بدون نظر
 
معاون برنامه ریزی فرمانداری تربت حیدریه:
تاکید معاون فرماندار تربت حیدریه بر لزوم جانمایی دستگاههای مرتبط در گمرک
تاریخ انتشار : ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ در ۲:۱۲ ب.ظ
 
معاون برنامه ریری و اداری مالی فرمانداری تربت حیدریه با تاکید بر لزوم جانمایی دستگاههای مرتبط در گمرک تربت حیدریه، افزود: دستگاههای اجرایی تا پایان این هفته فرصت دارند تا نمایندگان خود را جهت استقرار در گمرک معرفی کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ مهدی عباسپور ظهر امروز در جلسه رسیدگی به امورات گمرک تربت حیدریه اظهار داشت: با توجه به استقرار گمرک در تربت حیدریه و بهره وری از این مزیت و ظرفیت در شهرستان مقتضی است تا مقدمات کار به سرعت انجام شود.

 

وی به باتک تجارت و اداره راهداری و حمل و تقل جاده ای توصیه کرد که هر چه سریعتر نسبت به استقرار شعبه بانک و همچنین نصب تابلو و علائم در ورودی شهرک صنعتی شماره یک اقدام کنند.

 

معاون برنامه ریری و اداری مالی تربت حیدریه با تاکید بر لزوم جانمایی دستگاههای مرتبط در گمرک تربت حیدریه، افزود: دستگاههای اجرایی تا پایان این هفته فرصت دارند تا نمایندگان خود را جهت استقرار در گمرک معرفی کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه بخش اعظمی از حوزه صنعت شهرستان به ادارات جهاد کشاورزی و صنعت و معدن ارتباط دارد، ضروری است در یک نشست مشترک ضمن معرفی محصولات صادراتی برای انجام امورات لازم تمهیدات لازم اتخاذ شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
هزینه ۲ میلیارد ریالی شهرداری برای فضای سبز ویژه نوروز حضور در مسابقات آسیایی جاکارتا مهمترین میدان رقابت حسن تفتیان در سال آینده پرداخت ۹۰ درصد مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی/توزیع ۲۰۰ تن میوه شب عید در تربت حیدریه خراسان رضوی با جشن نوروزگاه به استقبال بهار می رود نظام اسلامی ایران با دو رکن جمهوریت و اسلامیت پایدار است کلنگ زنی ۵ واحد آموزشی خیر ساز در جلگه رخ تربت حیدریه ۸۴ میلیون لیتر بنزین در تربت حیدربه صرفه جویی شد استقبال شهروندان تربت حیدریه از بهار با چهارشنبه ای بدون خطر نخستین مرکز بی خطر سازی زباله های عفونی خراسان رضوی به بهره برداری رسید ابریشم بایگ تربت حیدریه ثبت آثار ملی می شود زعفرانی ترین شهر جهان به استقبال زائران و مسافران نوروزی می رود فعالیت تشکیلاتی و اثربخش جامعه مداحان، توطئه ها و نقشه دشمنان انقلاب را خنثی می کند