بدون نظر
 
در همایش فصلی روابط عمومی های تربت حیدریه مطرح شد؛
تاکید فرماندار بر ساماندهی ورودی های شهر تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ در ۱:۲۱ ب.ظ
 
حسین شرافتی راد بار دیکر بر ساماندهی و تغییر مبلمان در ورودی های شهر تربت حیدریه تاکید کرد و گفت: هنوز نتوانستیم بصورت شایسته ظرفیت های مختلف این خطه را برای مسافران و زائران در ورودی های این شهر معرفی کنیم.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حسین شرافتی راد، فرماندار تربت یدریه صبح امروز در همایش فصلی مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی تربت حیدریه اظهار داشت: تیم روابط عمومی وخبرنگاران در این خطه براحتی می توانند علاوه بر مطالبه گری مطلوب اقداماتی در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان با مشارکت مردم داشته باشند.

وی تصریح کرد: هنر یک مدیر خوب تولید رضایتمندی است و این مهم با حرف و شعار ممکن نیست و باید با خدمات و پاسخگویی مناسب، برنامه عملیاتی و استفاده از ظرفیت های  زیر مجموعه آن را عملی ساخت.

شرافتی راد بیان داشت: مردم مشکلات، نارسائی ها، وعده و وعید ها را می بینند و آن را منتقل می کنند و مدیر و یک روابط عمومی توانمند باید از هنر خود برای پاسخگویی به مردم استفاده کند و اگر قرار باشد از هر انتقادی ناراحت شویم دیگر جایی در بین مدیران این نظام نداریم.

فرماندار تربت حیدریه خاطر نشان کرد: نباید سووالی برای خبرنگار از مدیر بی پاسخ بماند، از سویی دیگر روابط عمومی و خبرنگار هم باید با صداقت قلم بزنند و اگر این زنجیره به درستی عمل کند بسیاری از مشکلات در درون قابل حل است.

وی  بار دیکر بر ساماندهی و تغییر مبلمان در ورودی های شهر تربت حیدریه تاکید کرد و گفت: هنوز نتوانستیم بصورت شایسته ظرفیت های مختلف این خطه را برای مسافران و زائران در ورودی های این شهر معرفی کنیم.

شرافتی راد اضافه کرد: در تربت حیدریه ظرفیت های فراوانی در حوزه های مختلف گردشگری، صنایع دستی، معدنی، کشاورزی و دامپروری وجود دارد و باید در ورودی های این شهر طوری عمل کنیم که ظرفیت ماندگاری 10 میلیون مسافر و زائری که سالانه از این خطه عبور می کنند را حداقل به یک شبانه روز برسانیم.

فرماندار تربت حیدریه وضعیت این شهرستان را به لحاظ بیماری کووید 19 همچنان زرد عنوان کرد و افزود: هر چند شهرستان تربت حیدریه در خراسان رضوی به لحاظ عملکرد مردم و دانشگاه علوم پزشکی در بین سایر شهرستانهای همطراز استان بسیار خوب عمل کرده اما در حال حاضر میزان مراجعات و افراد مبتلا و بستری نسبت به روزهای ابتدایی سال دوبرابر افزایش داشته و در هفته آتی تغییر وضعیت شهرستان مشخص خواهد شد.

وی افزود: هنوز محدودیت و ممنوعیتی برای وضعیت فعلی ابلاغ نشده و ادامه این روند مستلزم همکاری مردم و رعایت شیوه نامه های بهداشتی است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بیش از ۹۰ درصد تجهیزات پزشکی بیمارستان‌ آموزشی درمانی امام حسین علیه السلام تولید داخل است تمرین مقابله با زلزله آسیب را کاهش می‌دهد پرداخت حقوق معوق پرسنل شهرداری تربت حیدریه/برای اداره امورات جاری باید روزانه ۱۷۰ میلیون تومان درآمد داشته باشیم سفرهای استانی دولت شیوه صحیح حکمرانی اسلامی است اهداف انقلاب اسلامی از ضروریات جهاد تبیین است نخبگان توان رفع تمامی مشکلات کشور را دارند حدود ۱۵۰۰ شهروند مه ولاتی در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند جولان دلالان در سایه چشم انتظاری زعفرانکاران خراسان رضوی/معاون وزیر جهاد؛ هرگونه دخالتی منجر به ضرر زعفرانکاران با ورود دولت همراه خواهد شد علمی که در بسیج تعلیم می شود همراه با عمل است شوراها اقتصاد و اشتغال را راهبرد اصلی برنامه های خود قرار دهند اراده بسیج برای تشکیل تمدن اسلامی/دیپلماسی ایران باید بر اساس تعامل قدرتمندانه باشد سرمایه گذار آداک باید نسبت به جمع آوری سازه اقدام و زمین را تحویل شهرداری دهد/تخلفات متعدد سرمایه گذار در مراجع قضایی در حال پیگیری است