بدون نظر
 
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تربت حیدریه:
تاکنون ۲۷ طرح مشاغل خانگی به بانک های عامل معرفی شدند
تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۴ ق.ظ
 
علی اکبر اسماعیل پناه سهمیه اعتبارات مشاغل خانگی امسال شهرستان تربت حیدریه را 11 هزار و 279 میلیون ریال به عاملیت بانک توسعه تعاون عنوان کرد و گفت: تاکنون برای 27 طرح مبلغ 11 هزار و 500 میلیون ریال به بانک معرفی و برای 4 طرح از تعداد یاد شده، مبلغ 2 هزار میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده‌است.

علی اکبر اسماعیل پناه، رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تربت‌حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ سهمیه اعتبارات مشاغل خانگی امسال شهرستان را 11 هزار و 279 میلیون ریال به عاملیت بانک توسعه تعاون عنوان کرد و گفت: تاکنون برای 27 طرح مبلغ 11 هزار و 500 میلیون ریال به بانک معرفی و برای 4 طرح از تعداد یاد شده، مبلغ 2 هزار میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده‌است.

وی تعهد شهرستان در ایجاد اشتغال جدید و ثبت در سامانه رصد در سال جاری را 2 هزار و 941 نفر اعلام کرد و گفت: در نیمه نخست امسال تعداد هزار و 305 نفر معادل 44 درصد اشتغال جدید توسط دستگاه‌های اجرایی ایجاد شده‌است.

اسماعیل‌پناه همچنین به طرح کارورزی که از سال 97 آغاز شده، اشاره کرد و افزود: تاکنون تعداد 551 قرارداد کارورزی برای 293 مرد و 259 زن منعقد شده که از این تعداد 132 نفر در واحدهای پذیرنده استخدام و از معافیت بیمه‌ای سهم کارفرما به مدت 2 سال بهره‌مند شده‌اند.

وی گفت: در پیوند با این موضوع تا پایان سال 98 عملکرد ما حدود 25 درصد عملکرد استان بود و این شهرستان رتبه نخست استان را به خود اختصاص داد، اما در نیمه نخست امسال، به دلیل شیوع ویروس کرونا و استقبال کمتر از این طرح، تاکنون تعداد 29 قرارداد منعقد و 22 نفر به استخدام در آمده و برای استفاده از معافیت بیمه‌ای به تامین اجتماعی معرفی شده‌اند.

اسماعیل‌پناه در بخش دیگری تعداد تعاونی‌های ثبت شده شهرستان را، 761 تعاونی اعلام و اظهار داشت: از این تعداد 343 تعاونی با 251 هزار و 76 نفرعضو فعال و 346 تعاونی غیرفعال هستند.

وی تعداد تعاونی‌های ثبت شده در نیمه نخست امسال را چهار تعاونی اعلام کرد و گفت: در این مدت تعداد 70 مورد بازرسی و نظارت بر تعاونی‌ها توسط همکاران این اداره انجام شده‌است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
برداشت ۲۰۰ تن گل محمدی از مزارع جلگه رخ ۴۱۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه توزیع شد تجهیز ۱۲ هزار هکتار از اراضی بخش رخ تربت حیدریه به آبیاری نوین آزادی ۸ زندانی تربت حیدریه در طرح نذر هشتم تولید بیش از ۵۰ تن آلوئه ورا در تربت حیدریه واژگونی اتوبوس در کمربندی تربت حیدریه با ۱۲ مصدوم ۱۱۴ مورد ابتلا به کرونا در تربت‌حیدریه شناسایی شد مشارکت ۶۴ درصدی مردم تربت حیدریه در انتخابات فرآیند برگزاری انتخابات در پایتخت ابریشم ایران/سلیمانی ها به میدان آمدند   آثار انتخاب اصلح تا سالها در کشور می ماند جمهوری اسلامی حلقه اتصال بعثت تا ظهور است/ رییس جمهور منتخب گام دوم انقلاب را ریل گذاری خواهد کرد رئیسی؛ اولین رئیس قوه که بعد از سی سال وارد تالار بورس شد