بدون نظر
 
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تربت حیدریه:
تاکنون ۲۷ طرح مشاغل خانگی به بانک های عامل معرفی شدند
تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۴ ق.ظ
 
علی اکبر اسماعیل پناه سهمیه اعتبارات مشاغل خانگی امسال شهرستان تربت حیدریه را 11 هزار و 279 میلیون ریال به عاملیت بانک توسعه تعاون عنوان کرد و گفت: تاکنون برای 27 طرح مبلغ 11 هزار و 500 میلیون ریال به بانک معرفی و برای 4 طرح از تعداد یاد شده، مبلغ 2 هزار میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده‌است.

علی اکبر اسماعیل پناه، رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تربت‌حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ سهمیه اعتبارات مشاغل خانگی امسال شهرستان را 11 هزار و 279 میلیون ریال به عاملیت بانک توسعه تعاون عنوان کرد و گفت: تاکنون برای 27 طرح مبلغ 11 هزار و 500 میلیون ریال به بانک معرفی و برای 4 طرح از تعداد یاد شده، مبلغ 2 هزار میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده‌است.

وی تعهد شهرستان در ایجاد اشتغال جدید و ثبت در سامانه رصد در سال جاری را 2 هزار و 941 نفر اعلام کرد و گفت: در نیمه نخست امسال تعداد هزار و 305 نفر معادل 44 درصد اشتغال جدید توسط دستگاه‌های اجرایی ایجاد شده‌است.

اسماعیل‌پناه همچنین به طرح کارورزی که از سال 97 آغاز شده، اشاره کرد و افزود: تاکنون تعداد 551 قرارداد کارورزی برای 293 مرد و 259 زن منعقد شده که از این تعداد 132 نفر در واحدهای پذیرنده استخدام و از معافیت بیمه‌ای سهم کارفرما به مدت 2 سال بهره‌مند شده‌اند.

وی گفت: در پیوند با این موضوع تا پایان سال 98 عملکرد ما حدود 25 درصد عملکرد استان بود و این شهرستان رتبه نخست استان را به خود اختصاص داد، اما در نیمه نخست امسال، به دلیل شیوع ویروس کرونا و استقبال کمتر از این طرح، تاکنون تعداد 29 قرارداد منعقد و 22 نفر به استخدام در آمده و برای استفاده از معافیت بیمه‌ای به تامین اجتماعی معرفی شده‌اند.

اسماعیل‌پناه در بخش دیگری تعداد تعاونی‌های ثبت شده شهرستان را، 761 تعاونی اعلام و اظهار داشت: از این تعداد 343 تعاونی با 251 هزار و 76 نفرعضو فعال و 346 تعاونی غیرفعال هستند.

وی تعداد تعاونی‌های ثبت شده در نیمه نخست امسال را چهار تعاونی اعلام کرد و گفت: در این مدت تعداد 70 مورد بازرسی و نظارت بر تعاونی‌ها توسط همکاران این اداره انجام شده‌است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم اتخاذ تصمیمهای قاطع، اقناع افکار عمومی و همکاری همگانی/ کار برخی افراد در هتک حرمت رئیس‌جمهور غلط بود؛ انتقاد متفاوت از اهانت است دسترنج یک ساله زعفرانکاران دست مایه دلال بازی ها ۲ هزار تخت به ظرفیت مراکز بستری و مراقبت های ویژه کشور اضافه می شود افتتاح باشگاه سوار کاری در تربت حیدریه نمایشگاه مشترک دستاوردهای نیروی انتظامی و میراث فرهنگی در تربت حیدریه افتتاح شد ظرفیت بخش مراقبت های ویژه بیمارستان نهم دی تربت حیدریه تکمیل شده است فضای مجازی بلای جان کتابخوانی شده/ شاید یکی دو سال دیگر با تریلی کتاب به شهرها سفر کنم برداشت زعفران از اراضی زعفران خیز خراسان رضوی آغاز شد هیچ تغییری در سهمیه و نرخ آرد نانوایی های دولتی و نیمه دولتی اعمال نشده است امنیت زیر بنای توسعه و پیشرفت جامعه است/نیروهای مسلح در اوج اقتدار و بازدارندگی قرار دارند نمک روی دل مجروح مردم نپاشید افزایش ۷ درصدی جرایم مالی و اقتصادی فضای مجازی در تربت حیدریه/کاهش ۴۴ درصدی تصادفات منجر به فوت