بدون نظر
 
همزمان با سراسر کشور:
تجمع اعتراض آمیز طلاب و روحانیون تربت حیدریه در محکومیت ال سعود
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ در ۳:۵۹ ب.ظ
 
طلاب و روحانیون شهرستان تربت حیدریه در پی حملات جنایتکارانه ال سعود، همزمان با سراسر کشور تجمع اعتراض آمیزی برگزار کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، در این تجمع که صبح دوشنبه در مدرسه علمیه مرحوم هراتی برگزار شد علما، روحانیون، ائمه جماعات شهر، اساتید و طلاب حوزه علمیه با شعار های سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن، هیهات منالذله، یا ایها المسلمون اتحدو اتحدو، وحدت را  تنها راه نجات مسلمانان از چنگال مستکبران و متجاوزان زور گو عنوان کردند.

 

علما و روحانیون در این تجمع اعتراض آمیز خواستار واکنش و موضع گیری مجامع بین المللی در خصوص کشتار مسلمانان و به ویژه زنان و کودکان شدند و بر توقف هر چه سریعتر حملات جنایتکارانه ال سعود در یمن تاکید کردند.

 

طلاب و روحانیون با حمایت از مردم مظلوم یمن از سایر مسلمانان کشورهای اسلامی خواستند برای کمک به مردم این کشور اقدام عاجل کنند.

 

همچنین تجمع کنندگان در ادامه ال سعود را مزدور جبهه کفر خواندند و تصریح کردند: خاندان ال سعود عامل ننگ دنیای اسلام  هستند و نشان دادند که لیاقت خادمی حرمین شریفین را ندارند.

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اورژانس هوایی تربت حیدریه به زودی راه اندازی می شود تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد