بدون نظر
 
معاون برنامه ریزی فرمانداری تربت حیدریه:
تاکید معاون فرماندار تربت حیدریه بر لزوم جانمایی دستگاههای مرتبط در گمرک
تاریخ انتشار : ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ در ۲:۱۲ ب.ظ
 
معاون برنامه ریری و اداری مالی فرمانداری تربت حیدریه با تاکید بر لزوم جانمایی دستگاههای مرتبط در گمرک تربت حیدریه، افزود: دستگاههای اجرایی تا پایان این هفته فرصت دارند تا نمایندگان خود را جهت استقرار در گمرک معرفی کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ مهدی عباسپور ظهر امروز در جلسه رسیدگی به امورات گمرک تربت حیدریه اظهار داشت: با توجه به استقرار گمرک در تربت حیدریه و بهره وری از این مزیت و ظرفیت در شهرستان مقتضی است تا مقدمات کار به سرعت انجام شود.

 

وی به باتک تجارت و اداره راهداری و حمل و تقل جاده ای توصیه کرد که هر چه سریعتر نسبت به استقرار شعبه بانک و همچنین نصب تابلو و علائم در ورودی شهرک صنعتی شماره یک اقدام کنند.

 

معاون برنامه ریری و اداری مالی تربت حیدریه با تاکید بر لزوم جانمایی دستگاههای مرتبط در گمرک تربت حیدریه، افزود: دستگاههای اجرایی تا پایان این هفته فرصت دارند تا نمایندگان خود را جهت استقرار در گمرک معرفی کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه بخش اعظمی از حوزه صنعت شهرستان به ادارات جهاد کشاورزی و صنعت و معدن ارتباط دارد، ضروری است در یک نشست مشترک ضمن معرفی محصولات صادراتی برای انجام امورات لازم تمهیدات لازم اتخاذ شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ائتلاف استکباری در یمن شکست خورده است/مذاکرات سیاسی در یمن باید بر اساس توازن قوا باشد دشمن با جنگ روانی بدنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام است ورودی ۶۰ هزار پرونده به حوزه قضایی تربت حیدریه نماز عید سعید فطر تربت حیدریه در محل مسجد جامع برگزار می شود فسیل های ۶۵ میلیون ساله در تربت حیدریه رونمایی شدتد مجمع مشورتی نماد برون سپاری و مشارکت جوانان در تصمیم گیری و تصمیم سازی های کشور است محوطه تاریخی تازه کشف شده در تربت حیدریه به سایت گردشگری تبدیل می شود راه بلدان محلی تربت حیدریه آموزش می بینند امت اسلامی در آینده ای نزدیک نابودی رژیم غاصب صهیونیستی را جشن خواهد گرفت/جریان مقاومت آمال نظام سلطه را در هم پیچیده است وحدت امت اسلامی و اعلام تشکیل جریان مقاومت در جهان مهمترین پیام روز جهانی قدس است/شعار نیل تا فرات به بقای صهیونیست ها تنزل یافت/شلیک چندین موشک تن نتانیاهو را به لرزه انداخت راهپیمایی روز جهانی قدس، دفاع از امنیت و منافع ملی است امام خمینی(ره) مسیر تاریخ را تغییر داد