بدون نظر
 
هانی زاده:
تحریم های جدید آمریکا خوی قانون گریزی ترامپ را نشان داد/ قرار دادن کشورهای مسلمان در لیست ممنوعیت ورود به آمریکا نماد کامل نژاد پرستی است
تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۲ ب.ظ
 
کارشناس مسائل سیاسی گفت: تحریم های اخیر آمریکا بیانگر خوی قانون گریزی دونالد ترامپ است که در مبارزات انتخاباتی به آن اشاره کرده بود.

حسن هانی زاده کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: دونالد ترامپ در دوران مبارزاتی خود با کلینتون بر لغو برجام و بی اعتنائی به قوانین بین المللی تاکید می کرد و این تحریم های اخیر خوی قانون گریزی رئیس جمهور جدید آمریکا را به اثبات رساند.

 

وی تحریم های جدید را لغو قوانین بین المللی دانست و افزود: با توجه به اینکه برجام یک معاهده بین المللی محسوب می شود هرگونه نقض آن محکوم است.

 

هانی زاده اذعان کرد:  ترامپ قصد دارد تا تحریمها و تهدیدات نظامی را علیه جمهوری اسلامی ایران افزایش دهد، از طرفی به هیچ یک از قوانین بین المللی پایبند نبوده و این موضوع چالش جدی برای جامعه جهانی محسوب می شود.

 

تحلیلگر مسائل سیاسی اظهار داشت: قرار دادن برخی کشورهای مسلمان در لیست ممنوعیت ورود اتباع به امریکا نماد کاملی از نژاد پرستی دونالد ترامپ تلقی می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه