بدون نظر
 
رئیس ستاد انتخابات تربت حیدریه خبر داد
تائيد صلاحيت ۷۶۶ داوطلب پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهرستان تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۸:۲۶ ق.ظ
 
رئيس ستاد انتخابات شهرستان تربت حیدریه از رد و عدم احرازصلاحيت ۱۱۷ داوطلب براي پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي در هيئت هاي اجرايي و نظارت خبر داد و گفت: با انصراف ۲ نفر از حضور در رقابتها، مجموع داوطلبان شرکت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در تربت حیدریه به ۷۶۶ نفر رسید.

مهدی ناصری در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: هیات های اجرایی و نظارت انتخابات شوراهاي شهري و روستايي صلاحیت ۸۸۵ داوطلب را در شهرستان تربت حیدریه مورد بررسی قرار دادند و بر اين اساس ۷۶۶ داوطلب براي پنجمين دوره شوراهاي اسلامي تاييد صلاحيت شدند.

 

وی افزود: از مجموع ۱۲۲ نفر ثبت نام کننده در حوزه شهری تربت حیدریه، بایگ، کدکن و رباط سنگ صلاحیت ۱۰۱ نفر تائید و ۱۹ نفر رد صلاحیت و ۲ نفر نیز انصراف دادند.

 

:ناصری گفت: از مجموع ۷۶۳ داوطلب ثبت نام شده در حوزه های روستایی صلاحیت ۶۶۵ نفر تائید، ۱۸ نفر انصراف و ۸۰ نفر  رد و یا عدم احراز صلاحيت شدند.

 

به گفته رئیس ستاد انتخابات تربت حیدریه پس از اعلام نتایج هیئت های اجرایی و نظارت افرادیکه رد و یا عدم احراز صلاحیت آنان ابلاغ شده می توانند در فرصت معین شده از سوی قانون اعتراض خود را به هیئت نظارت استان اعلام کنند.

 

پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه ۲۹ اردیبشهت ماه جاری برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
یادواره های شهدا باید سبک زندگی شهدا را در جامعه نهادینه کند/به زودی شاهد فروپاشی نظام های مزدور و ادم کش خواهیم بود نخستین المپیاد ورزشی محلات تربت حیدریه برگزار می شود نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد