بدون نظر
 
گزارش «تابان تربت» از تجمع رانندگان تاکسی 133 در تربت حیدریه
تاکسی بی سیم های بدون بی سیم!
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۴۱ ق.ظ
 
حدود ۹۰ تاکسی بی سیم ۱۳۳ شاغل در تربت حیدریه بدلیل قطع شدن سامانه ارتباطی بی سیم شان در مقابل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری این شهرستان تجمع کردند.

به گزارش تابان تربت؛ صبح پنج شنبه هفته گذشته حدود ۹۰ راننده تاکسی بی سیم ۱۳۳ شاغل در شهرستان تربت حیدریه به دلیل قطع شدن سامانه ارتباطی بی سیم شان مقابل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری تربت حیدریه تجمع کردند.

طبق اظهارات رانندگان معترض، سامانه ارتباطی ۱۳۳ از صبح روز پنج شنبه ساعت 6:30 قطع شده بود.

فربودی نماینده رانندگان معترض در این خوص اظهار داشت: ما مشکلات زیادی داریم که عمده آن از جایی شروع شد که اسنپ و ۱۸۷۰ شروع به ارائه سرویس در تربت حیدریه کردن و از همان زمان مداوم خط ارتباطی قطع می شود و هیچ کس پاسخ گوی ما نیست.

وی افزود: در طول چند روز گذشته که با اختلال در سامانه ۱۳۳ روبه رو بودیم، با مراجعه به مخابرات؛ شهرداری و سازمان حمل و نقل هیچ پاسخ قانع کننده ای را دریافت نکرده ایم.

کرمانی، یکی از رانندگان 133 شهر تربت حیدریه است که در این خصوص می افزاید: اکثر این ماشین ها اقساطی خریداری شده اند و باید سر ماه رانندگان قسط آن را پرداخت کنند و از سویی دیگر تمام دخل و خرج زندگی این 90 نفر از همین مسیر فراهم می شود و لذا اینجا بعنوان معترض حاضر شدیم تا مشکلمان برطرف شود.

خطوط 133 باید چهار رقمی شود

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری تربت حیدریه در خصوص این تجمع، گفت: سامانه خط ۱۳۳، تقریبا از چهارشنبه هفته گذشته در تربت حیدریه دچار قطعی شده و در روز حدود یک تا دو ساعت از دسترس خارج می شو،. اما باید بگویم که روزهای دوشنبه و سه شنبه این هفته در هیچ زمانی اصلا سامانه دچار اختلال نبوده است.

محسن قندهاری می افزاید: روز پنج شنبه متاسفانه سامانه قبل از ساعت ۷ صبح قطع شد و تا ساعت ۱۱:۳۰ دچار ایراد بود و مشکلاتی را برای رنندگان بوجود آورده است.

وی بیان داشت: روز پنج شنبه با توجه به برگزاری آزمون نظام مهندسی مشترکان زیادی برای استفاده از تاکسی تماس گرفتند اما در اوج تماس ها خطوط ارتباطی بی سیم ها قطع شده بود.

قندهاری در خصوص پیگیری های بعمل آمده توسط سازمان حمل و نقل می افزاید: امروز اعضای شورای شهر و شهردار در حال رایزنی با مخابرات شهرستان هستند، اما آنچه که مطرح است ظاهرا این مسئله یک مشکل استانی بوده و باید این اشکال در مرکز استان حل شود و باید خط ۱۳۳ از حالت سه رقمی به چهار رقمی تبدیل تا مشکلات آنها برطرف شود.

وی خاطر نشان کرد: هنوز مشکل برطرف نشده و باید منتظر باشیم تا روز  امروز در جلسه ای با مدیر مخابرات تربت حیدریه راهی را برای حل موضوع پیدا کنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود شجاعت صداقت در حادثه تلخ هواپیمای اوکراین/ وقتی بین مردم و حاکمیت پنهان کاری معنا ندارد +اینفوگرافیک بیش از ۵ هزار مسافر گرفتار برف در تربت حیدریه اسکان یافتند/احتمال انسداد جاده طی امشب و فردا محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود است/بارش شدید برف در گردنه های سبز و خماری ادامه دارد/عوامل امدادی در حال هدایت مسافران گرفتار در برف به داخل شهر