که در مبارزات انتخاباتی به آن اشاره کرده بود.

حسن هانی زاده کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: دونالد ترامپ در دوران مبارزاتی خود با کلینتون بر لغو برجام و بی اعتنائی به قوانین بین المللی تاکید می کرد و این تحریم های اخیر خوی قانون گریزی رئیس جمهور جدید آمریکا را به اثبات رساند.

 

وی تحریم های جدید را لغو قوانین بین المللی دانست و افزود: با توجه به اینکه برجام یک معاهده بین المللی محسوب می شود هرگونه نقض آن محکوم است.

 

هانی زاده اذعان کرد:  ترامپ قصد دارد تا تحریمها و تهدیدات نظامی را علیه جمهوری اسلامی ایران افزایش دهد، از طرفی به هیچ یک از قوانین بین المللی پایبند نبوده و این موضوع چالش جدی برای جامعه جهانی محسوب می شود.

 

تحلیلگر مسائل سیاسی اظهار داشت: قرار دادن برخی کشورهای مسلمان در لیست ممنوعیت ورود اتباع به امریکا نماد کاملی از نژاد پرستی دونالد ترامپ تلقی می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه! استمرار انقلاب نیازمند ایجاد بازدارندگی در ابعاد مختلف است ششمین قطار گردشگری خراسان رضوی وارد تربت حیدریه شد گزارش جهرمی از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در حد یک پاورپوینت است/ احتمالا شبکه ملی را با خدمات الکترونیک اشتباه گرفتند! میانجی گری یا عملیات فریب! سياست‌زدگي آفت جدي نظام تعليم و تربيت کشور