بدون نظر
 
رئیس اداره اوقاف تربت حیدریه خبر داد؛
بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۰ ق.ظ
 
حجت الاسلام جعفر نوائیان گفت: با اجرای مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در تربت حیدریه، در مجموع بیش از 1000 بسته معیشتی بین نیازمندان این شهرستان توسط اداره اوقاف و امور خیریه توزیع شد.

به گزارش تابان تربت؛ حجت الاسلام جعفر نوائیان، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تربت حیدریه صبح امروز در حاشیه اجرای سومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه اظهار کرد: بنا به فرمایشات مقام عظمای ولایت در نیمه شعبان و فرمان اجرای رزمایش کمک مومنانه و مواسات در ماه مبارک رمضان به کمک خیرین توانسته ایم در مرحله اول ۷۰۰ بسته معیشتی بهداشتی را به ارزش هر بسته ۳ میلیون ریال و در مجموع ۲ میلیارد ریال برای اهدا به اقشار بی بضاعت و آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهیه و توزیع کنیم.

وی تصریح کرد: در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه با توزیع ۱۲۵ بسته موادغذایی و بهداشتی در بین نیازمندان و جامعه آسیب دیده از کرونا، مجموع کمک های معیشتی ااره اوقاف و امور خیریه تربت حیدریه به بیش از 100 بسته رسیده است.

نوائیان خاطر نشان کرد: در مجموع سه مرحله ۱۰۰۰ بسته معیشتی و بهداشتی به ارزش هر بسته ۲۵۰ هزار تومان (مجموعا دو میلیارد و پانثد هزار ریال) در رزمایش کمک مومنانه در قالب طرح ضیافت همدلی توسط اداره ادقاف و امور خیریه تربت حیدریه بین مستمندان و اقشار آسیب دیده از بیماری منحوس کرونا در مناطق محروم شهرستان تهیه و توزیع شد.

وی ضمن انتقاد و گلایه از مسئولانی که در اختتامیه شرکت نکردند و حتی نماینده خود را نفرستادند گفت: مجموعه های اداره اوقاف و امورخیریه بسیار بزرگ است و می توانستیم آنها را دعوت کنیم و اصلا نبود مسئولان محترم توجیه پذیر نیست.

بنا به گزارشات رسیده از نهادهای مردمی، گروههای جهادی، هیئتی، بسیج و سپاه و ارتش و همچنین سایر نهادها تاکنون در شهرستان تربت حیدریه بیش از 20 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کروناه توزیع شده است.

همچنین از ابتدای شیوع ویروس کرونا گروههای جهادی، هیئتی و طلاب  و روحانیون در کنار نهادهایی همچون بسیج، سپاه و ارتش با نظارت کارشناسان بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی  اقدام به ضدعفونی معابر تربت حیدریه کردند.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کاهش ۶۰ درصدی استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی در تربت حیدریه شهردار تربت حیدریه انتخاب شد تشدید نظارت ها در تربت حیدریه/ادامه سهل انگاری ها ما را ناچار به اعمال محدودیت های بیشتری خواهد کرد خودسازی عملی و علمی مهمترین هدف تحصیل علوم حوزوی است بازگشت محدودیت های کرونایی به تربت حیدریه/هسته مرکزی شهر مسدود شد تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه