بدون نظر
 
هانی زاده:
تحریم های جدید آمریکا خوی قانون گریزی ترامپ را نشان داد/ قرار دادن کشورهای مسلمان در لیست ممنوعیت ورود به آمریکا نماد کامل نژاد پرستی است
تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۲ ب.ظ
 
کارشناس مسائل سیاسی گفت: تحریم های اخیر آمریکا بیانگر خوی قانون گریزی دونالد ترامپ است که در مبارزات انتخاباتی به آن اشاره کرده بود.

حسن هانی زاده کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: دونالد ترامپ در دوران مبارزاتی خود با کلینتون بر لغو برجام و بی اعتنائی به قوانین بین المللی تاکید می کرد و این تحریم های اخیر خوی قانون گریزی رئیس جمهور جدید آمریکا را به اثبات رساند.

 

وی تحریم های جدید را لغو قوانین بین المللی دانست و افزود: با توجه به اینکه برجام یک معاهده بین المللی محسوب می شود هرگونه نقض آن محکوم است.

 

هانی زاده اذعان کرد:  ترامپ قصد دارد تا تحریمها و تهدیدات نظامی را علیه جمهوری اسلامی ایران افزایش دهد، از طرفی به هیچ یک از قوانین بین المللی پایبند نبوده و این موضوع چالش جدی برای جامعه جهانی محسوب می شود.

 

تحلیلگر مسائل سیاسی اظهار داشت: قرار دادن برخی کشورهای مسلمان در لیست ممنوعیت ورود اتباع به امریکا نماد کاملی از نژاد پرستی دونالد ترامپ تلقی می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حریم ها جا به جا شده اند/اگر آبی سرازیر شود آتش خواهیم گرفت!؟ اقتدار نظامی از ابعاد مهم انتظار فرج است/دشمن از نفوذ تفکر انقلاب اسلامی به هراس افتاده است طرح «جهاد همبستگی ملی» ظرفیتی برای تسریع در حل مشکلات سیل زدگان کشور است روستای ده منار بخش کدکن تربت حیدریه تخلیه شد/کارشناسان کشاورزی برای بررسی میزان خسارت به منطفه اعزام می شوند افزایش ۴ درصدی مصرف گاز سی ان جی در منطقه تربت حیدریه محور کدکن به رباط سنگ همچنان مسدود است/میزان بارش باران در کدکن به ۵۵ میلمتر رسید مدعیان دروغین حقوق بشر فجیع ترین اقدامات بین المللی را مرتکب می شوند/اقدام رییس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه در راستای تبلیغات انتخاباتی برای صهیونیست ها بود مبنای حرکت سپاه ولایت محوری و خدمت مجاهدانه به مردم است ۲۰ میلیارد ریال تخلف صنفی در تربت حیدریه ثبت شد رژیم آمریکا بزرگترین تروریست دولتی است/آمریکا در تسخیر خاکریز جبهه مقاومت ناکام ماند سپاه مظهر اقتدار حهان اسلام است/تفکر سپاه و بسیج بر محور مقاومت سایه انداخته است آمریکا سیلی سختی از سپاه خورده است/سپاه نیروی مردمی و بر آمده از قانون اساسی است