بدون نظر
 
معاون برنامه ریزی فرمانداری تربت حیدریه:
تاکید معاون فرماندار تربت حیدریه بر لزوم جانمایی دستگاههای مرتبط در گمرک
تاریخ انتشار : ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ در ۲:۱۲ ب.ظ
 
معاون برنامه ریری و اداری مالی فرمانداری تربت حیدریه با تاکید بر لزوم جانمایی دستگاههای مرتبط در گمرک تربت حیدریه، افزود: دستگاههای اجرایی تا پایان این هفته فرصت دارند تا نمایندگان خود را جهت استقرار در گمرک معرفی کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ مهدی عباسپور ظهر امروز در جلسه رسیدگی به امورات گمرک تربت حیدریه اظهار داشت: با توجه به استقرار گمرک در تربت حیدریه و بهره وری از این مزیت و ظرفیت در شهرستان مقتضی است تا مقدمات کار به سرعت انجام شود.

 

وی به باتک تجارت و اداره راهداری و حمل و تقل جاده ای توصیه کرد که هر چه سریعتر نسبت به استقرار شعبه بانک و همچنین نصب تابلو و علائم در ورودی شهرک صنعتی شماره یک اقدام کنند.

 

معاون برنامه ریری و اداری مالی تربت حیدریه با تاکید بر لزوم جانمایی دستگاههای مرتبط در گمرک تربت حیدریه، افزود: دستگاههای اجرایی تا پایان این هفته فرصت دارند تا نمایندگان خود را جهت استقرار در گمرک معرفی کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه بخش اعظمی از حوزه صنعت شهرستان به ادارات جهاد کشاورزی و صنعت و معدن ارتباط دارد، ضروری است در یک نشست مشترک ضمن معرفی محصولات صادراتی برای انجام امورات لازم تمهیدات لازم اتخاذ شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
هنر پرده خوانی  در کشور مغفول مانده است حفظ و تقویت روحیه انقلابی و هویت دینی مهمترین دستاورد دفاع مقدس است/فرهنگ دفاع مقدس تبلور منطقه ای و فرا منطقه ای یافته است مدارس و مراکز علمی باید فرزندان کشور را برای نظام دینی تربیت کنند تشیع و خاکسپاری پیکر مطهر پنج شهید گمنام دفاع مقدس در تربت حیدریه مشارکت ۱۴ گروه جهادی تربت حیدریه در رزمایش خدمت سپاهیان محمد رسول الله۲ بانک ها اعتبارات اشتغالزایی در تربت حیدریه را بلوکه کردند زعفران و جای خالی یک تشکل صادراتی قوی در ایران مبارزه با بدعت ها و کج روی ها در سایه امر به معروف و نهی از منکر تحقق می یاید تکمیل زنجیره تولید و عرضه زعفران در کشور باعث تعیین قیمت جهانی این محصول می شود ۴۶ تن طلای سرخ در بورس کالای ایران معامله شد/گردش مالی در معاملات آتی زعفران به ۲۸ هزار میلیارد ریال رسید جنگ روانی و روز شماری واهی دشمن در اراده ملت ایران تاثیری ندارد/عربده کشی های دشمن از روی ضعف و استیصال است رزمایش «اقتدار عاشورایی بسیج؛ سپاهیان محمد رسول‌ الله۲» در تربت حیدریه آغاز شد