بدون نظر
 
رییس شورای شهر تربت حیدریه:
تاکنون بالغ بر ۲۶ میلیارد ریال از وجوه تبصره ۳ در اصلاح شبکه آب هزینه نشده است/سه مصوبه شورا برای تبصره ۳
تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ در ۴:۰۵ ب.ظ
 
رییس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه با انتقاد از روند اجرای تبصره 3 در این شهر بر لزوم تعیین تکلیف آن تاکید کرد و گفت: تاکنون بالغ بر 26 میلیارد ریال از وجوه تبصره 3 در اصلاح شبکه آب هزینه نشده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ نادر سلیمانی صبح امروز در نشست مشترک شورای شهر با شرکت ابفای تربت حیدریه در خصوص تعیین تکلیف تبصره ۳، اظهار داشت:  با توجه به خشکسالی هایی که شاهد آن هستیم  لزوم صرفه جویی و جلوگیری از هدر رفت آب بر کسی پوشیده نیست، لذا تصویب تبصره ۳ در شورای چهارم با توجه به اهمیت اصلاح شبکه آب فرسوده شهر تربت حیدریه، همچون  ۸۰۰شهر دیگر کشور کاری به جا و ضروری بود.

 

وی تصریح کرد: آنچه در این میان موجب نارضایتی شهروندان و شورای شهر شده اجرای کند، بی برنامه و خارج از بندهای مصوبه شورای شهر بود و اکنون این نارضایتی به جایی رسیده که شورای شهر باید در مورد این تبصره تصمیمات تازه ای بگیرد.

 

رئیس شورای شهر افزود: اعضای شورا یک صدا همچون شهروندان از روند اجرای این تبصره گلایه مند هستند و خواستار تغییر این وضعیت می باشند.

 

سلیمانی بر لزوم اصلاح شبکه آب شهر تربت حیدریه تاکید کرد و افزود : مدیریت آب شرب و تامین آب بسیار مهم است و شهروندان تا کنون همراهی خوبی داشته اند و اگر لازم باشد باز هم در این خصوص مشارکت خواهند داشت .

 

رییس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه با انتقاد از روند اجرای تبصره ۳ در این شهر بر لزوم تعیین تکلیف آن تاکید کرد و گفت: تاکنون بالغ بر ۲۶ میلیارد ریال از وجوه تبصره ۳ در اصلاح شبکه آب هزینه نشده است.

 

در ادامه این نشست کارشناسان شرکت آبفا  در خصوص مبالغ وصول شده از محل تبصره ۳، حجم عملیات اصلاح شبکه در سطح شهر، روند اجرای برنامه های اعلامی به شورای شهر و برنامه های آتی در خصوص اصلاح شبکه گزارشی ارائه کردند.

 

مدیر اداره آبفای تربت حیدریه گفت: امروز تمام شرکت های آب و فاظلاب شهری درگیر این موضوع هستند و این موضوع تنها به شهر تربت حیدریه مربوط نیست.

 

امیری اظهار کرد: معتقدم اگر بتوانیم در این خصوص شفاف سازی، اطلاع رسانی دقیق و به موقع داشته باشیم، عقب ماندگی ها را جبران و نحوه نظارت را یشتر و دقیق تر کنیم می توانیم این تبصره را به سرانجام برسانیم.

 

وی برای ادامه اجرای این تبصره پیشنهاد داد که کمیته ای متشکل از سه نفر (یک نفر از اعضای شورای اسلامی شهر، یک نفر بعنوان نماینده فرمانداری و یک نفر از اداره آبفا ) تشکیل و طبق برنامه های اعلامی قبلی و زمان بندی مشخص ادامه طرح اجرا شود.

 

در پایان این جلسه سه طرح برای ادامه این تبصره به اتفاق آراء پیشنهاد شد و مقرر گردید در جلسه آتی شورای شهر یکی از این سه طرح برای اجرا مصوب شود.

 

۱-توقف اجرای این تبصره نه بعنوان اینکه تبصره لغو شود بلکه ادامه وصول مبالغ متوقف شود تا حسابرسی از این تبصره انجام و مبالغی که تاکنون دریافت شده در اصلاح شبکه هزینه شود و سپس دریافت وجه ادامه یابد.

۲-اجرای این تبصره به همین شکل ادامه یابد ولی مصوبات شورای شهر به طور دقیق اجرا و کل مبالغ دریافتی در اجرای اصلاح شبکه آب هزینه شود.

۳-تبصره ۳ لغو؛ به این صورت که مبالغ دریافتی در اصلاح شبکه هزینه و دیگر وجهی در یافت نشود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری ار دو پاسگاه پلیس راه خراسان رضوی ۸۴ درصد منابع آبی خراسان رضوی در بخش کشاورزی است/جهاد کشاورزی فعالیت خاصی برای کنترل منابع آبی ندارد/طرح های جهاد کشاورزی باید الزام آور شود ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در تربت حیدریه بودجه شهرداری تربت حیدریه ۷۱۰ میلیارد ریال برآورد شد بازسازی کاروانسرای لاری تربت حیدریه به بخش خصوصی واگذار می شود رفتار مناسب با معتادان بهبود یافته برگشت موفقیت آمیز به آغوش جامعه را بهمراه دارد «منوچهر امینیان» افسر انقلابی تیپ ۱۷۷ ارتش در تربت حیدریه برگزاری جشنواره منطقه ای خاتون خورشید در تربت حیدریه روایتی از پروژه های نیمه تمام تربت حیدریه/ از زخم کلنگ های یادگاری بر زمین مانده دولتها تا چشم انتظاری بودجه برای تکمیل پروژه ها حضور تماشایی ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن، پیام اقتدار ملی و مبارزه با نظام سلطه را به جهان مخابره کرد جبهه استکبار از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی عصبانی است/دشمن جایگاه رهبری و القای ناامیدی در بین جامعه را هدف قرار داده است جودوی کشور نیازمند بروز رسانی است