بدون نظر
 
گزارش «تابان تربت» از تجمع رانندگان تاکسی 133 در تربت حیدریه
تاکسی بی سیم های بدون بی سیم!
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۴۱ ق.ظ
 
حدود ۹۰ تاکسی بی سیم ۱۳۳ شاغل در تربت حیدریه بدلیل قطع شدن سامانه ارتباطی بی سیم شان در مقابل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری این شهرستان تجمع کردند.

به گزارش تابان تربت؛ صبح پنج شنبه هفته گذشته حدود ۹۰ راننده تاکسی بی سیم ۱۳۳ شاغل در شهرستان تربت حیدریه به دلیل قطع شدن سامانه ارتباطی بی سیم شان مقابل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری تربت حیدریه تجمع کردند.

طبق اظهارات رانندگان معترض، سامانه ارتباطی ۱۳۳ از صبح روز پنج شنبه ساعت 6:30 قطع شده بود.

فربودی نماینده رانندگان معترض در این خوص اظهار داشت: ما مشکلات زیادی داریم که عمده آن از جایی شروع شد که اسنپ و ۱۸۷۰ شروع به ارائه سرویس در تربت حیدریه کردن و از همان زمان مداوم خط ارتباطی قطع می شود و هیچ کس پاسخ گوی ما نیست.

وی افزود: در طول چند روز گذشته که با اختلال در سامانه ۱۳۳ روبه رو بودیم، با مراجعه به مخابرات؛ شهرداری و سازمان حمل و نقل هیچ پاسخ قانع کننده ای را دریافت نکرده ایم.

کرمانی، یکی از رانندگان 133 شهر تربت حیدریه است که در این خصوص می افزاید: اکثر این ماشین ها اقساطی خریداری شده اند و باید سر ماه رانندگان قسط آن را پرداخت کنند و از سویی دیگر تمام دخل و خرج زندگی این 90 نفر از همین مسیر فراهم می شود و لذا اینجا بعنوان معترض حاضر شدیم تا مشکلمان برطرف شود.

خطوط 133 باید چهار رقمی شود

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری تربت حیدریه در خصوص این تجمع، گفت: سامانه خط ۱۳۳، تقریبا از چهارشنبه هفته گذشته در تربت حیدریه دچار قطعی شده و در روز حدود یک تا دو ساعت از دسترس خارج می شو،. اما باید بگویم که روزهای دوشنبه و سه شنبه این هفته در هیچ زمانی اصلا سامانه دچار اختلال نبوده است.

محسن قندهاری می افزاید: روز پنج شنبه متاسفانه سامانه قبل از ساعت ۷ صبح قطع شد و تا ساعت ۱۱:۳۰ دچار ایراد بود و مشکلاتی را برای رنندگان بوجود آورده است.

وی بیان داشت: روز پنج شنبه با توجه به برگزاری آزمون نظام مهندسی مشترکان زیادی برای استفاده از تاکسی تماس گرفتند اما در اوج تماس ها خطوط ارتباطی بی سیم ها قطع شده بود.

قندهاری در خصوص پیگیری های بعمل آمده توسط سازمان حمل و نقل می افزاید: امروز اعضای شورای شهر و شهردار در حال رایزنی با مخابرات شهرستان هستند، اما آنچه که مطرح است ظاهرا این مسئله یک مشکل استانی بوده و باید این اشکال در مرکز استان حل شود و باید خط ۱۳۳ از حالت سه رقمی به چهار رقمی تبدیل تا مشکلات آنها برطرف شود.

وی خاطر نشان کرد: هنوز مشکل برطرف نشده و باید منتظر باشیم تا روز  امروز در جلسه ای با مدیر مخابرات تربت حیدریه راهی را برای حل موضوع پیدا کنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین المپیاد ورزش محلات تربت حیدریه برگزار می شود بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است