بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
بیعت امت و امامت جامعه اسلامی فتنه ها را خنثی کرد/فتنه ها و نهم دی های دیگری در پیش رو داریم
تاریخ انتشار : ۰۶ دی ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۳ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حبدریه گفت: فتنه گران با حمایت نظام سلطه و استکبار جهانی درصدد براندازی نظام اسلامی بودند که با حرکات مذبوحانه برای انقلاب مشکلاتی را ایجاد کردند، اما سه عنصر مهم ولی فقیه، بصیرت مردم و اتصال آن با امامت جامعه اسلامی فتنه ها را خاموش و نظام سلطه مایوس شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: فتنه سال های ۷۸ و ۸۸ و قائله ۹۸ مسایل سه گانه ای است که همه عوامل ان به هم مرتبط است.

وی تصریح کرد: در خصوص عوامل بروز فتنه زمانی که جبهه حق و باطل در برابر هم صف ارایی می کنند و جبهه حق پیروز می شود، آنگاه جبهه باطل ساکت نمی نشیند و برای اینکه بتواند جبهه حق را شکست دهد از مکر و حیله استفاده می کند و در همین راستا از افراد و اشخاصی که در دام فتنه گرفتار می شوند استفاده می کند.

خطیب جمعه تربت حیدریه خاطر نشان کرد: ریشه همه فتنه ها و سرچشمه آن دو عنصر است که در مرحله اول هوای نفس در قالب نفاق خودش را نشان می دهد که به ظاهر ممکن است وجهه مردم پسند داشته باشد اما در باطن کفر و نفاق است و عنصر دوم آن نیز مسایلی است که بدعت را وارد می کنند و بدعت را بعنوان واقعیت برای مردم معرفی تا به اهداف خود برسند

عصمتی گفت: در فتنه های ۷۸ و ۸۸ و قائله ۹۸ این دو عنصر کاملا آشکلر است و در موفقیت جبهه حق هم امدادهای غیبی نیز شفاف و مبرهن است.

امام جمعه تربت حیدریه بیان کرد: فتنه گران با حمایت نظام سلطه و استکبار جهانی درصدد براندازی نظام اسلامی بودند که با حرکات مذبوحانه برای انقلاب مشکلاتی را ایجاد کردند، اما سه عنصر مهم ولی فقیه، بصیرت مردم و اتصال آن با امامت جامعه اسلامی فتنه ها را خاموش و نظام سلطه مایوس شد.

وی افزود: نعمت رهبری و تدبیر ولی فقیه جامعه که این فتنه را تبدیل به فرصت کرد و باید از این نعمت بزرگ شکر گذار خدا باشیم و عنصر دوم هوشیاری و بصیرت مردم بود و جبهه خودی و دشمن از هم جدا شد و حضور با بصیرت امت این فتنه را از بین برد و در ادامه اتصال این بیداری ملت با امامت و ولایت جامعه اسلامی، زنجیره شکست دشمن و فتنه گران را تکمیل کرد.

امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه فتنه ها و نهم دی های دیگری در پیش روی داریم، افزود: هوشیاری مردم در صحنه و تبعیت از امامت جامعه اسلامی فتنه ها و قائله ها را خنثی و دشمن را مایوس و ناامید خواهد کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود فرهنگ وحشی غرب حقوق بشر را برای منافع خود می خواهد/رعایت موازین بهداشتی الزام شرعی و قانونی است تابستان با بوی نامطبوع تصفیه خانه فاضلاب/مردم پائین ولایت تربت حیدریه همچنان ناراضی/مدیرعامل آبفا: بوی نامطبوع مربوط به انتقال لجن است و تا ۲ ماه آینده مشکل برطرف می شود استخر کشاورزی دو نوجوان تربت حیدریه را به کام مرگ کشاند