بدون نظر
 
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تربت حیدریه مطرح کرد؛
تاکنون ۲۰ درصد از مشاغل آسیب دیده از کرونا برای تسهیلات اقدام کردند/تمدید ثبت نام تا ۵ مردادماه
تاریخ انتشار : ۲۹ تیر ۱۳۹۹ در ۱۰:۰۱ ق.ظ
 
علی اکبر اسماعیل پناه با بیان اینکه از مجموع 3 هزار و 661 واحد آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تنها 614 نفر برای استفاده از تسهیلات در سامانه ثبت نام کردند، افزود: برای این تعداد افراد 96 میلیارد ریال اختصاص یافته و تاکنون 26 میلیارد ریال نیز پرداخت شده است.

علی اکبر اسماعیل پناه، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: دولت امسال برای متضررین از کرونا در حوزه کارگری بیمه بیکاری را پیش بینی کرده که طبق روال قانونی در حال پرداخت است و در ادامه برای کارفرمایان نیز تسهیلات با نرخ 12 درصد vh در نظر گرفته است.

وی بیان داشت: این تسهیلات در 14 رسته شغلی و شامل سه گروه کارگرانی که دارای بیمه هستند، خویش فرماها و متصدیان کارگاههای تولیدی  و همچنین کارگاههایی که به صورت خویش فرما فعالند، می شود.

اسماعیل پناه تصریح کرد: 3 هزار و ۶۶۱ واحد آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه مشمول دریافت تسهیلات هستند که از مجموع ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات اختصاص یافته به استان خراسان رضوی، ۷۰ میلیارد تومان سهم تربت حیدریه است که جذب آن بستگی به حوزه شهرستان دارد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تربت حیدریه خاطر نشان کرد: در این طرح برای واحدهای تولیدی به ازای هر کارگر بین 120 تا 160 میلیون ریال تسهیلات پرداخت می شود که نحوه دریافت آن تا سقف 160 میلیون ریال توسط وام گیرنده با چک و سفته، تا سقف 480 میلیون ریال با یک ضامن و در ادامه تا سقف 2 میلیارد ریال طبق توافق بانک با وام گیرنده با نرخ 12 درصد بصورت اقساط 27 ماهه و با تنفس سه ماهه انجام می شود.

وی با بیان اینکه از مجموع 3 هزار و 661 واحد آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تنها 614 نفر برای استفاده از تسهیلات ثبت نام کردند، افزود: برای این تعداد افراد 96 میلیارد ریال اختصاص یافته و تاکنون 26 میلیارد ریال نیز پرداخت شده است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تربت حیدریه به فرصت یک هفته ای باقیمانده استفاده از این تسهیلات اشاره کرد و افزود: ثبت نام این تسهیلات تا 5 مردادماه تمدید شده و تنها 15 درصد از سهمیه ابلاغی یعنی معادل 20 درصد از مشاغل آسیب دیده از کرونا در شهرستان برای این تسهیلات تاکنون اقدام کردند.

وی از همه واحدهای تولیدی که از کرونا آسیب دیده اند خواست تا در این فرصت باقیمانده مراحل ثبت نام را در سامانه انجام، تا در ادامه بتوانند از این تسهیلات استفاده کنند.

اسماعیل پناه همچنین گفت: رانندگان تاکسی نیز تا سقف 60 میلیون ریال می توانند از این تسهیلات نیز استفاده کنند.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
موفقیت در گام دوم انقلاب نیازمند نگاه به گذشته است/برخی افراد در داخل کشور راهبرد ها و سیاست های رهبری را ارشادی قلمداد می کنند مراسم گرامیداشت مولانا جلال الدین بلخی در تربت حیدریه برگزار شد فروش فله ای زعفران و سودی که نصیب دلالان می شود/دلالان در کمین بازار ۲۵۰۰ میلیار تومانی طلای سرخ بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد قرارگاه رهایی و نجات در تربت حیدریه تشکیل شد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد