بدون نظر
 
معاون برنامه ریزی فرمانداری تربت حیدریه:
تاکید معاون فرماندار تربت حیدریه بر لزوم جانمایی دستگاههای مرتبط در گمرک
تاریخ انتشار : ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ در ۲:۱۲ ب.ظ
 
معاون برنامه ریری و اداری مالی فرمانداری تربت حیدریه با تاکید بر لزوم جانمایی دستگاههای مرتبط در گمرک تربت حیدریه، افزود: دستگاههای اجرایی تا پایان این هفته فرصت دارند تا نمایندگان خود را جهت استقرار در گمرک معرفی کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ مهدی عباسپور ظهر امروز در جلسه رسیدگی به امورات گمرک تربت حیدریه اظهار داشت: با توجه به استقرار گمرک در تربت حیدریه و بهره وری از این مزیت و ظرفیت در شهرستان مقتضی است تا مقدمات کار به سرعت انجام شود.

 

وی به باتک تجارت و اداره راهداری و حمل و تقل جاده ای توصیه کرد که هر چه سریعتر نسبت به استقرار شعبه بانک و همچنین نصب تابلو و علائم در ورودی شهرک صنعتی شماره یک اقدام کنند.

 

معاون برنامه ریری و اداری مالی تربت حیدریه با تاکید بر لزوم جانمایی دستگاههای مرتبط در گمرک تربت حیدریه، افزود: دستگاههای اجرایی تا پایان این هفته فرصت دارند تا نمایندگان خود را جهت استقرار در گمرک معرفی کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه بخش اعظمی از حوزه صنعت شهرستان به ادارات جهاد کشاورزی و صنعت و معدن ارتباط دارد، ضروری است در یک نشست مشترک ضمن معرفی محصولات صادراتی برای انجام امورات لازم تمهیدات لازم اتخاذ شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است