بدون نظر
 
رییس شورای شهر تربت حیدریه:
تاکنون بالغ بر ۲۶ میلیارد ریال از وجوه تبصره ۳ در اصلاح شبکه آب هزینه نشده است/سه مصوبه شورا برای تبصره ۳
تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ در ۴:۰۵ ب.ظ
 
رییس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه با انتقاد از روند اجرای تبصره 3 در این شهر بر لزوم تعیین تکلیف آن تاکید کرد و گفت: تاکنون بالغ بر 26 میلیارد ریال از وجوه تبصره 3 در اصلاح شبکه آب هزینه نشده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ نادر سلیمانی صبح امروز در نشست مشترک شورای شهر با شرکت ابفای تربت حیدریه در خصوص تعیین تکلیف تبصره ۳، اظهار داشت:  با توجه به خشکسالی هایی که شاهد آن هستیم  لزوم صرفه جویی و جلوگیری از هدر رفت آب بر کسی پوشیده نیست، لذا تصویب تبصره ۳ در شورای چهارم با توجه به اهمیت اصلاح شبکه آب فرسوده شهر تربت حیدریه، همچون  ۸۰۰شهر دیگر کشور کاری به جا و ضروری بود.

 

وی تصریح کرد: آنچه در این میان موجب نارضایتی شهروندان و شورای شهر شده اجرای کند، بی برنامه و خارج از بندهای مصوبه شورای شهر بود و اکنون این نارضایتی به جایی رسیده که شورای شهر باید در مورد این تبصره تصمیمات تازه ای بگیرد.

 

رئیس شورای شهر افزود: اعضای شورا یک صدا همچون شهروندان از روند اجرای این تبصره گلایه مند هستند و خواستار تغییر این وضعیت می باشند.

 

سلیمانی بر لزوم اصلاح شبکه آب شهر تربت حیدریه تاکید کرد و افزود : مدیریت آب شرب و تامین آب بسیار مهم است و شهروندان تا کنون همراهی خوبی داشته اند و اگر لازم باشد باز هم در این خصوص مشارکت خواهند داشت .

 

رییس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه با انتقاد از روند اجرای تبصره ۳ در این شهر بر لزوم تعیین تکلیف آن تاکید کرد و گفت: تاکنون بالغ بر ۲۶ میلیارد ریال از وجوه تبصره ۳ در اصلاح شبکه آب هزینه نشده است.

 

در ادامه این نشست کارشناسان شرکت آبفا  در خصوص مبالغ وصول شده از محل تبصره ۳، حجم عملیات اصلاح شبکه در سطح شهر، روند اجرای برنامه های اعلامی به شورای شهر و برنامه های آتی در خصوص اصلاح شبکه گزارشی ارائه کردند.

 

مدیر اداره آبفای تربت حیدریه گفت: امروز تمام شرکت های آب و فاظلاب شهری درگیر این موضوع هستند و این موضوع تنها به شهر تربت حیدریه مربوط نیست.

 

امیری اظهار کرد: معتقدم اگر بتوانیم در این خصوص شفاف سازی، اطلاع رسانی دقیق و به موقع داشته باشیم، عقب ماندگی ها را جبران و نحوه نظارت را یشتر و دقیق تر کنیم می توانیم این تبصره را به سرانجام برسانیم.

 

وی برای ادامه اجرای این تبصره پیشنهاد داد که کمیته ای متشکل از سه نفر (یک نفر از اعضای شورای اسلامی شهر، یک نفر بعنوان نماینده فرمانداری و یک نفر از اداره آبفا ) تشکیل و طبق برنامه های اعلامی قبلی و زمان بندی مشخص ادامه طرح اجرا شود.

 

در پایان این جلسه سه طرح برای ادامه این تبصره به اتفاق آراء پیشنهاد شد و مقرر گردید در جلسه آتی شورای شهر یکی از این سه طرح برای اجرا مصوب شود.

 

۱-توقف اجرای این تبصره نه بعنوان اینکه تبصره لغو شود بلکه ادامه وصول مبالغ متوقف شود تا حسابرسی از این تبصره انجام و مبالغی که تاکنون دریافت شده در اصلاح شبکه هزینه شود و سپس دریافت وجه ادامه یابد.

۲-اجرای این تبصره به همین شکل ادامه یابد ولی مصوبات شورای شهر به طور دقیق اجرا و کل مبالغ دریافتی در اجرای اصلاح شبکه آب هزینه شود.

۳-تبصره ۳ لغو؛ به این صورت که مبالغ دریافتی در اصلاح شبکه هزینه و دیگر وجهی در یافت نشود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است