بدون نظر
 
گرامیداشت شهدای غواص؛
تئاتر «پایان در شروع نقطه صفر» در تربت حیدریه اجرا می شود
تاریخ انتشار : ۰۳ تیر ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۴ ب.ظ
 
به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره 175 شهید غواص و همچنین شهدای دفاع مقدس تئاتر «پایان در شروع نقطه صفر» در تالار اندیشه تربت حیدریه اجرا می شود.

کارگردان این تئاتر در گفتگو با تابان تربت، اذعان داشت: تئاترهای زیادی با مضمون دفاع مقدس به روی صحنه نمایش رفته که بسیاری از آنها با کلیشه های مشابه اجرا شده اما این نمایش با مضمونی متفاوت به صحنه نمایش رفته است.

 

ناصر عفتی در خصوص مضمون این نمایش افزود: در این تئاتر یک جوان در نقش شیرین عقل قصد زیارت حضرت امام رضا (ع) را دارد و پس از ثبت نام به او می گویند فردا ساعت 9 صبح کنار اتوبوس آماده باشی اما از قرار معلوم فردا اول فروردین و ساعتها یک ساعت به جلو کشیده می شود و این جوان به اتوبوس نمی رسد.

 

وی بیان کرد: در کنار او شخصی اضافه می شود که موج حاصل از انفجار در دوران جنگ تحمیلی وی را بعنوان یک جانباز اعصاب و روان در تئاتر نمایش داده می شود که بعد از سالها قصد رفتن به میدان نبرد و مبارزه رادارد.

 

عفتی گفت: این نمایش تا 8 تیرماه هر روز عصر از ساعت 18 الی 19 در محل تالار اندیشه و بصورت رایگان برای علاقه مندان اجرا می شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اورژانس هوایی تربت حیدریه به زودی راه اندازی می شود تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد