بدون نظر
 
وزیر ارتباطات:
تاکنون بیش از ۱۰۰۰ مجموعه استازت آپی در کشور ثبت نام کردند
تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۰ ب.ظ
 
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه سیاست دولت بر حمایت از مجموعه استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان است، افزود: تاکنون بیش از از ۱۰۰۰ مجموعه استارت آپی در کشور ثبت نام کردند و فرایند اجرایی شدن آنها در حال اجراست.

به گزارش تابان تربت؛ محمد جواد آذری جهرمی صبح امروز در حاشیه بازدید ار مرکز رشد تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: سیاست دولت حمایت از حوزه استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان است تا با استفاده از این گروههای توانمند آینده اقتصاد ایران را نیز بسازند.

وی با بیان اینکه دولت برای حمایت از مجموعه استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد، افزود: تاکنون بیش از ۱۰۰۰ مجموعه استارت آپی در کشور ثبت نام کردند و فرایند انها در حال اجرایی شدن است تا پس از صدور کارت عضویت بتوانند از مزایای آن شامل بیمه و تسهیلات و همچنین معافیت مالیاتی نیز بهره مند شوند.

آذری جهرمی در خصوص توسعه شبکه اینترنتی روستاها گفت: طرح پایلوت توسعه شبکه های اینترنتی روستایی آماده و جزییات آن بزودی اعلام می شود.

آذری جهرمی صبح امروز پس از حضور در گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه از مرکز رشد این شهرستان بازدید و در پنجمین نشست شورای اداری حضور یافت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
Enjoyable What to Neutralize An individual’s Leisure Instance that Price Virtually Very little The Ugly Side of games How can you gauge members’entertainment? Concepts Meant for The Free of cost Effort The Little-Known Tips For games Greatest Activity Pertaining to You will Guidelines With regard to An individual’s Totally free Moment بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور به بهره برداری رسید سریعترین مرد ایران سهمیه المپیک توکیو را کسب کرد افتتاح و کلنگ زنی ۹۲ پروژه در هفته دولت/ مرکز تعمیر لکوموتیو و ریل شرق کشور به زودی در تربت حیدریه راه اندازی می شود گلزار شهدای بهشت عسکری تربت حیدریه عطرافشانی شد اما و اگرهای ساخت پردیس سینمایی در باغملی تربت حیدریه /تربتی ها صاحب پردیس سینمایی می شوند؟