بدون نظر
 
رئیس ستاد انتخابات تربت حیدریه خبر داد
تائيد صلاحيت ۷۶۶ داوطلب پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهرستان تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۸:۲۶ ق.ظ
 
رئيس ستاد انتخابات شهرستان تربت حیدریه از رد و عدم احرازصلاحيت ۱۱۷ داوطلب براي پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي در هيئت هاي اجرايي و نظارت خبر داد و گفت: با انصراف ۲ نفر از حضور در رقابتها، مجموع داوطلبان شرکت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در تربت حیدریه به ۷۶۶ نفر رسید.

مهدی ناصری در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: هیات های اجرایی و نظارت انتخابات شوراهاي شهري و روستايي صلاحیت ۸۸۵ داوطلب را در شهرستان تربت حیدریه مورد بررسی قرار دادند و بر اين اساس ۷۶۶ داوطلب براي پنجمين دوره شوراهاي اسلامي تاييد صلاحيت شدند.

 

وی افزود: از مجموع ۱۲۲ نفر ثبت نام کننده در حوزه شهری تربت حیدریه، بایگ، کدکن و رباط سنگ صلاحیت ۱۰۱ نفر تائید و ۱۹ نفر رد صلاحیت و ۲ نفر نیز انصراف دادند.

 

:ناصری گفت: از مجموع ۷۶۳ داوطلب ثبت نام شده در حوزه های روستایی صلاحیت ۶۶۵ نفر تائید، ۱۸ نفر انصراف و ۸۰ نفر  رد و یا عدم احراز صلاحيت شدند.

 

به گفته رئیس ستاد انتخابات تربت حیدریه پس از اعلام نتایج هیئت های اجرایی و نظارت افرادیکه رد و یا عدم احراز صلاحیت آنان ابلاغ شده می توانند در فرصت معین شده از سوی قانون اعتراض خود را به هیئت نظارت استان اعلام کنند.

 

پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه ۲۹ اردیبشهت ماه جاری برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است