بدون نظر
 
بی‌تفاوتی بانک مرکزی در برابر «میزان» قابل توجیه نیست
تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ در ۷:۲۹ ب.ظ
 
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با مشکلات مردم برای موسسه مالی و اعتباری میزان و تسویه توسط هیئت تسویه گفت: در برابر تمام این مشکلات بانک مرکزی باید پاسخگو باشد و تبعات ناشی از فعالیت این‌گونه موسسات را بپذیرد.

نصرا… پژمان‌فر در گفتگو با شهرآرا برای واگذاری میزان به چند سرمایه‌گذار اظهار کرد: تاکنون چند مورد سرمایه‌گذار برای خرید میزان پیشنهاداتی را مطرح کردند و با توجه به تاکیدات مسئولان، چنانچه این پیشنهادات پس از بررسی از نظر واگذاری مورد قبول واقع شود حتما این موارد با در نظر گرفتن شرایط مد نظر صورت می‌گیرد.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به مشکلات مردم برای پس گرفتن سپرده‌های خود و روند کند عملکرد هیئت تسویه بیان کرد: گلایه‌های مردم در بازپس گرفتن مطالبات خود از صندوق میزان به حق است اما به دیدگاه من بیش از هیئت تسویه، این بانک مرکزی است که باید تبعات ناشی از فعالیت این‌گونه این موسسات را پاسخگو باشد.

جلسه این هفته مجمع نمایندگان درباره میزان و پدیده
وی در ادامه به پیگیری‌های مستمر مجمع نمایندگان استان برای پایان‌دادن به مسائل پیرامون پدیده و میزان اشاره داشت و افزود: در همین راستا این هفته مجمع نمایندگان استان خراسان‌‌رضوی جلسه‌ای را برای پدیده و میزان برگزار می‌کند.

به گفته وی چنانچه بانک مرکزی پاسخگوی تبعات ناشی از فعالیت میزان و موسساتی از این دست نباشد مجلس از ظرفیت‌های قابل توجه خود استفاده می‌کند چرا که مقصر اصلی در این مشکلات پیش‌ آمده بانک مرکزی است و پاسخگو نبودن این نهاد در برابر این مسائل توجیه‌پذیر نیست.

استقبال از سرمایه‌گذار

اما مدیرکل اقتصادی استانداری خراسان‌رضوی در گفتگو با ما برای جلسه پنج‌شنبه گذشته استانداری و بررسی ورود سرمایه‌گذاران گفت: تا به امروز یک سرمایه‌گذار برای خرید میزان به استانداری اعلام آمادگی کرده است.

علی رسولیان در ادامه با اشاره به درخواست استانداری به این سرمایه‌گذار برای ارائه مدارک کافی، ادامه داد: با این حال هنوز مدارک کافی برای بررسی توان مالی از سوی این فرد ارائه نشده است.

مدیرکل اقتصادی استانداری خراسان‌رضوی با تاکید بر آمادگی استان برای ورود سرمایه‌گذاران افزود: نکته‌ای که باید در نظر گرفت این است که تنها ورود سرمایه‌گذار برای مسئله میزان مطرح نیست و باید تمام جوانب به ویژه توان مالی فرد به صورت کامل برای ما محرز شود تا شاهد پایان یافتن مشکلات شکل‌گفته برای میزان باشیم.

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد فرهنگ دفاع مقدس باید در قالب های مختلف به نسل های آینده منتقل شود