بدون نظر
 
رئیس ستاد انتخابات تربت حیدریه خبر داد
تائيد صلاحيت ۷۶۶ داوطلب پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهرستان تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۸:۲۶ ق.ظ
 
رئيس ستاد انتخابات شهرستان تربت حیدریه از رد و عدم احرازصلاحيت ۱۱۷ داوطلب براي پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي در هيئت هاي اجرايي و نظارت خبر داد و گفت: با انصراف ۲ نفر از حضور در رقابتها، مجموع داوطلبان شرکت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در تربت حیدریه به ۷۶۶ نفر رسید.

مهدی ناصری در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: هیات های اجرایی و نظارت انتخابات شوراهاي شهري و روستايي صلاحیت ۸۸۵ داوطلب را در شهرستان تربت حیدریه مورد بررسی قرار دادند و بر اين اساس ۷۶۶ داوطلب براي پنجمين دوره شوراهاي اسلامي تاييد صلاحيت شدند.

 

وی افزود: از مجموع ۱۲۲ نفر ثبت نام کننده در حوزه شهری تربت حیدریه، بایگ، کدکن و رباط سنگ صلاحیت ۱۰۱ نفر تائید و ۱۹ نفر رد صلاحیت و ۲ نفر نیز انصراف دادند.

 

:ناصری گفت: از مجموع ۷۶۳ داوطلب ثبت نام شده در حوزه های روستایی صلاحیت ۶۶۵ نفر تائید، ۱۸ نفر انصراف و ۸۰ نفر  رد و یا عدم احراز صلاحيت شدند.

 

به گفته رئیس ستاد انتخابات تربت حیدریه پس از اعلام نتایج هیئت های اجرایی و نظارت افرادیکه رد و یا عدم احراز صلاحیت آنان ابلاغ شده می توانند در فرصت معین شده از سوی قانون اعتراض خود را به هیئت نظارت استان اعلام کنند.

 

پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه ۲۹ اردیبشهت ماه جاری برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
«هلیا باغبانی» مشعلدار المپیک زمستانی۲۰۱۸ از تربت حیدریه مردم تربت حیدریه به دنبال یک وجب پارکینگ! حضرت زینب (س) اسوه صبر و ایثار است برگزاری نخستین المپیاد ورزش همگانی در تربت حیدریه مشکلات باید تفکیک شده و در کارگروههای تخصصی بررسی شود ادامه اجرای تبصره ۳ به صلاح مدیریت شهری نیست عبور اصلاح طلبان از دولت، بازی سیاسی و رسانه ای است/جریان اصلاحات انتخابات آینده را هدف قرار داده است دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در شناسائی و رفع آسیب های اجتماعی حضور کم رنگ دارند عوامل پیروزی انقلاب اسلامی و آفاتی که این نهضت الهی را تهدید می کند انتقاد معاون برنامه ریزی فرماندار تربت حیدریه از حرکت لاک پشتی بانک ها در پرداخت تسهیلات بانکی وعده سرخرمن برای تسویه حساب زعفرانکاران درآمد ۱۳ هزار میلیارد تومانی خراسان رضوی از بخش کشاورزی/تنها راه نجات بخش کشاورزی تجمیع خرده مالکان و تشکیل شرکت های تعاونی است