بدون نظر
 
مدیر مرکز فنی و ‌حرفه‌ای تربت‌ حیدریه:
بیش از چهار هزار گواهی فنی حرفه‌ای در تربت‌ حیدریه صادر شده است
تاریخ انتشار : ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ در ۲:۰۸ ب.ظ
 
پروان گفت: پارسال از مجموع چهار هزار و 699 نفر معرفی شده به آزمون پایان دوره آموزشی، برای چهار هزار و 472 نفر گواهینامه مهارت و برای هزار و 640 نفر گواهی تمدید مهارت صادر شد.

مرضیه پروان، مدیر مرکز فنی و ‌حرفه‌ای تربت‌ حیدریه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: تعداد کارآموزان آموزش دیده پارسال در 2 بخش خواهران و براداران مراکز دولتی هزار و 209 نفر بود که این افراد ۱۸۸ هزار و 806 نفر ساعت آموزش دیدند.

وی تصریح کرد: تعداد کل کارآموزان آموزش دیده در 43 آموزشگاه آموزش فنی و حرفه‌ای آزاد نیز ۷۹۸ نفر بود که این افراد نیز هفت هزار نفر ساعت آموزش دیدند.

پروان مجموع کل رشته‌های ارایه شده در 2 بخش دولتی و آزاد را، بالغ بر 40 رشته اصلی و فرعی عنوان کرد و گفت: تعدادی از رشته‌های ارایه شده خاص این خطه است که شامل دوزندگی کیف چرمی، بافندگی پوشاک، پرورش دهنده گوسفند، صنایع پوشاک، پستایی ‌دوزی(تولید رویه کفش)، رزین‌بافی، فرآوری خانگی زعفران و برقراری ارتباط با گردشگران به زبان انگلیسی است.

وی از تعمیرکار پکیج، برق کار، سرویس خودرو، برقکار ساختمان، تعمیرکار لوازم خانگی، خیاطی، رایانه، آشنایی با خط گرم (شرکت برق)، ایمنی در شبکه‌های برق، نرم‌افزار، گلدوزی ۳ بعدی، سرویس آشپزخانه، بافندگی عروسک، دوخت لباس بچه‌گانه، پرورش‌قارچ، کشتکار گلخانه خاکی و پرورش گل‌های آپارتمانی، به عنوان دیگر رشته‌های ارایه شده یاد کرد.

مدیر مرکز فنی و ‌حرفه‌ای تربت‌حیدریه در ادامه اظهار داشت: بر اساس انعقاد تفاهمنامه بخشی از آموزش‌های ما به صورت غیرمتمرکز در زندان، پادگان، روستا، صنایع، دانشگاه، سکونتگاه و محیط کار واقعی (اصناف) ارایه می‌شوند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر نام نویسی ۷۱۸ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا در تربت حیدریه قرارگاهی از جنس حاج قاسم توزیع بیش از ۷۰۰ جعبه نوغان بین نوغانداران خراسان بی‌نیازسازی کشور از واردات کاغذ با سرمایه‌گذاری در منابع سنگ تربت حیدریه/ سود بانکی اصلی‌ترین مانع تولید است هشتمین پایانه صادراتی نفت کشور در تربت حیدریه به بهره برداری رسید ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس غیورمردانه حماسه آفرید پروژه احداث سینما امید در تربت حیدریه همچنان بلاتکلیف است جوانانی که تهدید و آسیب‌های محله‌شان را به دور از هیاهو به فرصت تبدیل کردند ۱۴۴۰ خودرو عمومی در تربت حیدریه رایگان دوگانه‌سوز شدند تاکید فرماندار بر ساماندهی ورودی های شهر تربت حیدریه عمر ساختمان‌ های تربت‌ حیدریه حداقل ۴۰ سال است